3D mapa Solitaire

Satelitní mapa Solitaire

název bez diakritiky: Solitaire
správní zařazení: Khomas, Namíbie, Afrika
zeměpisná poloha: 23° 53' 0" South, 16° 0' 0" East

Solitaire a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa SolitaireVítejte na stránce věnované satelitní mapě Solitaire. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Solitaire, administrativně je místo zařazeno do oblasti Khomas, Namíbie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 23° 53' 0" South, 16° 0' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Solitaire v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Solitaire

Hotely Solitaire: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Solitaire: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Solitaire, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Solitaire Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Solitaire. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Solitaire

3D mapa Solitaire v Google Earth

satelitní 3D mapa Solitaire, Namíbie

3D mapa SolitaireGoogle Earth – podívejte se na Solitaire z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Solitaire dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Solitaire shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Solitaire, Namíbie v Google Earth »

Letiště Solitaire a okolí

Letiště ve městě Solitaire a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Solitaire říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Solitaire (Namíbie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Solitaire a celou oblast Namíbie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Solitaire

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Solitaire: textový odkaz

satelitní mapu Solitaire: obrázkový odkaz

satelitní mapu Solitaire

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Solitaire: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Solitaire: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Solitaire: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Zabi Potok v oblasti Myjava, Trencin, Slovensko
  2. Gadi v oblasti NafadaB, Bauchi, Nigérie
  3. Bananko v oblasti Kouroussa, Kankan, Guinea
  4. Monjobo v oblasti Moyamba, Southern, Sierra Leone
  5. Shetanling v oblasti Taihu, Anhui, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.