3D mapa Simplon

Satelitní mapa Simplon

název bez diakritiky: Simplon
správní zařazení: Karas, Namíbie, Afrika
zeměpisná poloha: 26° 48' 0" South, 17° 21' 0" East

Simplon a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa SimplonVítejte na stránce věnované satelitní mapě Simplon. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Simplon, administrativně je místo zařazeno do oblasti Karas, Namíbie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 26° 48' 0" South, 17° 21' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Simplon v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Simplon

Hotely Simplon: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Simplon: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Simplon, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Simplon Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Simplon. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Simplon

3D mapa Simplon v Google Earth

satelitní 3D mapa Simplon, Namíbie

3D mapa SimplonGoogle Earth – podívejte se na Simplon z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Simplon dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Simplon shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Simplon, Namíbie v Google Earth »

Letiště Simplon a okolí

Letiště ve městě Simplon a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Simplon říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Simplon (Namíbie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Simplon a celou oblast Namíbie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Simplon

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Simplon: textový odkaz

satelitní mapu Simplon: obrázkový odkaz

satelitní mapu Simplon

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Simplon: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Simplon: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Simplon: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Chenjialihe v oblasti Wuwei, Anhui, Čína
  2. Gatro v oblasti Nikki, Borgou, Benin
  3. Panabajal v oblasti Sta Cruz Balanya, Chimaltenango, Guatemala
  4. Sigon v oblasti Henzada, Irrawaddy, Barma

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.