loading

Bodenseekreis: hotely – rezervujte si hotel v oblasti Bodenseekreis

Hotely Bodenseekreis – nejoblíbenější cíle cest

Na tuto stránku jsme vybrali některá oblíbená města v oblasti Bodenseekreis. Další města v oblasti Bodenseekreis – viz mapa Bodenseekreis.

Rezervujte si hotel Bodenseekreis on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Uvádíme vybrané hotely v oblíbených městech oblasti Bodenseekreis. Hotely v dalších městech můžete najít pomocí předchozího formuláře.

Hotely Friedrichshafen

Friedrichshafen leží v oblasti Bodenseekreis, Tubingen, Baden-Wurttemberg, Německo (viz mapa Friedrichshafen).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Friedrichshafen (navštivte průvodce hotely Friedrichshafen pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Friedrichshafen je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Friedrichshafen

další hotely Friedrichshafen »
Hotel Föhr: fotografie

Hotel Föhr ****

Jen 10-minutové chůze od břehu Bodamského jezera, je tento hotel se nachází ve Friedrichshafenu, jen krátká cesta autobusem z centra města s jeho četné turistické atrakce.

Hotel Buchhorner Hof: fotografie

Hotel Buchhorner Hof ****

Tento historický hotel se nachází v centru města, v blízkosti břehu Bodamského jezera a vlakového nádraží.

Hotel City Krone: fotografie

Hotel City Krone ****

Tento hotel je centrálně ještě pokojně se nachází v pěší zóně, pouhých 100 metrů od jezera a 2,5 km od výstaviště Friedrichshafen a letiště. Má krytý bazén a poskytuje parkovacích míst.

Hotely Tettnang

Tettnang leží v oblasti Bodenseekreis, Tubingen, Baden-Wurttemberg, Německo (viz mapa Tettnang).

Seznam hotelů Tettnang . Podrobná satelitní mapa Tettnang je na samostatné stránce.

Hotely Tettnang

hotely Tettnang »
albergo24.de: fotografie

albergo24.de **

Nachází se v centru Tettnang, krátké jízdy od letiště Friedrichshafen a výstaviště, tento hotel nabízí uvítací základnou pro objevování okolí Bodamského jezera. albergo24.

Hotel Ritter: fotografie

Hotel Ritter

Our family-run hotel se nachází přímo v srdci Tettnang, poblíž Nového paláce (radnice), s krásným parkem. To je ideální místo k pobytu jako základna pro pěší nebo cyklistické výlety na Bodamském jezeře.

Hotel Rad: fotografie

Hotel Rad

Tento výrazný dřevo-formoval penzionu je rozmazlená svým hostům sofistikovaný pohostinství více než 500 let. Probudit v pečlivě servis místnosti a vzít v historickém prostředí v láskyplně restaurována majetku.

Hotely Kressbronn am Bodensee

Kressbronn am Bodensee leží v oblasti Bodenseekreis, Tubingen, Baden-Wurttemberg, Německo (viz mapa Kressbronn am Bodensee).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Kressbronn am Bodensee (navštivte průvodce hotely Kressbronn am Bodensee pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Kressbronn am Bodensee je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Kressbronn am Bodensee

další hotely Kressbronn am Bodensee »
Strandhotel Kressbronn: fotografie

Strandhotel Kressbronn

Sada na břehu Bodamského jezera, tento hotel se může pochlubit nejen výhledem na jezero z terasu a zahradu, ale i své vlastní soukromé pláži.

Zur Kapelle: fotografie

Zur Kapelle ***

Leží přímo na Bodamském jezeře, tento hotel je ideální základna, z kterého se objevovat krásné okolí, a je rájem pro milovníky vína-. Posaďte se a relaxujte s lahodných vín a dopřát si nějaké lahodné regionální kuchyně.

Bodensee-Hotel Sonnenhof: fotografie

Bodensee-Hotel Sonnenhof ****

S panoramatickým výhledem na Bodamské jezero, tato 4-hvězdičkový hotel v Kressbronn má velké lázně s bazénem, soukromá pláž, a pestrou kuchyni. Wi-Fi, kabelové připojení na internet a parkování zdarma.

Hotely Uhldingen-Mühlhofen

Uhldingen-Mühlhofen leží v oblasti Bodenseekreis, Tubingen, Baden-Wurttemberg, Německo (viz mapa Uhldingen-Mühlhofen).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Uhldingen-Muhlhofen (navštivte průvodce hotely Uhldingen-Mühlhofen pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Uhldingen-Muhlhofen je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Uhldingen-Muhlhofen

další hotely Uhldingen-Mühlhofen »
Hotel Seerose: fotografie

Hotel Seerose ***

Nachází se podél Bodamského jezera, tato rodinná, rodina-run hotel v Uhldingen-Mühlhof Vám nabízí klidné prostředí k odpočinku. Užijte si jídlo a krásné pohledy na terase restaurace.

