loading

Německo: luxusní hotely – rezervujte si luxusní hotel ve státě Německo

Luxusní hotely Německo – nejoblíbenější cíle cest

Na tuto stránku jsme vybrali některá oblíbená města ve státě Německo. Další města ve státu Německo – viz mapa Německo.

Rezervujte si luxusní hotel Německo on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Uvádíme vybrané luxusní hotely v oblíbených městech státu Německo. Luxusní hotely v dalších městech můžete najít pomocí předchozího formuláře. Přehled všech hotelů Německo, bez ohledu na úroveň luxusu, je obsahem průvodce hotely Německo.

Luxusní hotely Hamburg

Hamburg leží v oblasti Hamburg, Hamburg, Hamburg, Německo (viz mapa Hamburg).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Hamburg (navštivte průvodce luxusní hotely Hamburg pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Hamburg je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Hamburg

další luxusní hotely Hamburg »
SIDE: fotografie

SIDE *****

Jediný designový hotel v Hamburku, 5-hvězdičkový SIDE se nachází v docházkové vzdálenosti do Inner Alsterem, Gänsemarkt trhu, hlavní nákupní oblast, a opery.

Le Royal Méridien Hamburg: fotografie

Le Royal Méridien Hamburg *****

Tento 5-hvězdičkový hotel na břehu jezera Außenalster, je jen kousek od Hamburku elegantní nákupní ulice a nabízí nádherný výhled na panorama města.

Fairmont Hotel Vier Jahreszeiten: fotografie

Fairmont Hotel Vier Jahreszeiten *****

Tento 5-hvězdičkový luxusní hotel se nachází v centru Hamburku, na vnitřní Alsterem a jen pár kroků od elegantní obchodní pasáže, kulturní památky a výstavní a kongresové centrum.

Luxusní hotely Berlin

Berlin leží v oblasti Brandenburg, Brandenburg, Německo (viz mapa Berlin).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Berlin (navštivte průvodce luxusní hotely Berlin pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Berlin je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Berlin

další luxusní hotely Berlin »
Premium Parkside Apartment: fotografie

Premium Parkside Apartment *****

Tento 5-hvězdičkový apartmán nabízí luxusní a moderní ubytování v populární čtvrti Potsdamer Platz v Berlíně, méně než 100 metrů od parku Tiergarten a Sony Center.

Hotel de Rome - Rocco Forte: fotografie

Hotel de Rome - Rocco Forte *****

Tento výjimečný hotel z roku 1889, leží přímo v srdci Berlína, snadno pěšky Braniborské brány a nabízí luxusní základnu, z níž k prozkoumání města.

Regent Berlin: fotografie

Regent Berlin *****

V centru Berlína, v blízkosti známého Friedrichstraße a populární avenue Unter den Linden, 5-hvězdičkový Regent Berlin vítá hosty z celého světa. The Regent Berlin nabízí okouzlující, tradičně zařízených pokojů s vlastním příslušenstvím.

Luxusní hotely Düsseldorf

Düsseldorf leží v oblasti Dusseldorf, Nordrhein-Westfalen, Německo (viz mapa Düsseldorf).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Dusseldorf (navštivte průvodce luxusní hotely Düsseldorf pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Dusseldorf je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Dusseldorf

další luxusní hotely Düsseldorf »
Steigenberger Parkhotel Düsseldorf: fotografie

Steigenberger Parkhotel Düsseldorf *****

Tento 5-star superior hotel leží v horní části proslulého nákupní bulvár Königsallee v Düsseldorfu, hned vedle Deutsche Oper am Rhein operního domu a Hofgarten park.

InterContinental Hotel Düsseldorf: fotografie

InterContinental Hotel Düsseldorf *****

Tato důmyslná, 5-hvězdičkový hotel nabízí moderní ubytování v exkluzivní lokalitě na slavné nákupní bulvár Königsallee, v srdci centra města Düsseldorfs.

Breidenbacher Hof, a Capella Hotel: fotografie

Breidenbacher Hof, a Capella Hotel *****

Nachází se na známém bulváru Königsallee v centru Düsseldorfu, this 5-hvězdičkový hotel nabízí elegantní pokoje, stylová restaurace a pivnice snadný přístup do města špičkových památek.

