loading

Gronenbach hotely: Privatklinik & Gesundheitshotel Am Schlossberg Gronenbach

Privatklinik & Gesundheitshotel Am Schlossberg

základní informace

třída:
adresa hotelu: Am Schlossberg 6, 87730 Grönenbach
zeměpisná poloha: 47° 52' 30" severní šířky, 10° 13' 8" východní délky
oblast: Unterallgau, Schwaben, Bayern, Německo
počet pokojů: 100

popis hotelu

Stanoveny v rámci kliniky zdravotní péče, to wellness hotel v bavorském středisku zdravotní péče v Bad Grönenbach nabízí široké spektrum lékařských zákroků, sportovních zařízení a lázeňských služeb.


Privatklinik & Gesundheitshotel Am Schlossberg Gronenbach: rezervace ubytování

Rezervujte si pokoj v hotelu Privatklinik & Gesundheitshotel Am Schlossberg Gronenbach on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

Privatklinik & Gesundheitshotel Am Schlossberg – podrobné informace & rezervace »

Privatklinik & Gesundheitshotel Am Schlossberg Gronenbach: nízké ceny, žádné rezervační poplatky.

Zadejte datum svého pobytu, abyste zjistili, zda není hotel v daný termín již obsazený.

datum příjezdu
datum odjezdu

Proč si rezervovat hotel Privatklinik & Gesundheitshotel Am Schlossberg Gronenbach u nás

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Gronenbach, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouhou si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek (viz konkrétní podmínky na stránce hotelu) – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Gronenbach. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu hotelu v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.

Hotel leží na adrese Am Schlossberg 6 ve městě Grönenbach, Unterallgau, Schwaben, Bayern, Německo – viz mapa Grönenbach ».

Hotely blízko hotelu Privatklinik & Gesundheitshotel Am Schlossberg Gronenbach

Hotely v okolí hotelu Privatklinik & Gesundheitshotel Am Schlossberg Gronenbach jsou seřazeny podle vzdálenosti od hotelu.

Další hotely ve městě Gronenbach

Velká letiště blízko hotelu Privatklinik & Gesundheitshotel Am Schlossberg Gronenbach

V následujícím seznamu jsou uvedena velká letiště ležící blízko hotelu Privatklinik & Gesundheitshotel Am Schlossberg Gronenbach. Letiště jsou jsou seřazena podle vzdálenosti od hotelu.

Další letiště v okolí hotelu Privatklinik & Gesundheitshotel Am Schlossberg Gronenbach

Letiště blízko hotelu Privatklinik & Gesundheitshotel Am Schlossberg Gronenbach, která nejsou uvedena v předchozím seznamu.

Tipy na výlety během pobytu v hotelu Privatklinik & Gesundheitshotel Am Schlossberg Gronenbach

V následujícím přehledu uvádíme města v okolí hotelu Privatklinik & Gesundheitshotel Am Schlossberg Gronenbach. Města jsou seřazena podle vzdálenosti vzdálenosti z centra do hotelu.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.