Pilgerhof und Rebmannshof: fotografie

Pilgerhof und Rebmannshof ****

Tento 4-hvězdičkový hotel v Uhldingen-Mühlhofen přehlíží Bodamského jezera a leží vedle Schloss Maurach hradu. Nabízí pokoje s výhledem na jezero nebo hory, lázeňská zařízení zdarma, bezplatné Wi-Fi a parkování zdarma.

Bodensee-Hotel Kreuz: fotografie

Bodensee-Hotel Kreuz ***

This family-run, 3-hvězdičkový hotel v Uhldinge-Mühlhofen se může pochlubit klidném místě mezi Bodamského jezera a romantické vesnice, turistické trasy, lesy a okolní Meersburg a Überlingen.

Hotely Nonnenhorn

Nonnenhorn leží v oblasti Bodenseekreis, Tubingen, Baden-Wurttemberg, Německo (viz mapa Nonnenhorn).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Nonnenhorn (navštivte průvodce hotely Nonnenhorn pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Nonnenhorn je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Nonnenhorn

další hotely Nonnenhorn »
Hotel Restaurant Zum Torkel: fotografie

Hotel Restaurant Zum Torkel ****

Tento okouzlující hotel nabízí komfortní, moderní ubytování v Nonnenhorn na Bodensee (Bodamské jezero), jen pár kroků od železniční stanice.

Hotel Haus am See: fotografie

Hotel Haus am See ***

Díky soukromou pláž na Bodamské jezero a velké lázně, tento hotel je 700 metrů od vlakového nádraží Nonnenhorn. Všechny pokoje mají balkon s výhledem na jezero a švýcarských Alpách.

Hotel Seewirt: fotografie

Hotel Seewirt ***

Rodina-spustit podnikání od roku 1884, tento hotel žije až do své dlouhé-pověst kvalitní ubytování a gastronomie na Bodamském jezeře.

Hotely Immenstaad am Bodensee

Immenstaad am Bodensee leží v oblasti Bodenseekreis, Tubingen, Baden-Wurttemberg, Německo (viz mapa Immenstaad am Bodensee).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Immenstaad am Bodensee (navštivte průvodce hotely Immenstaad am Bodensee pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Immenstaad am Bodensee je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Immenstaad am Bodensee

další hotely Immenstaad am Bodensee »
Hotel-Restaurant Heinzler am See: fotografie

Hotel-Restaurant Heinzler am See ****

Hotel "Heinzler am See" je rodina-přátelský hotel s tradicí a osobní atmosféru, nabízí klid a odpočinek naši hosté hledají po celý rok. Užijte si skvělý panoramatický pohled od jezera do Švýcarska Alp.

Landhaus Müller: fotografie

Landhaus Müller ***

The hotel Landhaus Muller sídlí blízko pláže, přímo do Bodamského jezera a na vás čeká s středozemní atmosféru a moderně zařízených pokojů, které nabízejí balkon nebo terasu a jsou umístěny na Southside.

Landhotel Elfenhof: fotografie

Landhotel Elfenhof ***

The Elfenhof se nachází ve venkovské okolí Bodamského jezera. Stejně jako Bodamské jezero našeho domu kombinuje tradiční a moderní v mimořádně úspěšný způsobem. Našich venkovských zahrada s vyhřívaným terasou nabízí možnost pro odpočinek.

Hotely Meersburg

Meersburg leží v oblasti Bodenseekreis, Tubingen, Baden-Wurttemberg, Německo (viz mapa Meersburg).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Meersburg (navštivte průvodce hotely Meersburg pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Meersburg je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Meersburg

další hotely Meersburg »
Villa Seeschau: fotografie

Villa Seeschau ****

Chlouba panoramatické pohledy na Bodamském jezeře, this 4-star vila v Meersburg nabízí elegantní, non-smoking ubytování a moderní lázeňské zařízení v rozsáhlé zahradě.

Seehotel OFF: fotografie

Seehotel OFF ****

Nachází se jen pár metrů od krásné Bodamského jezera, uprostřed kopcovité vinohrady z Meersburg, intimní Seehotel Off tě čeká moderně zařízených pokojů a skvělou kuchyni.

