loading

Mecklenburg-Vorpommern: hotely – rezervujte si hotel v oblasti Mecklenburg-Vorpommern

Hotely Mecklenburg-Vorpommern – nejoblíbenější cíle cest

Na tuto stránku jsme vybrali některá oblíbená města v oblasti Mecklenburg-Vorpommern. Další města v oblasti Mecklenburg-Vorpommern – viz mapa Mecklenburg-Vorpommern.

Rezervujte si hotel Mecklenburg-Vorpommern on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Uvádíme vybrané hotely v oblíbených městech oblasti Mecklenburg-Vorpommern. Hotely v dalších městech můžete najít pomocí předchozího formuláře.

Hotely Schwerin

Schwerin leží v oblasti Schwerin, Mecklenburg-Vorpommern, Mecklenburg-Vorpommern, Německo (viz mapa Schwerin).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Schwerin (navštivte průvodce hotely Schwerin pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Schwerin je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Schwerin

další hotely Schwerin »
Ramada Hotel Schwerin: fotografie

Ramada Hotel Schwerin ****

Tento 4-hvězdičkový hotel nabízí komfortní ubytování v Grosser Dreesch, jižní Schwerin, 10-minutové chůze od zoo a 15-minut tramvají od centra města a Schwerinu slavný hrad.

BEST WESTERN Seehotel Frankenhorst: fotografie

BEST WESTERN Seehotel Frankenhorst ****

Nachází se v parku na břehu jezera Schweriner Viz Tento 4-hvězdičkový hotel nabízí moderní ubytování a bezplatné Wi-Fi připojení na internet, pouhých 6 km od centra města Schwerin.

Hotel Niederländischer Hof: fotografie

Hotel Niederländischer Hof ****

Tento elegantní a historické 4-hvězdičkový hotel nabízí vkusné prostředí, dokonalý servis a idylickém místě v srdci Schwerin, na březích jezera citys Pfaffenteich.

Hotely Ostseebad Sellin

Ostseebad Sellin leží v oblasti Rugen, Mecklenburg-Vorpommern, Mecklenburg-Vorpommern, Německo (viz mapa Ostseebad Sellin).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Ostseebad Sellin (navštivte průvodce hotely Ostseebad Sellin pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Ostseebad Sellin je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Ostseebad Sellin

další hotely Ostseebad Sellin »
Aparthotel Hühnergott: fotografie

Aparthotel Hühnergott ***

Tento 3-hvězdičkový hotel nabízí útulné rekreační apartmány v letovisku Baltské moře Sellin, na scénický ostrov Rujána. Slavný Sellin mola je jen 4-minute drive away.

Villa Baltic: fotografie

Villa Baltic

Jen 150 metrů od pláže v Sellin, Tyto prostorné apartmány mají centrální polohu v populární Wilhelmstrasse. Mnoho obchodů a restaurací je přímo na dosah ruky.

Travel Charme Kurhaus Sellin: fotografie

Travel Charme Kurhaus Sellin ****

Nachází se přímo nad pláži v centru přímořského letoviska na Sellin Rügen, to okouzlující, 4-hvězdičkový lázeňský hotel nabízí úchvatný výhled bez snídaně každé ráno.

Hotely Wismar

Wismar leží v oblasti Wismar, Mecklenburg-Vorpommern, Mecklenburg-Vorpommern, Německo (viz mapa Wismar).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Wismar (navštivte průvodce hotely Wismar pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Wismar je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Wismar

další hotely Wismar »
Stadthotel Stern: fotografie

Stadthotel Stern ****

Stadthotel Stern se nachází v historickém Wismar Starého Města a je 10-minutové chůze od vlakového nádraží Wismar. S bezplatným Wi-Fi, nabízí barevné pokoje s TV se satelitním příjmem. Nachází se pouhých 200 metrů od St

Best Western Grand City Hotel Wismar: fotografie

Best Western Grand City Hotel Wismar ****

V kruhu scénická jezera Mecklenburg a pobřeží Tento 4-hvězdičkový hotel nabízí moderní, dobře vybavené pokoje-atraktivní a wellness zařízení na okraji romantické Wismar.

Schwedenhaus Wismar: fotografie

Schwedenhaus Wismar ***

V hotelu Schwedenhaus Wismar se nachází na jižním okraji Wismar vedle parku s dětská hřiště a rybníka.