Luxusní hotely Stuttgart

Stuttgart leží v oblasti Stuttgart, Stuttgart, Baden-Wurttemberg, Německo (viz mapa Stuttgart).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Stuttgart (navštivte průvodce luxusní hotely Stuttgart pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Stuttgart je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Stuttgart

další luxusní hotely Stuttgart »
Althoff Hotel am Schlossgarten: fotografie

Althoff Hotel am Schlossgarten *****

Chlouba Michelin-oblíbená kuchyně, tato elegantní 5-hvězdičkový hotel je nastavena přímo na nákupy Stuttgart Königstraße bulvár, jen 20 metrů od paláce zahrady a 50 metrů od hlavního vlakového nádraží.

Le Méridien Stuttgart: fotografie

Le Méridien Stuttgart *****

Tento moderní, 5-hvězdičkový hotel naproti parku Stuttgart Schlossgarten je kousek od hlavního vlakového nádraží, populární Königstrasse nákupní ulici, a mnoho kulturních atrakcí. To se může pochlubit exkluzivní wellness zařízení.

Steigenberger Graf Zeppelin: fotografie

Steigenberger Graf Zeppelin *****

Vychloubání gurmánské kuchyni, this 5-hvězdičkový hotel je nastavena přímo naproti nádraží Stuttgart, jen pár kroků od nákupního bulváru Königstraße a Staatsgalerie muzeum.

Luxusní hotely Hannover

Hannover leží v oblasti Hannover, Hannover, Niedersachsen, Německo (viz mapa Hannover).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Hannover (navštivte průvodce luxusní hotely Hannover pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Hannover je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Hannover

další luxusní hotely Hannover »
Kastens Hotel Luisenhof Superior: fotografie

Kastens Hotel Luisenhof Superior *****

Centrálně umístěný mezi hlavním nádraží v Hannoveru a Státní opery, this 5-hvězdičkový hotel nabízí exkluzivní wellness a fitness, vynikající kuchyni a snadné připojení k výstaviště.

Hotel Amadeus: fotografie

Hotel Amadeus ****

Ideální poloha hotelu umožňuje dostat do všech důležitých destinací Hannoveru se snadno a rychle.

Sheraton Hannover Pelikan Hotel: fotografie

Sheraton Hannover Pelikan Hotel ****

Nachází se vedle Eilenriede městských lesů v Hannoveru Tento 4-hvězdičkový hotel nabízí moderní ubytování a vynikající dopravní spojení s Herrenhausen zahrady a centra města.

Luxusní hotely Dresden

Dresden leží v oblasti Dresden, Sachsen, Sachsen, Německo (viz mapa Dresden).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Dresden (navštivte průvodce luxusní hotely Dresden pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Dresden je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Dresden

další luxusní hotely Dresden »
Hotel Suitess: fotografie

Hotel Suitess *****

Chlouba původní barokní fasáda, this 5-star plus hotel stojí v blízkosti známého kostela Frauenkirche v Drážďanech, že Semper Opera, že Grünes Gewölbe, že Zwinger a Labe.

Swissôtel Dresden Am Schloss: fotografie

Swissôtel Dresden Am Schloss *****

V srdci Starého Města v Drážďanech, tento hotel nabízí posilovnu, lázně a elegantní pokoje s bezplatným Wi-Fi. Je to 5 minut chůze od Semperova Opera, Frauenkirche církve a Zwinger.

Hotel Taschenbergpalais Kempinski: fotografie

Hotel Taschenbergpalais Kempinski *****

Nachází se v historickém centru v Drážďanech, pár kroků od Zwinger a Residenzschloss (Královský palác), this 5-hvězdičkový hotel nabízí ubytování a elegantní lázně s bazénem.

Luxusní hotely Leipzig

Leipzig leží v oblasti Leipziger Land, Sachsen, Sachsen, Německo (viz mapa Leipzig).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Leipzig (navštivte průvodce luxusní hotely Leipzig pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Leipzig je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Leipzig

další luxusní hotely Leipzig »
Steigenberger Grandhotel Handelshof Leipzig: fotografie

Steigenberger Grandhotel Handelshof Leipzig *****

Tento 5-hvězdičkový hotel se nachází vedle historického náměstí Naschmarkt a Staroměstská radnice v centru Lipska. Nabízí velké lázeňské, zvukotěsné pokoje a zdarma 30 minut 'Wi-Fi.

