3D mapa Nürnberg

Satelitní mapa Nürnberg

název bez diakritiky: Nurnberg
správní zařazení: Nurnberg, Mittelfranken, Bayern, Německo, Evropa
zeměpisná poloha: 49° 26' 52" North, 11° 4' 6" East

Nürnberg a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa NurnbergVítejte na stránce věnované satelitní mapě Nürnberg. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Nurnberg, administrativně je místo zařazeno do oblasti Nurnberg, Mittelfranken, Bayern, Německo, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 49° 26' 52" North, 11° 4' 6" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Nürnberg v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Nürnberg

Hotely Nürnberg: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Nürnberg: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Nürnberg, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Nürnberg Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Nürnberg. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Nürnberg

3D mapa Nürnberg v Google Earth

satelitní 3D mapa Nürnberg, Německo

3D mapa NürnbergGoogle Earth – podívejte se na Nürnberg z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Nürnberg dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Nürnberg shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Nürnberg, Německo v Google Earth »

Letiště Nürnberg a okolí

Letiště ve městě Nürnberg a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Nürnberg říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Nürnberg (Německo)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Nürnberg a celou oblast Německo. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Nürnberg

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Nürnberg: textový odkaz

satelitní mapu Nürnberg: obrázkový odkaz

satelitní mapu Nürnberg

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Nürnberg: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Nürnberg: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Nürnberg: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kugul'ta v oblasti Zernogradskiy rayon, Rostovskaya Oblast, Rusko
  2. Alam Shah v oblasti Jakobabad, Sind, Pákistán
  3. Koninguikro v oblasti Ouelle, Daoukro, Pobřeží slonoviny
  4. Szczepkowo Giewarty v oblasti Nidzica, Warminsko-Mazurskie, Polsko
  5. Sasenga v oblasti Shaba, Demokratická republika Kongo (Zair)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.