loading

Německo: levné hotely – rezervujte si levný hotel ve státě Německo

Levné hotely Německo – nejoblíbenější cíle cest

Na tuto stránku jsme vybrali některá oblíbená města ve státě Německo. Další města ve státu Německo – viz mapa Německo.

Rezervujte si levný hotel Německo on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Uvádíme vybrané levné hotely v oblíbených městech státu Německo. Levné hotely v dalších městech můžete najít pomocí předchozího formuláře. Přehled všech hotelů Německo, bez ohledu na cenu ubytování, je obsahem průvodce hotely Německo.

Levné hotely Hamburg

Hamburg leží v oblasti Hamburg, Hamburg, Hamburg, Německo (viz mapa Hamburg).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané levné hotely Hamburg (navštivte průvodce levné hotely Hamburg pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Hamburg je na samostatné stránce.

Vybrané levné hotely Hamburg

další levné hotely Hamburg »
Hotel Terminus am Hauptbahnhof: fotografie

Hotel Terminus am Hauptbahnhof **

Hotel Terminus je malý, komfortní hotel se nachází v centru Hamburku, hned vedle hlavního nádraží.

Bridge Inn Hotel: fotografie

Bridge Inn Hotel **

Tento moderní nízko-rozpočtových hotel se nachází v blízkosti Labe a mosty HafenCity (přístavní město) čtvrti v Hamburku, pouhých 15 minut východně od centra města, přístavu a centrální nádraží.

Hotel Brennerhof gARTen: fotografie

Hotel Brennerhof gARTen **

Se nachází v blízkosti hlavního nádraží v Hamburku, centrální autobusové terminus, a Außenalster jezero, to 2-hvězdičkový hotel se může pochlubit individuálně zařízených pokojích a výborné dopravní spojení po celém městě.

Levné hotely Berlin

Berlin leží v oblasti Brandenburg, Brandenburg, Německo (viz mapa Berlin).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané levné hotely Berlin (navštivte průvodce levné hotely Berlin pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Berlin je na samostatné stránce.

Vybrané levné hotely Berlin

další levné hotely Berlin »
HOTEL-APART Bismarckstrasse: fotografie

HOTEL-APART Bismarckstrasse **

Tyto 2-star apartmány mají velký centrální umístění ve čtvrti Charlottenburg v Berlíně. Deutsche Oper slavného operního domu a stanice metra jsou jen pár kroků.

Ferienwohnung Fiand: fotografie

Ferienwohnung Fiand **

Tento apartmán má klidném místě v jedné z nejživějších a připravované městské části, a je blízko města a místní podzemní nádraží.

Hotel - PENSION haubach - Dein Bett in Berlin: fotografie

Hotel - PENSION haubach - Dein Bett in Berlin **

Nachází se v tiché boční ulici ve čtvrti Charlottenburg v Berlíně, tento půvabný hotel nabízí komfortní pokoje, bezplatné Wi-Fi internetové připojení v celém objektu, a útulný bar.

Levné hotely Düsseldorf

Düsseldorf leží v oblasti Dusseldorf, Nordrhein-Westfalen, Německo (viz mapa Düsseldorf).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané levné hotely Dusseldorf (navštivte průvodce levné hotely Düsseldorf pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Dusseldorf je na samostatné stránce.

Vybrané levné hotely Dusseldorf

další levné hotely Düsseldorf »
Domo Hotel Mondial: fotografie

Domo Hotel Mondial **

Užijte si domáckou atmosféru našeho hotelu, který se nachází v kosmopolitní město Düsseldorf.

Hotel NIKU: fotografie

Hotel NIKU **

Chlouba dobré dopravní spojení, tento moderní 2-hvězdičkový hotel v Düsseldorfu, je 20-ti minut chůze od hlavního vlakového nádraží v centru města, a slavné Königsallee nákupní bulvár.

Hotel Ariana: fotografie

Hotel Ariana **

Pouhých 100 metrů od Düsseldorfu-Friedrichstadt město železniční stanice, tato rodina-run hotel nabízí prostorné pokoje, bezplatné Wi-Fi, a pestrá snídaně formou bufetu. Düsseldorf Hlavní nádraží je pouze jednou zastavení vlaku pryč.

Levné hotely Hannover

Hannover leží v oblasti Hannover, Hannover, Niedersachsen, Německo (viz mapa Hannover).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané levné hotely Hannover (navštivte průvodce levné hotely Hannover pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Hannover je na samostatné stránce.

