3D mapa Cavangula

Satelitní mapa Cavangula

název bez diakritiky: Cavangula
správní zařazení: Chifunde, Tete, Mozambik, Afrika
zeměpisná poloha: 14° 50' 8" South, 32° 59' 10" East

Cavangula a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa CavangulaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Cavangula. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Cavangula, administrativně je místo zařazeno do oblasti Chifunde, Tete, Mozambik, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 50' 8" South, 32° 59' 10" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Cavangula v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Cavangula

Hotely Cavangula: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Cavangula: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Cavangula, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Cavangula Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Cavangula. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Cavangula

3D mapa Cavangula v Google Earth

satelitní 3D mapa Cavangula, Mozambik

3D mapa CavangulaGoogle Earth – podívejte se na Cavangula z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Cavangula dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Cavangula shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Cavangula, Mozambik v Google Earth »

Letiště Cavangula a okolí

Letiště ve městě Cavangula a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Cavangula říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Cavangula (Mozambik)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Cavangula a celou oblast Mozambik. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Cavangula

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Cavangula: textový odkaz

satelitní mapu Cavangula: obrázkový odkaz

satelitní mapu Cavangula

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Cavangula: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Cavangula: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Cavangula: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. El Manzano v oblasti Rosario de Lerma, Salta, Argentina
  2. Wan Namhang v oblasti Mongkhak, Shan, Barma
  3. Kyunbobin v oblasti Yesagyo, Magwe, Barma
  4. Salam Beki v oblasti Chitral, N.W.F.P., Pákistán
  5. Lanna v oblasti Varnamo Kommun, Jonkopings Lan, Švédsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.