3D mapa Firmino

Satelitní mapa Firmino

název bez diakritiky: Firmino
správní zařazení: Muecate, Nampula, Mozambik, Afrika
zeměpisná poloha: 14° 35' 32" South, 39° 23' 1" East

Firmino a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa FirminoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Firmino. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Firmino, administrativně je místo zařazeno do oblasti Muecate, Nampula, Mozambik, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 35' 32" South, 39° 23' 1" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Firmino v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Firmino

Hotely Firmino: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Firmino: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Firmino, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Firmino Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Firmino. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Firmino

3D mapa Firmino v Google Earth

satelitní 3D mapa Firmino, Mozambik

3D mapa FirminoGoogle Earth – podívejte se na Firmino z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Firmino dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Firmino shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Firmino, Mozambik v Google Earth »

Letiště Firmino a okolí

Letiště ve městě Firmino a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Firmino říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Firmino (Mozambik)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Firmino a celou oblast Mozambik. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Firmino

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Firmino: textový odkaz

satelitní mapu Firmino: obrázkový odkaz

satelitní mapu Firmino

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Firmino: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Firmino: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Firmino: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Baduhu v oblasti Dongzhi, Anhui, Čína
  2. Xiangxu v oblasti Beiliu, Guangxi, Čína
  3. Lala v oblasti Bolama, Bolama, Guinea-Bissau
  4. Cospeito v oblasti Asturias, Asturias, Španělsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.