3D mapa Swakopmund

Satelitní mapa Swakopmund

název bez diakritiky: Swakopmund
správní zařazení: Erongo, Namíbie, Afrika
zeměpisná poloha: 22° 41' 0" South, 14° 32' 0" East

Swakopmund a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa SwakopmundVítejte na stránce věnované satelitní mapě Swakopmund. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Swakopmund, administrativně je místo zařazeno do oblasti Erongo, Namíbie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 41' 0" South, 14° 32' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Swakopmund v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Swakopmund

Hotely Swakopmund: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Swakopmund: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Swakopmund, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Swakopmund Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Swakopmund. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Swakopmund

3D mapa Swakopmund v Google Earth

satelitní 3D mapa Swakopmund, Namíbie

3D mapa SwakopmundGoogle Earth – podívejte se na Swakopmund z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Swakopmund dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Swakopmund shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Swakopmund, Namíbie v Google Earth »

Letiště Swakopmund a okolí

Letiště ve městě Swakopmund a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Swakopmund říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Swakopmund (Namíbie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Swakopmund a celou oblast Namíbie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Swakopmund

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Swakopmund: textový odkaz

satelitní mapu Swakopmund: obrázkový odkaz

satelitní mapu Swakopmund

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Swakopmund: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Swakopmund: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Swakopmund: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Torre da Brejoeira v oblasti Loures, Grande Lisboa, Lisboa e Vale do Tejo, Portugalsko
  2. Dominion v oblasti Cape Breton County, Nova Scotia, Kanada
  3. Orwell v oblasti Ashtabula County, Ohio, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.