Hotely Ostseebad Kühlungsborn

Ostseebad Kühlungsborn leží v oblasti Bad Doberan, Mecklenburg-Vorpommern, Mecklenburg-Vorpommern, Německo (viz mapa Ostseebad Kühlungsborn).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Ostseebad Kuhlungsborn (navštivte průvodce hotely Ostseebad Kühlungsborn pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Ostseebad Kuhlungsborn je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Ostseebad Kuhlungsborn

další hotely Ostseebad Kühlungsborn »
Strandhotel Schloss am Meer: fotografie

Strandhotel Schloss am Meer ****

Zasazen do historické vily Tento 4-hvězdičkový hotel v Kühlungsborn nabízí vkusně zařízené pokoje, moderní wellness zařízení, a přímý přístup k písečné pláže Baltského moře.

Morada Strandhotel Ostseebad Kühlungsborn: fotografie

Morada Strandhotel Ostseebad Kühlungsborn ****

Tento hotel leží přímo na pláži v oblasti Baltského letoviska Kühlungsborn. Nabízí prostorné pokoje s balkonem, volný lázně s krytým bazénem a bezplatné Wi-Fi.

Beauty-Vital-Residenz: fotografie

Beauty-Vital-Residenz ****

Na pláži, tento soukromý hotel v letovisku Baltského moře Kühlungsborn nabízí bezplatné lázně s vyhřívaným bazénem a kosmetický salon, prostorné apartmány a bezplatné Wi-Fi.

Hotely Warnemünde

Warnemünde leží v oblasti Rostock, Mecklenburg-Vorpommern, Mecklenburg-Vorpommern, Německo (viz mapa Warnemünde).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Warnemunde (navštivte průvodce hotely Warnemünde pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Warnemunde je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Warnemunde

další hotely Warnemünde »
Yachthafenresidenz Hohe Düne: fotografie

Yachthafenresidenz Hohe Düne *****

Skvělá poloha na jazyk země mezi malebné pobřeží, přístav a přístaviště Yachthafenresidenz Hohe Düne nabízí nejlepší výhled na Baltské moře. Prozkoumejte unikátní svět wellness a relaxace (pro hosty od 16 let a dále).

Hotel Neptun: fotografie

Hotel Neptun *****

Tento 5-hvězdičkový hotel v městě Warnemünde nabízí luxusní ubytování a výborné lázeňské domy, jen pár kroků od krásné písečné pláže Baltského moře.

Kurpark Hotel: fotografie

Kurpark Hotel ****

Postaven v roce 1890, vila se nachází naproti Kurpark ve Warnemünde byla bohatě přestavěn na 4 hvězdičkový hotel v letech 1999 až 2004.

Hotely Sassnitz

Saßnitz leží v oblasti Rugen, Mecklenburg-Vorpommern, Mecklenburg-Vorpommern, Německo (viz mapa Sassnitz).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Sassnitz (navštivte průvodce hotely Saßnitz pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Sassnitz je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Sassnitz

další hotely Sassnitz »
Hotel Meeresgruß: fotografie

Hotel Meeresgruß ***

S výhledem na záliv Binz a Sassnitz Pier, tento hotel nabízí světlé pokoje s bezplatným parkovištěm a kyvadlovou dopravu do Sassnitz nádraží. Sassnitz Harbour je 10-minutové chůze od hotelu. Hotel byl postaven v roce Meeresgruß 1890.

Kurhotel Sassnitz: fotografie

Kurhotel Sassnitz

Tento lázeňský hotel má vynikající polohu v samém středisku Baltského moře v Sassnitz na ostrově Rujana, přímo s výhledem na přístav plachtění a rybaření. The Kurhotel Sassnitz nabízí teplá pohostinnost a útulné, prostorné pokoje.

Rügen-Hotel Sassnitz: fotografie

Rügen-Hotel Sassnitz

Nachází se nad hezké přístavu Sassnitz na ostrově Rujana v Baltském moři, tento hotel features on-site termální koupele a krásný panoramatický výhled na Baltské moře.

Hotely Ostseebad Binz

Ostseebad Binz leží v oblasti Rugen, Mecklenburg-Vorpommern, Mecklenburg-Vorpommern, Německo (viz mapa Ostseebad Binz).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Ostseebad Binz (navštivte průvodce hotely Ostseebad Binz pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Ostseebad Binz je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Ostseebad Binz

další hotely Ostseebad Binz »
Villa Sanssouci (Apartments): fotografie

Villa Sanssouci (Apartments)

Tento nádherný dům Wilhelminian je centrálně umístěné v centru města Baltského moře Binz.

