3D mapa Dornach

Satelitní mapa Dornach

název bez diakritiky: Dornach
správní zařazení: Munchen, Oberbayern, Bayern, Německo, Evropa
zeměpisná poloha: 48° 9' 0" North, 11° 41' 0" East

Dornach a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa DornachVítejte na stránce věnované satelitní mapě Dornach. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Dornach, administrativně je místo zařazeno do oblasti Munchen, Oberbayern, Bayern, Německo, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 48° 9' 0" North, 11° 41' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Dornach v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Dornach

Hotely Dornach: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Dornach: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Dornach, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Dornach Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Dornach. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Dornach

3D mapa Dornach v Google Earth

satelitní 3D mapa Dornach, Německo

3D mapa DornachGoogle Earth – podívejte se na Dornach z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Dornach dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Dornach shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Dornach, Německo v Google Earth »

Letiště Dornach a okolí

Letiště ve městě Dornach a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Dornach říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Dornach (Německo)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Dornach a celou oblast Německo. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Dornach

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Dornach: textový odkaz

satelitní mapu Dornach: obrázkový odkaz

satelitní mapu Dornach

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Dornach: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Dornach: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Dornach: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Piebalga v oblasti Cesu, Lotyšsko
  2. Malocloc Norte v oblasti Capiz, Region 6, Filipíny
  3. Sefiddar v oblasti Chaharmahal and Bakhtiar, Írán
  4. Shefford v oblasti Bedfordshire County, South East, England, Velká Británie
  5. Dashbolagh v oblasti East Azarbayejan, Írán
  6. Nitarpol v oblasti Kushtia Zl, Khulna Div, Bangladéš

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.