3D mapa Garmisch-Partenkirchen

Satelitní mapa Garmisch-Partenkirchen

název bez diakritiky: Garmisch-Partenkirchen
správní zařazení: Garmisch-Partenkirchen, Oberbayern, Bayern, Německo, Evropa
zeměpisná poloha: 47° 30' 0" North, 11° 6' 0" East

Garmisch-Partenkirchen a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Garmisch-PartenkirchenVítejte na stránce věnované satelitní mapě Garmisch-Partenkirchen. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Garmisch-Partenkirchen, administrativně je místo zařazeno do oblasti Garmisch-Partenkirchen, Oberbayern, Bayern, Německo, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 47° 30' 0" North, 11° 6' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Garmisch-Partenkirchen v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Garmisch-Partenkirchen

Hotely Garmisch-Partenkirchen: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Garmisch-Partenkirchen: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Garmisch-Partenkirchen, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Garmisch-Partenkirchen Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Garmisch-Partenkirchen. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Garmisch-Partenkirchen

3D mapa Garmisch-Partenkirchen v Google Earth

satelitní 3D mapa Garmisch-Partenkirchen, Německo

3D mapa Garmisch-PartenkirchenGoogle Earth – podívejte se na Garmisch-Partenkirchen z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Garmisch-Partenkirchen dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Garmisch-Partenkirchen shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Garmisch-Partenkirchen, Německo v Google Earth »

Letiště Garmisch-Partenkirchen a okolí

Letiště ve městě Garmisch-Partenkirchen a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Garmisch-Partenkirchen říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Garmisch-Partenkirchen (Německo)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Garmisch-Partenkirchen a celou oblast Německo. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Garmisch-Partenkirchen

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Garmisch-Partenkirchen: textový odkaz

satelitní mapu Garmisch-Partenkirchen: obrázkový odkaz

satelitní mapu Garmisch-Partenkirchen

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Garmisch-Partenkirchen: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Garmisch-Partenkirchen: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Garmisch-Partenkirchen: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Belen v oblasti La Argentina, Huila, Kolumbie
  2. Emamzadeh `Abdollah v oblasti Mazandaran, Írán
  3. Mirdash v oblasti Hamah, Sýrie
  4. Kelby v oblasti Lincolnshire County, East Midlands, England, Velká Británie
  5. Uabinna v oblasti Western, Papua Nová Guinea

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.