3D mapa Khomasdal

Satelitní mapa Khomasdal

název bez diakritiky: Khomasdal
správní zařazení: Khomas, Namíbie, Afrika
zeměpisná poloha: 22° 32' 28" South, 17° 3' 30" East

Khomasdal a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KhomasdalVítejte na stránce věnované satelitní mapě Khomasdal. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Khomasdal, administrativně je místo zařazeno do oblasti Khomas, Namíbie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 32' 28" South, 17° 3' 30" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Khomasdal v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Khomasdal

Hotely Khomasdal: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Khomasdal: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Khomasdal, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Khomasdal Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Khomasdal. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Khomasdal

3D mapa Khomasdal v Google Earth

satelitní 3D mapa Khomasdal, Namíbie

3D mapa KhomasdalGoogle Earth – podívejte se na Khomasdal z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Khomasdal dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Khomasdal shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Khomasdal, Namíbie v Google Earth »

Letiště Khomasdal a okolí

Letiště ve městě Khomasdal a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Khomasdal říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Khomasdal (Namíbie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Khomasdal a celou oblast Namíbie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Khomasdal

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Khomasdal: textový odkaz

satelitní mapu Khomasdal: obrázkový odkaz

satelitní mapu Khomasdal

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Khomasdal: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Khomasdal: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Khomasdal: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Hutt v oblasti Scharding, Oberosterreich, Rakousko
  2. Koprucek v oblasti Bilecik, Turecko
  3. Carrizal de La Cruz v oblasti Ribero, Sucre, Venezuela
  4. Manaclar v oblasti Peravia, Dominikánská republika
  5. Diboumba v oblasti Dola (Ndende), Ngounie, Gabun

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.