Seehof Aktiv & Wohlfühlhotel: fotografie

Seehof Aktiv & Wohlfühlhotel ***

Krásně se nachází na promenádě u jezera v půvabné středověké město Meersburg, na severním břehu Bodamského jezera, to přátelské, rodinné-run 3-hvězdičkový hotel nabízí pohodlné ubytování.

Hotely Hagnau

Hagnau leží v oblasti Bodenseekreis, Tubingen, Baden-Wurttemberg, Německo (viz mapa Hagnau).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Hagnau (navštivte průvodce hotely Hagnau pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Hagnau je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Hagnau

další hotely Hagnau »
Hotel Kupferkanne: fotografie

Hotel Kupferkanne ***

Tento hotel se nachází v centru Hagnau, a je asi 200 metrů od jezera. Nabízíme pohodlné pokoje, z nichž některé mají balkon s nádherným výhledem na jezero.

Bodenseehotel Dreikönig: fotografie

Bodenseehotel Dreikönig ***

This family-run hotel restaurace se nachází mezi vinicemi vína-pěstování města Hagnau am Bodensee, jen 7-minutové chůze od severního břehu Bodamského jezera Hotel & Restaurant Dreikönig nabízí vkusně zařízené pokoje s ...

Hotel Burgunderhof: fotografie

Hotel Burgunderhof

Tento 4-hvězdičkový Non-smoking hotel má krásné místo s výhledem na víno-pěstování vesnice Hagnau, na severním břehu Bodamského jezera, nabízí nádherné alpské pohledy a pyšní vlastní vinice.

Hotely Überlingen

Überlingen leží v oblasti Bodenseekreis, Tubingen, Baden-Wurttemberg, Německo (viz mapa Überlingen).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Uberlingen (navštivte průvodce hotely Überlingen pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Uberlingen je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Uberlingen

další hotely Überlingen »
Parkhotel St.Leonhard (Superior): fotografie

Parkhotel St.Leonhard (Superior) ****

Nachází se v klidné lokalitě na okraji Überlingen, this 4-star superior hotel nabízí luxusní lázeňská zařízení, panoramatický sauna, krytý bazén a nádherný výhled na Bodamské jezero. Parkhotel St

Romantik Hotel Johanniter-Kreuz: fotografie

Romantik Hotel Johanniter-Kreuz ****

Tento elegantní, 4-hvězdičkový hotel leží na okraji města Überlingen, v blízkosti severo-západním břehu Bodamského jezera. Romantik Hotel Johanniter-Kreuz nabízí elegantní a noblesní ubytování pro hosty na dovolené na Bodamském jezeře.

Hotel Ochsen: fotografie

Hotel Ochsen ***

Pocházející z 17. století, tato rodina-run, 3-hvězdičkový hotel se nachází jen pár kroků od přístavu Überlingen se Mantelhafen na břehu malebné Bodamské jezero.

Hotely Langenargen

Langenargen leží v oblasti Bodenseekreis, Tubingen, Baden-Wurttemberg, Německo (viz mapa Langenargen).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Langenargen (navštivte průvodce hotely Langenargen pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Langenargen je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Langenargen

další hotely Langenargen »
Seehotel Litz: fotografie

Seehotel Litz ****

Nabízí stylový design interiéru a chutná kuchyně, tento 3-hvězdičkový hotel se nachází přímo na promenádě u jezera a gondolou z mola Langenargen, malebné prázdninové letovisko na Bodamském jezeře.

Akzent Hotel Löwen: fotografie

Akzent Hotel Löwen ****

Toto mírumilovné, 4-hvězdičkový hotel na břehu Bodamského jezera je vhodný základ pro činnosti, vodní sporty a cyklistické výlety v jedné z nejkrásnějších v Německu prázdninových destinací.

Hotel Restaurant Hirsch: fotografie

Hotel Restaurant Hirsch ***

Jen 8 minut jízdy od Bodamského jezera, je to rodinný hotel na klidném místě na okraji Langenargen. Nabízí dětské hřiště, elegantní restaurace a prostorné pokoje s bezplatným Wi-Fi.

Hotely Bodenseekreis: rezervace ubytování

Poloha oblasti Bodenseekreis

– viz mapa Bodenseekreis »

Bodenseekreis leží v oblasti Tubingen, Baden-Wurttemberg, Německo.

Rezervace ubytování: Bodenseekreis – žádné rezervační poplatky, garance nejnižší ceny

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů v oblasti Bodenseekreis, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů v oblasti Bodenseekreis.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování v oblasti Bodenseekreis Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Recenze hotelů Bodenseekreis – viz záložka "Hodnocení hostů" prezentace jednotlivých hotelů. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely v oblasti Bodenseekreis. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.