loading

Munchen: hotely – rezervujte si hotel v oblasti Munchen

Hotely Munchen – nejoblíbenější cíle cest

Na tuto stránku jsme vybrali některá oblíbená města v oblasti Munchen. Další města v oblasti Munchen – viz mapa Munchen.

Rezervujte si hotel Munchen on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Uvádíme vybrané hotely v oblíbených městech oblasti Munchen. Hotely v dalších městech můžete najít pomocí předchozího formuláře.

Hotely Feldkirchen

Feldkirchen leží v oblasti Munchen, Oberbayern, Bayern, Německo (viz mapa Feldkirchen).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Feldkirchen (navštivte průvodce hotely Feldkirchen pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Feldkirchen je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Feldkirchen

další hotely Feldkirchen »
Landhaus Maria: fotografie

Landhaus Maria

Obklopena svěží zelené stromy, v hotelu "Landhaus Maria" čeká na Vaši návštěvu v centru města Feldkirchen.

Bauer Hotel & Gasthof: fotografie

Bauer Hotel & Gasthof ****

Chlubit dlouhou tradici pohostinnosti, to snadno přístupné hotel na okraji Mnichova vám poskytne pohodlný domov a cena-vyhrávat, regionální kuchyně.

Holiday Inn Express München Messe: fotografie

Holiday Inn Express München Messe ***

Méně než 3 km od obchodu Messe München spravedlivá, tento 3-hvězdičkový hotel v Feldkirchen nabízí moderní pokoje, bezplatné snídaně a výborné spojení s dálnice A94.

Hotely Unterschleißheim

Unterschleißheim leží v oblasti Munchen, Oberbayern, Bayern, Německo (viz mapa Unterschleißheim).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Unterschleissheim (navštivte průvodce hotely Unterschleißheim pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Unterschleissheim je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Unterschleissheim

další hotely Unterschleißheim »
City Partner Hotel Alarun: fotografie

City Partner Hotel Alarun ****

Nachází se v zelené krajině a přitom jen 20 minut jízdy z bavorského hlavního města. Tím Unterschleißheim stejně atraktivní pro turisty a obchodní cestující.

Victor's Residenz-Hotel München: fotografie

Victor's Residenz-Hotel München ****

Tento hotel nabízí pohodlné, pracovní-přátelské prostředí v bavorském městě Unterschleißheim, pouhých 15 km severně od Mnichova.

Dolce Munich Unterschleissheim: fotografie

Dolce Munich Unterschleissheim ****

Otevření na jaře 2010, tento moderní hotel v místě konání konference Dolce BallhausForum Mnichov je jen 15-minut jízdy od letiště a 20-minut jízdy od centra města.

Hotely München

München leží v oblasti Munchen, Oberbayern, Bayern, Německo (viz mapa München).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Munchen (navštivte průvodce hotely München pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Munchen je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Munchen

další hotely München »
Hotel-Garni Lämmle: fotografie

Hotel-Garni Lämmle ***

Tento hotel v okrese v Mnichově Laim rysy řecké restauraci a pokoje s ledničkami. Jedná se o přímé jízdy metrem z mnichovského hlavního nádraží a 3 minuty od dálnice A96.

Hotel Herzog Wilhelm City: fotografie

Hotel Herzog Wilhelm City ***

Vychutnejte si výborné umístění v centru. Klidné rooms.The Stanice metra, pěší zóny je to s mnoha obchody, Marienplatz a dalších historických památek jsou jen pár minut chůze.

Hotel Max: fotografie

Hotel Max **

Tento hotel má centrální polohu na severním okraji Starého Města a na jih od módní okresů mnichovské Schwabing a Maxvorstadt.

Hotely Ismaning

Dirnismaning leží v oblasti Munchen, Oberbayern, Bayern, Německo (viz mapa Ismaning).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Dirnismaning (navštivte průvodce hotely Dirnismaning pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Dirnismaning je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Dirnismaning

další hotely Ismaning »
Stern Hotel Soller: fotografie

Stern Hotel Soller ***

Jen 14 km od centra Mnichova, tato rodina-běh, 3-hvězdičkový hotel v Ismaning nabízí moderní sauna, současný-stylu pokoje s kabelovou TV, a mezinárodní kuchyně.

