3D mapa Bischofsheim

Satelitní mapa Bischofsheim

název bez diakritiky: Bischofsheim
správní zařazení: Grosharp-Gerau, Darmstadt, Hessen, Německo, Evropa
zeměpisná poloha: 49° 59' 38" North, 8° 22' 2" East

Bischofsheim a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BischofsheimVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bischofsheim. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bischofsheim, administrativně je místo zařazeno do oblasti Grosharp-Gerau, Darmstadt, Hessen, Německo, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 49° 59' 38" North, 8° 22' 2" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bischofsheim v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bischofsheim

Hotely Bischofsheim: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bischofsheim: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bischofsheim, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bischofsheim Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bischofsheim. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bischofsheim

3D mapa Bischofsheim v Google Earth

satelitní 3D mapa Bischofsheim, Německo

3D mapa BischofsheimGoogle Earth – podívejte se na Bischofsheim z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bischofsheim dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bischofsheim shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bischofsheim, Německo v Google Earth »

Letiště Bischofsheim a okolí

Letiště ve městě Bischofsheim a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bischofsheim říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bischofsheim (Německo)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bischofsheim a celou oblast Německo. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bischofsheim

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bischofsheim: textový odkaz

satelitní mapu Bischofsheim: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bischofsheim

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bischofsheim: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bischofsheim: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bischofsheim: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Pfeisenham v oblasti Traunstein, Oberbayern, Bayern, Německo
  2. Hanover v oblasti Allamakee County, Iowa, Spojené státy americké
  3. Tretnikovo v oblasti Gryazovetskiy rayon, Vologodskaya Oblast, Rusko
  4. Lusong v oblasti Abra, Car, Filipíny
  5. Green Vale v oblasti Urana, New South Wales, Austrálie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.