3D mapa Chingomange

Satelitní mapa Chingomange

název bez diakritiky: Chingomange
správní zařazení: Lago, Nassa, Mozambik, Afrika
zeměpisná poloha: 12° 47' 18" South, 34° 47' 35" East

Chingomange a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa ChingomangeVítejte na stránce věnované satelitní mapě Chingomange. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Chingomange, administrativně je místo zařazeno do oblasti Lago, Nassa, Mozambik, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 12° 47' 18" South, 34° 47' 35" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Chingomange v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Chingomange

Hotely Chingomange: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Chingomange: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Chingomange, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Chingomange Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Chingomange. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Chingomange

3D mapa Chingomange v Google Earth

satelitní 3D mapa Chingomange, Mozambik

3D mapa ChingomangeGoogle Earth – podívejte se na Chingomange z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Chingomange dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Chingomange shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Chingomange, Mozambik v Google Earth »

Letiště Chingomange a okolí

Letiště ve městě Chingomange a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Chingomange říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Chingomange (Mozambik)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Chingomange a celou oblast Mozambik. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Chingomange

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Chingomange: textový odkaz

satelitní mapu Chingomange: obrázkový odkaz

satelitní mapu Chingomange

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Chingomange: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Chingomange: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Chingomange: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ncolosi v oblasti Tsolo, Eastern Cape, Jižní Afrika
  2. Sollnes v oblasti Amberg-Sulzbach, Oberpfalz, Bayern, Německo
  3. Langlade v oblasti Avignon, Vaucluse, Provence-Alpes-Cote dAzur, Francie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.