Hotel Fischerwirt: fotografie

Hotel Fischerwirt ***

Tento hotel nabízí pohostinnou atmosféru a klidné, ale snadno dostupném místě daleko od hluku z dopravy, mezi letištěm v Mnichově, výstaviště i centra města.

Commundo Tagungshotel Ismaning: fotografie

Commundo Tagungshotel Ismaning ***

Tento business hotel se nachází na okraji města Ismaning, severo-východ od Mnichova. Díky výhodné dopravní spojení, můžete se dostat na letiště za 13 minut a na hlavní vlakové nádraží a centra města za 30 minut.

Hotely Unterhaching

Unterhaching leží v oblasti Munchen, Oberbayern, Bayern, Německo (viz mapa Unterhaching).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Unterhaching (navštivte průvodce hotely Unterhaching pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Unterhaching je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Unterhaching

další hotely Unterhaching »
Hotel Huber: fotografie

Hotel Huber ***

Toto mírumilovné 3-hvězdičkový hotel v Unterhaching pyšní moderní wellness a snadné dopravní spojení do okolí a obchodní příležitosti v centrální Mnichov. Huber Hotel nabízí prostorné pokoje s velkými stoly a bezdrátové připojení k internetu ...

NH München Unterhaching: fotografie

NH München Unterhaching ****

Nabízí prostorné apartmány s kuchyňským koutem, tato 4-hvězdičkový hotel se nachází v poklidném městečku Unterhaching. Mnichov je centrum města a hlavní železniční stanice jsou přímo S-Bahn jízdy.

Hotel Demas Garni: fotografie

Hotel Demas Garni ***

Hotel Demas využívá snadno dostupném místě na okraji Mnichova, s rychlým připojením do centra města (16 minut), z důvodu veletrhu (20 minut) a letiště (35 minut).

Hotely Haar

Haar leží v oblasti Munchen, Oberbayern, Bayern, Německo (viz mapa Haar).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Haar (navštivte průvodce hotely Haar pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Haar je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Haar

další hotely Haar »
Superior ARTHOTEL Haar: fotografie

Superior ARTHOTEL Haar ***

Wiesbacher hotelu se nachází ve východní části Mnichov, cca. 7 km od výstaviště. Do centra města se dostanete s S-Bahn v 20min, příští stanice je jen 5min od hotelu.

Hotel Almwirt: fotografie

Hotel Almwirt ***

Náš hotel se nachází 10 minut od našeho veletrhu výstavní centrum. Užijte si bavorského životního stylu v přátelské atmosféře.

Quality Hotel Muenchen Messe: fotografie

Quality Hotel Muenchen Messe ***

Klidně se nachází na východním okraji Mnichova, tento 3-hvězdičkový hotel je v 10-minutové chůze úmluvy v centru Neue Messe Riem. The Quality Hotel Messe München nabízí příjemné prostředí a přátelské služby.

Hotely Aschheim

Aschheim leží v oblasti Munchen, Oberbayern, Bayern, Německo (viz mapa Aschheim).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Aschheim (navštivte průvodce hotely Aschheim pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Aschheim je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Aschheim

další hotely Aschheim »
Hotel Schreiberhof: fotografie

Hotel Schreiberhof ****

Přímo u brány do Mnichova, nedaleko středu města Mnichova, ale přesto klidně se nachází v Aschheim, je hotel obklopen Schreiberhof pastvin a polí.

Hotel zur Post: fotografie

Hotel zur Post ****

Tento hotel se nachází v blízkosti radnice v Aschheim. Odtud, výstaviště mnichovského letiště a centra města je možné dosáhnout vše s lehkostí.

Hotel Kollerhof garni: fotografie

Hotel Kollerhof garni ***

Jen 5 minut jízdy od mnichovského výstaviště, je to rodinný hotel na klidném místě v Aschheim. Free Wi-Fi, parkování zdarma a světlé restauraci jsou uváděny zde.

