loading

Tubingen: hotely – rezervujte si hotel v oblasti Tubingen

Hotely Tubingen – nejoblíbenější cíle cest

Na tuto stránku jsme vybrali některá oblíbená města v oblasti Tubingen. Další města v oblasti Tubingen – viz mapa Tubingen.

Rezervujte si hotel Tubingen on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Uvádíme vybrané hotely v oblíbených městech oblasti Tubingen. Hotely v dalších městech můžete najít pomocí předchozího formuláře.

Hotely Meersburg

Meersburg leží v oblasti Bodenseekreis, Tubingen, Baden-Wurttemberg, Německo (viz mapa Meersburg).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Meersburg (navštivte průvodce hotely Meersburg pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Meersburg je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Meersburg

další hotely Meersburg »
Villa Seeschau: fotografie

Villa Seeschau ****

Chlouba panoramatické pohledy na Bodamském jezeře, this 4-star vila v Meersburg nabízí elegantní, non-smoking ubytování a moderní lázeňské zařízení v rozsáhlé zahradě.

Seehotel OFF: fotografie

Seehotel OFF ****

Nachází se jen pár metrů od krásné Bodamského jezera, uprostřed kopcovité vinohrady z Meersburg, intimní Seehotel Off tě čeká moderně zařízených pokojů a skvělou kuchyni.

Seehof Aktiv & Wohlfühlhotel: fotografie

Seehof Aktiv & Wohlfühlhotel ***

Krásně se nachází na promenádě u jezera v půvabné středověké město Meersburg, na severním břehu Bodamského jezera, to přátelské, rodinné-run 3-hvězdičkový hotel nabízí pohodlné ubytování.

Hotely Hagnau

Hagnau leží v oblasti Bodenseekreis, Tubingen, Baden-Wurttemberg, Německo (viz mapa Hagnau).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Hagnau (navštivte průvodce hotely Hagnau pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Hagnau je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Hagnau

další hotely Hagnau »
Hotel Kupferkanne: fotografie

Hotel Kupferkanne ***

Tento hotel se nachází v centru Hagnau, a je asi 200 metrů od jezera. Nabízíme pohodlné pokoje, z nichž některé mají balkon s nádherným výhledem na jezero.

Bodenseehotel Dreikönig: fotografie

Bodenseehotel Dreikönig ***

This family-run hotel restaurace se nachází mezi vinicemi vína-pěstování města Hagnau am Bodensee, jen 7-minutové chůze od severního břehu Bodamského jezera Hotel & Restaurant Dreikönig nabízí vkusně zařízené pokoje s ...

Hotel Burgunderhof: fotografie

Hotel Burgunderhof

Tento 4-hvězdičkový Non-smoking hotel má krásné místo s výhledem na víno-pěstování vesnice Hagnau, na severním břehu Bodamského jezera, nabízí nádherné alpské pohledy a pyšní vlastní vinice.

Hotely Ulm

Ulm leží v oblasti Ulm, Tubingen, Baden-Wurttemberg, Německo (viz mapa Ulm).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Ulm (navštivte průvodce hotely Ulm pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Ulm je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Ulm

další hotely Ulm »
Blaubeurer Tor: fotografie

Blaubeurer Tor ***

Tento hotel má výhodnou polohu v historickém univerzitním městě Ulm, Bádensko-Württembersko, kousek od hlavního vlakového nádraží a ve snadném dosahu z centra města.

Hotel Restaurant Löwen: fotografie

Hotel Restaurant Löwen ***

Tato rodina-run hotel nabízí bezplatné Wi-Fi, parkování zdarma a tradiční Swabian potravin. To se odehrává v bývalém klášteře v okrese Söflingen Ulma, 10 minut od dálnice A8.

Hotel Engel: fotografie

Hotel Engel ***

Tento 3-hvězdičkový hotel nabízí pohodlné ubytování, bezplatné bezdrátové připojení k internetu a výborné jídlo v Lehr, severní čtvrti Ulm, asi 5 km od centra města.

Hotely Langenargen

Langenargen leží v oblasti Bodenseekreis, Tubingen, Baden-Wurttemberg, Německo (viz mapa Langenargen).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Langenargen (navštivte průvodce hotely Langenargen pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Langenargen je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Langenargen

další hotely Langenargen »
Seehotel Litz: fotografie

Seehotel Litz ****

Nabízí stylový design interiéru a chutná kuchyně, tento 3-hvězdičkový hotel se nachází přímo na promenádě u jezera a gondolou z mola Langenargen, malebné prázdninové letovisko na Bodamském jezeře.

