loading

Oberfranken: hotely – rezervujte si hotel v oblasti Oberfranken

Hotely Oberfranken – nejoblíbenější cíle cest

Na tuto stránku jsme vybrali některá oblíbená města v oblasti Oberfranken. Další města v oblasti Oberfranken – viz mapa Oberfranken.

Rezervujte si hotel Oberfranken on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Uvádíme vybrané hotely v oblíbených městech oblasti Oberfranken. Hotely v dalších městech můžete najít pomocí předchozího formuláře.

Hotely Bad Steben

Bad Steben leží v oblasti Hof, Oberfranken, Bayern, Německo (viz mapa Bad Steben).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Bad Steben (navštivte průvodce hotely Bad Steben pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Bad Steben je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Bad Steben

další hotely Bad Steben »
Terrassenhof: fotografie

Terrassenhof ***

Tento 3-hvězdičkový hotel naproti vlakového nádraží v Bad Steben nabízí prostorné pokoje s Wi-Fi a tradiční-stylová restaurace s venkovním posezením. Therme Bad Steben lázní je 1 km daleko.

relexa hotel Bad Steben: fotografie

relexa hotel Bad Steben ****

Ujednání à la relexa - stylové místo k pobytu Krása, zdraví a fitness v půvabné přírodní prostředí v průběhu celého roku. Relaxace a rekreace v chráněné krajinné oblasti Frankenwald - hýčkání v té nejlepší kvalitě pro tělo i duši.

Haus Katharina: fotografie

Haus Katharina ***

Nachází se v srdci franckého lesa a jen 100 metrů od lázeňského zahrady, terapie centrum, lázně a venkovní bazén, toto vzácné a příjemný hotel nabízí ideální místo pro váš výlet či lázeňské krátké ...

Hotely Hof

Hof leží v oblasti Hof, Oberfranken, Bayern, Německo (viz mapa Hof).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Hof (navštivte průvodce hotely Hof pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Hof je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Hof

další hotely Hof »
Hotel Burghof: fotografie

Hotel Burghof ****

Nachází se naproti nádraží v Hofu, to vítá 4-hvězdičkový hotel nabízí bezplatné parkování a bezplatné využití svých sauna a posilovna. Užijte si bezplatné snídaně každé ráno.

Hotel Strauss: fotografie

Hotel Strauss ***

Tento tradiční, 3-hvězdičkový hotel se nachází v srdci Hof, jen 10-minutové chůze od hlavního vlakového nádraží, a nabízí komfortní ubytování s Wi-Fi internetové připojení.

Hotel Central: fotografie

Hotel Central ****

Hotel je umístěn v centru města Hof a snadno přístupné přes dálnici nebo vlakem. Přátelský a vždy ochotný personál, výborné jídlo a obrovské místnosti jsou jen některé příklady. Chceme vytvořit svůj pobyt v komfortní a příjemné je to možné.

Hotely Bischofsgrün

Bischofsgrün leží v oblasti Bayreuth, Oberfranken, Bayern, Německo (viz mapa Bischofsgrün).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Bischofsgrun (navštivte průvodce hotely Bischofsgrün pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Bischofsgrun je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Bischofsgrun

další hotely Bischofsgrün »
Kur- und Ferienhotel Puchtler: fotografie

Kur- und Ferienhotel Puchtler ***

Tento svátek lázeňský hotel se nachází na okraji Bischofgrün, ale je chůze od historického centra města, a vás přivítá útulný a příjemnou atmosférou.

Hotel Kaiseralm: fotografie

Hotel Kaiseralm ****

Tento 4-hvězdičkový hotel se nachází v blízkosti lesa na okraji Bischofsgrün, a hnízdí mezi dvěma nejvyššími vrcholy pohoří Fichtelgebirge: The Ochsenkopf a Schneeberg.

Gasthof Pension Cafe Wiesengrund: fotografie

Gasthof Pension Cafe Wiesengrund ***

Tato rodina-spustit penzion v Bischofsgrün nabízí scénické umístění v Fichtelgebirge horách, země-styl místnosti, a restauraci, která nabízí místní jídla a domácí koláče.