Vybrané levné hotely Hannover

další levné hotely Hannover »
Hotel Andrea garni: fotografie

Hotel Andrea garni **

Bed and breakfast hotel se odehrává v městě Hanover, v blízkosti krásné, rozsáhlé Herrenhausen paláce zahrady a snadný přístup k univerzitě a na letišti.

Hotel Miniatur: fotografie

Hotel Miniatur **

Tento hotel se nachází přímo v centru Hannoveru, v pohodlné pěší vzdálenosti od mnoha městských nejpopulárnějších turistických atrakcí. Z hotelu je umístění v přední části staré městské brány, můžete rychle prohlédnout v centru města.

Hotel Moreno: fotografie

Hotel Moreno **

Hotel se nachází jen několik minut chůze od centra města a vlakového nádraží. Opera, divadlo, různé restaurace, kina a mnoho dalších zajímavostí jsou v blízkosti.

Levné hotely Dresden

Dresden leží v oblasti Dresden, Sachsen, Sachsen, Německo (viz mapa Dresden).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané levné hotely Dresden (navštivte průvodce levné hotely Dresden pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Dresden je na samostatné stránce.

Vybrané levné hotely Dresden

další levné hotely Dresden »
Hotel Am Friedensstein: fotografie

Hotel Am Friedensstein **

Toto klidné vesnici hotel se může pochlubit mnoha volnočasových aktivit v bezprostřední blízkosti a snadný přístup do Drážďan autem i veřejnou dopravou.

A&O Dresden Hauptbahnhof: fotografie

A&O Dresden Hauptbahnhof **

Tento hotel a hostel se nachází v blízkosti hlavního nádraží (400 m) a centrálního autobusového nádraží v Drážďanech, a je jen krátká cesta ze Starého Města.

Hostel & Pension NOlift: fotografie

Hostel & Pension NOlift **

Tento zrekonstruovaný penzion nabízí prostorné a pohodlné ubytování v centrální poloze, v okrese Löbtau v Drážďanech. Hostel & Pension NOlift je vhodný pro všechny návštěvníky do Drážďan.

Levné hotely Bremen

Bremen leží v oblasti Niedersachsen, Německo (viz mapa Bremen).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané levné hotely Bremen (navštivte průvodce levné hotely Bremen pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Bremen je na samostatné stránce.

Vybrané levné hotely Bremen

další levné hotely Bremen »
Ibis Hotel Bremen Centrum: fotografie

Ibis Hotel Bremen Centrum **

Tento 2-hvězdičkový hotel nabízí moderní ubytování v centru Brém, v docházkové vzdálenosti do historického Altstadt (Staré Město), hlavní nádraží a-Messe Brémy veletrhu.

Ibis Hotel Bremen Altstadt: fotografie

Ibis Hotel Bremen Altstadt **

Tento 2-hvězdičkový hotel nabízí moderní ubytování v centru města Brémy, jen 800 metrů od UNESCO-uvedené Bremer Rathaus, že Marktplatz (Tržní náměstí) a Bremer Dom katedrály.

prizeotel Bremen-City: fotografie

prizeotel Bremen-City **

Nově otevřeno v únoru 2009 tento elegantní a zároveň cenově dostupné 2-hvězdičkový hotel se nachází v samém srdci hanzovní město Brémy a těží z výborné dopravní spojení.

Levné hotely Leipzig

Leipzig leží v oblasti Leipziger Land, Sachsen, Sachsen, Německo (viz mapa Leipzig).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané levné hotely Leipzig (navštivte průvodce levné hotely Leipzig pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Leipzig je na samostatné stránce.

Vybrané levné hotely Leipzig

další levné hotely Leipzig »
Hotel Plagwitzer Hof: fotografie

Hotel Plagwitzer Hof **

Z 19. století hotel se nachází v okrese Plagwitz, 5 km západně od centra města Lipska. Plagwitzer Hof poskytuje denní snídani formou bufetu v restauraci v tradičním stylu s dřevěnými trámy a podlahy.

A&O Leipzig Hauptbahnhof: fotografie

A&O Leipzig Hauptbahnhof **

Nově otevřeno v říjnu 2008, tento hotel je centrálně umístěný v historické budově pošty, přímo naproti působivý Lipsko centrálního nádraží.