Akzent Hotel Löwen: fotografie

Akzent Hotel Löwen ****

Toto mírumilovné, 4-hvězdičkový hotel na břehu Bodamského jezera je vhodný základ pro činnosti, vodní sporty a cyklistické výlety v jedné z nejkrásnějších v Německu prázdninových destinací.

Hotel Restaurant Hirsch: fotografie

Hotel Restaurant Hirsch ***

Jen 8 minut jízdy od Bodamského jezera, je to rodinný hotel na klidném místě na okraji Langenargen. Nabízí dětské hřiště, elegantní restaurace a prostorné pokoje s bezplatným Wi-Fi.

Hotely Friedrichshafen

Friedrichshafen leží v oblasti Bodenseekreis, Tubingen, Baden-Wurttemberg, Německo (viz mapa Friedrichshafen).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Friedrichshafen (navštivte průvodce hotely Friedrichshafen pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Friedrichshafen je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Friedrichshafen

další hotely Friedrichshafen »
Hotel Föhr: fotografie

Hotel Föhr ****

Jen 10-minutové chůze od břehu Bodamského jezera, je tento hotel se nachází ve Friedrichshafenu, jen krátká cesta autobusem z centra města s jeho četné turistické atrakce.

Hotel Buchhorner Hof: fotografie

Hotel Buchhorner Hof ****

Tento historický hotel se nachází v centru města, v blízkosti břehu Bodamského jezera a vlakového nádraží.

Hotel City Krone: fotografie

Hotel City Krone ****

Tento hotel je centrálně ještě pokojně se nachází v pěší zóně, pouhých 100 metrů od jezera a 2,5 km od výstaviště Friedrichshafen a letiště. Má krytý bazén a poskytuje parkovacích míst.

Hotely Überlingen

Überlingen leží v oblasti Bodenseekreis, Tubingen, Baden-Wurttemberg, Německo (viz mapa Überlingen).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Uberlingen (navštivte průvodce hotely Überlingen pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Uberlingen je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Uberlingen

další hotely Überlingen »
Parkhotel St.Leonhard (Superior): fotografie

Parkhotel St.Leonhard (Superior) ****

Nachází se v klidné lokalitě na okraji Überlingen, this 4-star superior hotel nabízí luxusní lázeňská zařízení, panoramatický sauna, krytý bazén a nádherný výhled na Bodamské jezero. Parkhotel St

Romantik Hotel Johanniter-Kreuz: fotografie

Romantik Hotel Johanniter-Kreuz ****

Tento elegantní, 4-hvězdičkový hotel leží na okraji města Überlingen, v blízkosti severo-západním břehu Bodamského jezera. Romantik Hotel Johanniter-Kreuz nabízí elegantní a noblesní ubytování pro hosty na dovolené na Bodamském jezeře.

Hotel Ochsen: fotografie

Hotel Ochsen ***

Pocházející z 17. století, tato rodina-run, 3-hvězdičkový hotel se nachází jen pár kroků od přístavu Überlingen se Mantelhafen na břehu malebné Bodamské jezero.

Hotely Kressbronn am Bodensee

Kressbronn am Bodensee leží v oblasti Bodenseekreis, Tubingen, Baden-Wurttemberg, Německo (viz mapa Kressbronn am Bodensee).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Kressbronn am Bodensee (navštivte průvodce hotely Kressbronn am Bodensee pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Kressbronn am Bodensee je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Kressbronn am Bodensee

další hotely Kressbronn am Bodensee »
Strandhotel Kressbronn: fotografie

Strandhotel Kressbronn

Sada na břehu Bodamského jezera, tento hotel se může pochlubit nejen výhledem na jezero z terasu a zahradu, ale i své vlastní soukromé pláži.

Zur Kapelle: fotografie

Zur Kapelle ***

Leží přímo na Bodamském jezeře, tento hotel je ideální základna, z kterého se objevovat krásné okolí, a je rájem pro milovníky vína-. Posaďte se a relaxujte s lahodných vín a dopřát si nějaké lahodné regionální kuchyně.

Bodensee-Hotel Sonnenhof: fotografie

Bodensee-Hotel Sonnenhof ****

S panoramatickým výhledem na Bodamské jezero, tato 4-hvězdičkový hotel v Kressbronn má velké lázně s bazénem, soukromá pláž, a pestrou kuchyni. Wi-Fi, kabelové připojení na internet a parkování zdarma.

