3D mapa Buxach

Satelitní mapa Buxach

název bez diakritiky: Buxach
správní zařazení: Memmingen, Schwaben, Bayern, Německo, Evropa
zeměpisná poloha: 47° 59' 0" North, 10° 9' 0" East

Buxach a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BuxachVítejte na stránce věnované satelitní mapě Buxach. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Buxach, administrativně je místo zařazeno do oblasti Memmingen, Schwaben, Bayern, Německo, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 47° 59' 0" North, 10° 9' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Buxach v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Buxach

Hotely Buxach: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Buxach: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Buxach, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Buxach Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Buxach. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Buxach

3D mapa Buxach v Google Earth

satelitní 3D mapa Buxach, Německo

3D mapa BuxachGoogle Earth – podívejte se na Buxach z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Buxach dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Buxach shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Buxach, Německo v Google Earth »

Letiště Buxach a okolí

Letiště ve městě Buxach a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Buxach říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Buxach (Německo)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Buxach a celou oblast Německo. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Buxach

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Buxach: textový odkaz

satelitní mapu Buxach: obrázkový odkaz

satelitní mapu Buxach

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Buxach: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Buxach: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Buxach: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Las Mercedes v oblasti Agrado, Huila, Kolumbie
  2. Baipaozi v oblasti Mishan, Heilongjiang, Čína
  3. San Lorenzo Huitzitzilapan v oblasti Otzolotepec, Mexico, Mexiko
  4. Ban Hin v oblasti Kasy, Vientiane, Laos
  5. Arnikon v oblasti Lasithi, Kriti, Řecko
  6. Namacopa v oblasti Moma, Nampula, Mozambik

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.