SchlafGut AppartementHotel: fotografie

SchlafGut AppartementHotel **

Tyto zvukotěsné apartmány s plně vybavenou kuchyní se nachází vedle náměstí Johannisplatz. Lipsko je hlavní vlakové nádraží je 2 zastávky tramvají nebo 10-minutové chůze od hotelu.

Levné hotely Köln

Cologne leží v oblasti Koln, Koln, Nordrhein-Westfalen, Německo (viz mapa Köln).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané levné hotely Cologne (navštivte průvodce levné hotely Cologne pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Cologne je na samostatné stránce.

Vybrané levné hotely Cologne

další levné hotely Köln »
Hotel Alt Deutz City-Messe-Arena: fotografie

Hotel Alt Deutz City-Messe-Arena **

V centru Kolína nad Rýnem, tento hotel nabízí světlé pokoje s útulným interiérem a bezplatné Wi-Fi. Výstava Kölnmesse GmbH centrum a Lanxess Arena 4 minuty chůze od hotelu.

Hotel Madison am Dom: fotografie

Hotel Madison am Dom **

Our family-run hotel se nachází v centrální poloze, jen pár kroků do katedrály v Kolíně nad Rýnem a na hlavní nádraží s výhledem na druhé Kolíně nad Rýnem je nejstarší románský kostel sv Ursula.

Hotel ARDE: fotografie

Hotel ARDE **

Náš dobře běžet střední třídy hotel je ideálním výchozím bodem pro soukromé našich obchodních aktivit, a to prostřednictvím své centrální poloze.

Levné hotely München

München leží v oblasti Munchen, Oberbayern, Bayern, Německo (viz mapa München).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané levné hotely Munchen (navštivte průvodce levné hotely München pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Munchen je na samostatné stránce.

Vybrané levné hotely Munchen

další levné hotely München »
Hotel Max: fotografie

Hotel Max **

Tento hotel má centrální polohu na severním okraji Starého Města a na jih od módní okresů mnichovské Schwabing a Maxvorstadt.

Hotel Daheim: fotografie

Hotel Daheim **

Centrálně umístěný v centru Mnichova, to 2-hvězdičkový hotel se nachází jen kousek od hlavního nádraží a ve světě-známé památky z Altstadt (Staré Město), okres.

Ibis Hotel München City: fotografie

Ibis Hotel München City **

Centrálně umístěný v Mnichově, v této 2-hvězdičkový hotel nabízí útulné ubytování a přátelskou atmosféru, jen kousek od hlavního vlakového nádraží a historické Altstadt (Staré Město).

Levné hotely Frankfurt am Main

Frankfurt am Main leží v oblasti Frankfurt am Main, Darmstadt, Hessen, Německo (viz mapa Frankfurt am Main).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané levné hotely Frankfurt am Main (navštivte průvodce levné hotely Frankfurt am Main pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Frankfurt am Main je na samostatné stránce.

Vybrané levné hotely Frankfurt am Main

další levné hotely Frankfurt am Main »
Apartment World Frankfurt: fotografie

Apartment World Frankfurt **

Tyto samo-obsažených pokoje a apartmány se nacházejí na různých místech v okolí Frankfurtu nad Mohanem. Apartmán World Frankfurt nabízí řadu praktických ubytování pro své obchodní nebo rekreační cestu do Frankfurtu, nebo pro delší-dobu pobytu.

Ibis Hotel Frankfurt City Messe: fotografie

Ibis Hotel Frankfurt City Messe **

Poblíž Frankfurtu reálné obchodní centra a výstaviště, tento 2-hvězdičkový hotel nabízí výborné dopravní spojení s centrem města, hlavní vlakové nádraží, bankovní čtvrť a hlavních turistických atrakcí.

Downtown-Hotel-Frankfurt: fotografie

Downtown-Hotel-Frankfurt **

Tento hotel se nachází v centru Frankfurtu, pouhých 200 metrů od nákupní ulice Zeil a Konstablerwache stanice metra. Nabízí snídaně zdarma a bezplatné Wi-Fi připojení na internet. Downtown-Hotel-Frankfurt má barevné, moderní pokoje.

Levné hotely Německo: rezervace ubytování

Rezervace ubytování: Německo: žádné rezervační poplatky, garance nejnižší ceny

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve státě Německo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů ve státě Německo.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve státě Německo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve státě Německo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.