Hotely Uhldingen-Mühlhofen

Uhldingen-Mühlhofen leží v oblasti Bodenseekreis, Tubingen, Baden-Wurttemberg, Německo (viz mapa Uhldingen-Mühlhofen).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Uhldingen-Muhlhofen (navštivte průvodce hotely Uhldingen-Mühlhofen pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Uhldingen-Muhlhofen je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Uhldingen-Muhlhofen

další hotely Uhldingen-Mühlhofen »
Hotel Seerose: fotografie

Hotel Seerose ***

Nachází se podél Bodamského jezera, tato rodinná, rodina-run hotel v Uhldingen-Mühlhof Vám nabízí klidné prostředí k odpočinku. Užijte si jídlo a krásné pohledy na terase restaurace.

Pilgerhof und Rebmannshof: fotografie

Pilgerhof und Rebmannshof ****

Tento 4-hvězdičkový hotel v Uhldingen-Mühlhofen přehlíží Bodamského jezera a leží vedle Schloss Maurach hradu. Nabízí pokoje s výhledem na jezero nebo hory, lázeňská zařízení zdarma, bezplatné Wi-Fi a parkování zdarma.

Bodensee-Hotel Kreuz: fotografie

Bodensee-Hotel Kreuz ***

This family-run, 3-hvězdičkový hotel v Uhldinge-Mühlhofen se může pochlubit klidném místě mezi Bodamského jezera a romantické vesnice, turistické trasy, lesy a okolní Meersburg a Überlingen.

Hotely Tübingen

Tübingen leží v oblasti Tubingen, Tubingen, Baden-Wurttemberg, Německo (viz mapa Tübingen).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Tubingen (navštivte průvodce hotely Tübingen pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Tubingen je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Tubingen

další hotely Tübingen »
Hotel La Casa: fotografie

Hotel La Casa

Nachází se 15-minutové chůze od Starého Města v Tübingenu, v hotelu La Casa na vás čeká s elegantní pokoje, působivé lázeňské zařízení a střešní terasy s výhledem na město. Užijte si svůj pobyt zde, v architektonicky zajímavé Lorettoviertel ...

Domizil Tübingen: fotografie

Domizil Tübingen ****

Tento rafinovaný hotel se nachází v romantickém univerzitním městě Tübingen. Leží na březích řeky Neckar a nabízí bezkonkurenční výhled na malebné Starého Města.

Hotel Krone: fotografie

Hotel Krone ****

Tento tradiční 4-hvězdičkový hotel se nachází v centru města Tübingen, na bránu do jeho Starého Města. Všechny města atrakcí a univerzitní může být dosaženo odtud pěšky.

Hotely Isny im Allgäu

Isny im Allgäu leží v oblasti Ravensburg, Tubingen, Baden-Wurttemberg, Německo (viz mapa Isny im Allgäu).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Isny im Allgau (navštivte průvodce hotely Isny im Allgäu pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Isny im Allgau je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Isny im Allgau

další hotely Isny im Allgäu »
Allgäuer Terrassen Hotel: fotografie

Allgäuer Terrassen Hotel ****

Tento hotel se nachází mimo město Isny, uprostřed nádherné scenérie z Allgäu Alpy. Pojď sem a užijte si nádherný pobyt v komfortním non-smoking rooms, které všechny funkce velkého-jih čelí terasa.

Schloss Neutrauchburg: fotografie

Schloss Neutrauchburg ****

Set uprostřed krajiny Allgäu, this 4-hvězdičkový hotel palác v klimatické lázně na Isny-Neutrauchburg nabízí elegantní ubytování, rozsáhlá zahrada, a vysoce-kvalitní kuchyně.

Berghotel Jägerhof ****S: fotografie

Berghotel Jägerhof ****S ****

Těší unikátní poloze na úbočí jižní plošině, těsně pod okrajem lesa, v tomto hotelu čeká na Vaši návštěvu na konci malé, atraktivní silnici.

Hotely Tubingen: rezervace ubytování

Poloha oblasti Tubingen

– viz mapa Tubingen »

Tubingen leží v oblasti Baden-Wurttemberg, Německo.

Rezervace ubytování: Tubingen – žádné rezervační poplatky, garance nejnižší ceny

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů v oblasti Tubingen, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů v oblasti Tubingen.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování v oblasti Tubingen Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Recenze hotelů Tubingen – viz záložka "Hodnocení hostů" prezentace jednotlivých hotelů. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely v oblasti Tubingen. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.