Hotely Gößweinstein

Gößweinstein leží v oblasti Forchheim, Oberfranken, Bayern, Německo (viz mapa Gößweinstein).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Gossweinstein (navštivte průvodce hotely Gößweinstein pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Gossweinstein je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Gossweinstein

další hotely Gößweinstein »
Ringhotel Stempferhof: fotografie

Ringhotel Stempferhof ****

Náš hotel se nachází ve stavu schválené-klimatický zdravotní středisko Gößweinstein, v srdci franckého Švýcarska, oblasti s nízkou-ležící hor, které dosáhly maximální altitute 625 metrů.

Landhaus Fränkischer Hahn: fotografie

Landhaus Fränkischer Hahn ***

V srdci Frankonian Švýcarska najdete na okraji Gößweinstein a blízko přírodní rezervace Eibenwald útulné, s nejmodernějším komfortem vybavený hotel Fränkischer Hahn.

Haus Jutta: fotografie

Haus Jutta ***

Obklopen franckého Švýcarska krajiny, to rodiny s dětmi, 3-hvězdičkový penzion v Gößweinstein nabízí pokoje ve venkovském stylu, velká zahrada a tradiční francké restaurace se sluneční terasou.

Hotely Bayreuth

Bayreuth leží v oblasti Bayreuth, Oberfranken, Bayern, Německo (viz mapa Bayreuth).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Bayreuth (navštivte průvodce hotely Bayreuth pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Bayreuth je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Bayreuth

další hotely Bayreuth »
Add on Kolpinghotel Bayreuth: fotografie

Add on Kolpinghotel Bayreuth ****

Nachází se v srdci půvabné festivalu město Bayreuth, tento 3-hvězdičkový hotel se nachází v pěší vzdálenosti od hlavního nádraží a mnoho atrakcí města.

Ramada Hotel Residenzschloss Bayreuth: fotografie

Ramada Hotel Residenzschloss Bayreuth ****

Tento 4-hvězdičkový hotel nabízí moderně zařízené pokoje, příjemné restaurace a pozvat lázeňské zóny v centru města Bayreuthu, což je domov pro svět-slavný Richard Wagner divadelního festivalu.

Hotel Bayerischer Hof: fotografie

Hotel Bayerischer Hof ****

Tento 4-hvězdičkový hotel nabízí individuálně zařízených pokojů a apartmánů vedle hlavního vlakového nádraží v Bayreuthu, jen kousek od historického Starého Města a Festspielhaus divadla.

Hotely Bad Staffelstein

Staffelstein leží v oblasti Lichtenfels, Oberfranken, Bayern, Německo (viz mapa Bad Staffelstein).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Staffelstein (navštivte průvodce hotely Staffelstein pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Staffelstein je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Staffelstein

další hotely Bad Staffelstein »
Kurhotel an der Obermaintherme: fotografie

Kurhotel an der Obermaintherme ****

Tento luxusní 4-hvězdičkový lázeňský hotel se nachází v těsné blízkosti nerostné zdroje v franckého lázeňského města Bad Staffelstein, v údolí Horní Main.

Staffelsteiner Hof: fotografie

Staffelsteiner Hof ***

Pouze 2 km od Obermain-Therme spa, tato rodina-běh, 3-hvězdičkový hotel ve Starém Městě Bad Staffelstein nabízí zvukotěsné pokoje, tradiční francké a mezinárodní jídla, a parkování zdarma.

Gasthof - Hotel Zum Löwen: fotografie

Gasthof - Hotel Zum Löwen ***

Tento hotel se nachází v oblasti Schwabthal v údolí Horní Hlavní ve výšce cca 500 metrů. Užijte si docela výhledem na hory Staffelberg, kukuřičných polí a lesů jehličnanů roztroušeny po krajině.

Hotely Forchheim

Forchheim leží v oblasti Forchheim, Oberfranken, Bayern, Německo (viz mapa Forchheim).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Forchheim (navštivte průvodce hotely Forchheim pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Forchheim je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Forchheim

další hotely Forchheim »
Hotel Plaza: fotografie

Hotel Plaza ****

Hotel Plaza nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi a mramorové koupelny. Je to 10-minutové chůze od vlakového nádraží Forchheim a 2 km od franckého Švýcarska přírodní park.

Hotel Franken: fotografie

Hotel Franken ***

Nachází se v klidném cul-de-sac, nedaleko od centra města, tento útulný hotel je ideální základna pro objevování krásných Franconian Švýcarsko regionu.