Hotel Fürstenhof - the Luxury Collection: fotografie

Hotel Fürstenhof - the Luxury Collection *****

Jeden z Germanys nejexkluzivnějších hotelech, tato historická 5-hvězdičkový hotel v Lipsku se může pochlubit stylovým lázeňské zóny, gurmánské kuchyně, horní a umístění na okraji města, staré čtvrti.

Reimann Suite Leipzig: fotografie

Reimann Suite Leipzig ****

Tato exkluzivní, je servisované byt umístěna v elegantní budově v centru Lipska, jen 15-minutové chůze od hlavního vlakového nádraží a 10-minutové chůze od centra města.

Luxusní hotely Köln

Cologne leží v oblasti Koln, Koln, Nordrhein-Westfalen, Německo (viz mapa Köln).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Cologne (navštivte průvodce luxusní hotely Cologne pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Cologne je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Cologne

další luxusní hotely Köln »
Cologne Marriott Hotel: fotografie

Cologne Marriott Hotel *****

Tento nový, upscale hotel se nachází jen kousek od historického centra Kolíně nad Rýnem, v okolí včetně svět-proslulé katedrály a hlavního nádraží.

Renaissance Cologne Hotel: fotografie

Renaissance Cologne Hotel *****

Chlouba moderní wellness a rafinované kuchyně, tento luxusní hotel v centru Kolína nad Rýnem nabízí snadný přístup k mnoha památek, obchodů a hlavní nádraží.

Hotel im Wasserturm: fotografie

Hotel im Wasserturm *****

Tento luxusní, návrhář 5-hvězdičkový hotel je historické budovy, sídlí v tom, co bylo kdysi největší evropské vodní věž, v nádherně centrální polohu v Kolíně nad Rýnem.

Luxusní hotely München

München leží v oblasti Munchen, Oberbayern, Bayern, Německo (viz mapa München).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Munchen (navštivte průvodce luxusní hotely München pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Munchen je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Munchen

další luxusní hotely München »
Rocco Forte The Charles Hotel: fotografie

Rocco Forte The Charles Hotel *****

Tento 5-hvězdičkový hotel nabízí luxusní ubytování a skvělé zařízení pro volný čas v centru Mnichova, jen 5-minut chůze od hlavního vlakového nádraží a stanice metra Konigsplatz.

Vier Jahreszeiten Kempinski München: fotografie

Vier Jahreszeiten Kempinski München *****

Welcome to the Hotel Vier Jahreszeiten Kempinski Mnichov! The Vier Jahreszeiten je první adresou pro vysoce kvalitní cestující, kteří oceňují kombinaci vznešeného atmosféru a centrální poloze luxusní Grand Hotel.

Sofitel Munich Bayerpost: fotografie

Sofitel Munich Bayerpost *****

Sofitel Munich Bayerpost nabízí pokoje na 9 pater a moderně vybaven veškerým komfortem. Hotel se nachází v centru města, v těsné blízkosti známého Stachus náměstí a pěší zóna.

Luxusní hotely Frankfurt am Main

Frankfurt am Main leží v oblasti Frankfurt am Main, Darmstadt, Hessen, Německo (viz mapa Frankfurt am Main).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Frankfurt am Main (navštivte průvodce luxusní hotely Frankfurt am Main pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Frankfurt am Main je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Frankfurt am Main

další luxusní hotely Frankfurt am Main »
Steigenberger Airport Hotel Frankfurt: fotografie

Steigenberger Airport Hotel Frankfurt *****

Na Steigenberger Airport Hotel, si můžete vychutnat luxus v blízkosti letiště, stejně jako dobré spojení do centra.

Jumeirah Frankfurt: fotografie

Jumeirah Frankfurt *****

Díky lázně s Zen oblasti relaxace, exkluzivní prostory s BOSE surround systémy a tvůrčí kuchyně, tento 5-hvězdičkový hotel ve Frankfurtu nad Mohanem se nachází 300 metrů od nákupní ulice Zeil.

Hilton Frankfurt: fotografie

Hilton Frankfurt *****

Tento elegantní 5-hvězdičkový hotel nabízí luxusní ubytování v centru Frankfurtu. Frankfurtské burze, Alte Oper operní dům, hlavní věž a stanice metra jsou jen pár kroků.

Luxusní hotely Německo: rezervace ubytování

Rezervace ubytování: Německo: žádné rezervační poplatky, garance nejnižší ceny

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve státě Německo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů ve státě Německo.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve státě Německo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve státě Německo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.