Hotely Unterföhring

Unterföhring leží v oblasti Munchen, Oberbayern, Bayern, Německo (viz mapa Unterföhring).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Unterfohring (navštivte průvodce hotely Unterföhring pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Unterfohring je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Unterfohring

další hotely Unterföhring »
Hotel Lechnerhof: fotografie

Hotel Lechnerhof ****

Založena v roce 1988 z bývalé venkovské sídlo, je krásně Hotel se nachází v centru starého města Unterfoehring, u brány do Mnichova.

Feringapark Hotel: fotografie

Feringapark Hotel ****

The Feringapark Hotel je soukromý hotel s 239 pokoji a suites.In severo-východ od Mnichova hotel má výhodnou polohu na okraji anglické zahrady, v dosahu z dálnice na Norimberk, Salcburku a Stuttgartu i .. .

Hotel Gasthof zur Post: fotografie

Hotel Gasthof zur Post ***

Tento tradiční, je typicky bavorské hotel se nachází v srdci Unterföhring, poblíž záplavových oblastí v Isau řeky, a hned vedle místní vlakové a autobusové zastávky.

Hotely Garching bei München

Garching bei München leží v oblasti Munchen, Oberbayern, Bayern, Německo (viz mapa Garching bei München).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Garching bei Munchen (navštivte průvodce hotely Garching bei München pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Garching bei Munchen je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Garching bei Munchen

další hotely Garching bei München »
Jarana Home Pension im Rosengarten: fotografie

Jarana Home Pension im Rosengarten ***

Tento tradiční penzion se nachází v poklidném městečku Garching, jen 20-minut jízdy od centra Mnichova. Jeho moderní, individuálně-zařízené pokoje jsou vybaveny Wi-Fi a kabelové televize.

Hotel König Ludwig II: fotografie

Hotel König Ludwig II ****

Hotel König Ludwig II je přímo na náměstí Bürgerplatz v centru pěší zóny v Garchingu. V hotelu je restaurace pohovky, Wi-Fi připojení na internet a podzemní parkoviště. König Ludwig II zabírá 2 sousední budovy.

Park Residence: fotografie

Park Residence ***

This family-run penzion nabízí komfortní ubytování a parkování zdarma v univerzitním městě Garching na severu Mnichova. Leží-5 minut chůze od nejbližší U-Bahn (metro) stanice.

Hotely Ottobrunn

Ottobrunn leží v oblasti Munchen, Oberbayern, Bayern, Německo (viz mapa Ottobrunn).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Ottobrunn (navštivte průvodce hotely Ottobrunn pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Ottobrunn je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Ottobrunn

další hotely Ottobrunn »
Hotel Pazific: fotografie

Hotel Pazific ***

Jen 25-minut jízdy od centrálního Mnichov, tento 3-hvězdičkový hotel v Superior Ottobrunn pyšní stylových pokojích, chutné asijské a italské restaurace a rychlé napojení na výstaviště a letiště.

Hotel Prinz Eugen: fotografie

Hotel Prinz Eugen ***

Nachází se v klidné části Ottobrunn, pouhých 13 kilometrů od centra města Mnichov, tento 3-hvězdičkový hotel je ideální místo pro obchodní cestující a turisté podobný.

Hotel Aigner: fotografie

Hotel Aigner ***

Tento 3-hvězdičkový hotel se nachází pouhých 12 kilometrů na jih od Mnichova v poklidném městečku Ottobrunn. Hosté budou mít prospěch z velmi pohodlné ubytování a pohodlné silniční spojení.

Hotely Munchen: rezervace ubytování

Poloha oblasti Munchen

– viz mapa Munchen »

Munchen leží v oblasti Oberbayern, Bayern, Německo.

Rezervace ubytování: Munchen – žádné rezervační poplatky, garance nejnižší ceny

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů v oblasti Munchen, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů v oblasti Munchen.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování v oblasti Munchen Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Recenze hotelů Munchen – viz záložka "Hodnocení hostů" prezentace jednotlivých hotelů. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely v oblasti Munchen. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.