Hotel Allee No. 4: fotografie

Hotel Allee No. 4

Tyto elegantní self-catering apartments s bezplatné bezdrátové připojení k internetu se nachází v samém srdci Forchheim, v blízkosti atraktivní pěší zóny a 10-minutové chůze od vlakového nádraží. No Allee

Hotely Bamberg

Bamberg leží v oblasti Bamberg, Oberfranken, Bayern, Německo (viz mapa Bamberg).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Bamberg (navštivte průvodce hotely Bamberg pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Bamberg je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Bamberg

další hotely Bamberg »
Zum kleinem Ringlein: fotografie

Zum kleinem Ringlein *

V hotelu "Zum kleinen Ringlein" se nachází na Obere Sandstrasse - střed starého města Bamberg, světového dědictví UNESCO. Vzhledem k tomu, jste v krátké vzdálenosti do různých restaurací a hospod, nemůžeme vždy zaručit klidnou noc.

Romantik Hotel Messerschmitt: fotografie

Romantik Hotel Messerschmitt ****

Tento 4-hvězdičkový hotel nabízí bezplatné Wi-Fi a malé lázně. Je umístěn v centru Bamberg, v blízkosti města je historické památky a nákupní ulice. Rodina-spustit Hotel Romantik Messerschmitt se datuje do roku 1832.

Welcome Hotel Residenzschloss Bamberg: fotografie

Welcome Hotel Residenzschloss Bamberg ****

V ideálním případě se nachází na břehu řeky Regnitz v Bamberku, jen 1 km od Starého Města, tento luxus, 4-star superior hotel nabízí ubytování v elegantní naproti kongresové centrum.

Hotely Kulmbach

Kulmbach leží v oblasti Kulmbach, Oberfranken, Bayern, Německo (viz mapa Kulmbach).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Kulmbach (navštivte průvodce hotely Kulmbach pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Kulmbach je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Kulmbach

další hotely Kulmbach »
Hotel Weisses Ross: fotografie

Hotel Weisses Ross ***

V srdci Starého města bydlí malý 3-hvězdičkový hotel-přímo vedle trhu s jeho středověké, malebná atmosféru. Rokokový-stylizované radnice a hrad Plassenburg se svými jedinečnými muzea jsou v přilehlost.

Hotel Kronprinz: fotografie

Hotel Kronprinz ***

Hotel Kronprinz sídlí v centru malebného Starého Města v Kulmbach. Přijďte a poznejte krajinu Kulmbacher a krajiny, požívají francké kuchyně a opustit každodenní životní stres za sebou.

ACHAT Plaza Kulmbach: fotografie

ACHAT Plaza Kulmbach ****

Tento 4-hvězdičkový hotel nabízí ubytování v elegantní slavné vaření piva-město Kulmbach, jen 1 km od hlavního vlakového nádraží a historického centra města.

Hotely Coburg

Coburg leží v oblasti Coburg, Oberfranken, Bayern, Německo (viz mapa Coburg).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Coburg (navštivte průvodce hotely Coburg pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Coburg je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Coburg

další hotely Coburg »
Romantik Hotel Goldene Traube: fotografie

Romantik Hotel Goldene Traube ****

Enjoying klidné poloze v srdci Coburg, pouhých 100 metrů od trhu a pěší zóna, která tento hotel nabízí tradiční gurmánské kuchyni, sauna krásy oblasti a individuálně zařízených pokojích.

Hotel Schloss Hohenstein: fotografie

Hotel Schloss Hohenstein ****

Nabízí 2 restaurace, non-kuřácké pokoje a bezplatné připojení na internet, tento historický, 4-hvězdičkový hotel se nachází v parku ve čtvrti Ahorn Coburg. Coburg centra města je pouhých 8 km.

Arcadia Hotel Coburg: fotografie

Arcadia Hotel Coburg ****

Tento moderní 3-hvězdičkový hotel poblíž Coburgs Rosengarten Kongresové centrum má snadný přístup k okolí, včetně hradu Veste krásné, staré čtvrti, a hlavní trasy.

Hotely Oberfranken: rezervace ubytování

Poloha oblasti Oberfranken

– viz mapa Oberfranken »

Oberfranken leží v oblasti Bayern, Německo.

Rezervace ubytování: Oberfranken – žádné rezervační poplatky, garance nejnižší ceny

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů v oblasti Oberfranken, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů v oblasti Oberfranken.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování v oblasti Oberfranken Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Recenze hotelů Oberfranken – viz záložka "Hodnocení hostů" prezentace jednotlivých hotelů. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely v oblasti Oberfranken. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.