3D mapa Cabo Chiguelane

Satelitní mapa Cabo Chiguelane

název bez diakritiky: Cabo Chiguelane
správní zařazení: Morrumbene, Inhambane, Mozambik, Afrika
zeměpisná poloha: 23° 39' 6" South, 35° 15' 53" East

Cabo Chiguelane a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Cabo ChiguelaneVítejte na stránce věnované satelitní mapě Cabo Chiguelane. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Cabo Chiguelane, administrativně je místo zařazeno do oblasti Morrumbene, Inhambane, Mozambik, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 23° 39' 6" South, 35° 15' 53" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Cabo Chiguelane v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Cabo Chiguelane

Hotely Cabo Chiguelane: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Cabo Chiguelane: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Cabo Chiguelane, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Cabo Chiguelane Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Cabo Chiguelane. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Cabo Chiguelane

3D mapa Cabo Chiguelane v Google Earth

satelitní 3D mapa Cabo Chiguelane, Mozambik

3D mapa Cabo ChiguelaneGoogle Earth – podívejte se na Cabo Chiguelane z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Cabo Chiguelane dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Cabo Chiguelane shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Cabo Chiguelane, Mozambik v Google Earth »

Letiště Cabo Chiguelane a okolí

Letiště ve městě Cabo Chiguelane a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Cabo Chiguelane říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Cabo Chiguelane (Mozambik)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Cabo Chiguelane a celou oblast Mozambik. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Cabo Chiguelane

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Cabo Chiguelane: textový odkaz

satelitní mapu Cabo Chiguelane: obrázkový odkaz

satelitní mapu Cabo Chiguelane

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Cabo Chiguelane: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Cabo Chiguelane: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Cabo Chiguelane: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Lulute v oblasti Nangade, Cabo Delgado, Mozambik
  2. Nestos (historical) v oblasti Skagit County, Washington, Spojené státy americké
  3. Stame v oblasti Laholm Kommun, Hallands Lan, Švédsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.