3D mapa Ammelacker

Satelitní mapa Ammelacker

název bez diakritiky: Ammelacker
správní zařazení: Neumarkt in der Oberpfalz, Oberpfalz, Bayern, Německo, Evropa
zeměpisná poloha: 49° 11' 0" North, 11° 54' 0" East

Ammelacker a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa AmmelackerVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ammelacker. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ammelacker, administrativně je místo zařazeno do oblasti Neumarkt in der Oberpfalz, Oberpfalz, Bayern, Německo, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 49° 11' 0" North, 11° 54' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ammelacker v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ammelacker

Hotely Ammelacker: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ammelacker: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ammelacker, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ammelacker Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ammelacker. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ammelacker

3D mapa Ammelacker v Google Earth

satelitní 3D mapa Ammelacker, Německo

3D mapa AmmelackerGoogle Earth – podívejte se na Ammelacker z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ammelacker dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ammelacker shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ammelacker, Německo v Google Earth »

Letiště Ammelacker a okolí

Letiště ve městě Ammelacker a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ammelacker říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ammelacker (Německo)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ammelacker a celou oblast Německo. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ammelacker

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ammelacker: textový odkaz

satelitní mapu Ammelacker: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ammelacker

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ammelacker: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ammelacker: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ammelacker: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Motianbo v oblasti Bondoukou, Bondoukou, Pobřeží slonoviny
  2. San Antonio Siho v oblasti Halacho, Yucatan, Mexiko
  3. Ahuehuepan v oblasti Tepecoacuilco de Trujano, Guerrero, Mexiko
  4. Sunny Hills v oblasti Orange County, California, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.