Grand Hotel Binz: fotografie

Grand Hotel Binz *****

Chlouba výborné lázeňské centrum, bazén a top-class kuchyně, tento velkolepý 5-star superior hotel se nachází v exkluzivní pláže promenády letoviska Binz Baltského moře. Grand Hotel Binz nabízí prostorné a jasně zařízených pokojů.

Hotel CERÊS: fotografie

Hotel CERÊS *****

Chlouba nádherné pobřežní lokalita na ostrově Rujana, tento moderní 5-hvězdičkový hotel v blízkosti mola Binz nabízí rozsáhlé lázeňské centrum a panoramatické výhledy z každé místnosti.

Hotely Waren

Waren leží v oblasti Muritz, Mecklenburg-Vorpommern, Mecklenburg-Vorpommern, Německo (viz mapa Waren).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Waren (navštivte průvodce hotely Waren pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Waren je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Waren

další hotely Waren »
Hotel Harmonie: fotografie

Hotel Harmonie ****

Nekuřák hotelu "Harmonie" je historická budova v neo-barokní styl, dříve používán jako hlavní soukromé školy.

Ringhotel Villa Margarete: fotografie

Ringhotel Villa Margarete ****

Tento 4-hvězdičkový hotel s výbornou lázeňské a relaxační procedury je krásným koncem 19. století-vila v lázeňském letovisku Waren, pár kroků od břehu jezera Müritz.

Hotel "Am Yachthafen" Garni: fotografie

Hotel "Am Yachthafen" Garni

Hotel Am Yachthafen se nachází vedle atraktivní přístav v Waren (Müritz), v blízkosti tržiště a Starého Města.

Hotely Rostock

Rostock leží v oblasti Rostock, Mecklenburg-Vorpommern, Mecklenburg-Vorpommern, Německo (viz mapa Rostock).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Rostock (navštivte průvodce hotely Rostock pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Rostock je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Rostock

další hotely Rostock »
Ostsee Art Hotel: fotografie

Ostsee Art Hotel ****

Tento 4-hvězdičkový lázeňský hotel v blízkosti vily a apartmány nabízejí vynikající wellness zařízení a centrální polohu v resortu Warnemünde v Baltském moři, pár kroků od romantické jachty přístav.

Hotel rostock apartment: fotografie

Hotel rostock apartment *****

Tyto moderní a prostorné apartmány jsou nově otevřen v červenci 2008 a sídlí ve Starém Městě v Rostocku, v Meklenbursku-Předním Pomořansku.

Radisson Blu Hotel, Rostock: fotografie

Radisson Blu Hotel, Rostock ****

Nachází se mezi pěší zóna a přístav v Rostocku, v tomto hotelu Vás čeká s velkou lázeňské centrum a restaurace, a prostorné pokoje s bezplatné bezdrátové připojení k internetu.

Hotely Stralsund

Stralsund leží v oblasti Stralsund, Mecklenburg-Vorpommern, Mecklenburg-Vorpommern, Německo (viz mapa Stralsund).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Stralsund (navštivte průvodce hotely Stralsund pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Stralsund je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Stralsund

další hotely Stralsund »
Altstadt Hotel zur Post Stralsund: fotografie

Altstadt Hotel zur Post Stralsund ****

Postaven v roce 1995, to soukromě-run hotel se nachází v centrální poloha v rámci historického starého města, přímo u Neuen Markt a mořské muzeum.

Hotel Hafenresidenz Stralsund: fotografie

Hotel Hafenresidenz Stralsund ****

Přímo na promenádě, tento historický hotel v Stralsund Harbour nabízí i vlastní veřejnou lodní peer, vynikající lázně a námořní tematikou pokoje s výhledem na jezero, nebo Stralsund Starém Městě.

Radisson Blu Hotel, Stralsund: fotografie

Radisson Blu Hotel, Stralsund ****

Část HanseDom Recreation & Leisure Park, this 4-star, non-smoking hotel poblíž Stralsund se může pochlubit přímořské téma, Luxusní restaurace a rozsáhlá nabídka lázeňských a rekreačních zařízení.

Hotely Mecklenburg-Vorpommern: rezervace ubytování

Poloha oblasti Mecklenburg-Vorpommern

– viz mapa Mecklenburg-Vorpommern »

Mecklenburg-Vorpommern leží v oblasti Mecklenburg-Vorpommern, Německo.

Rezervace ubytování: Mecklenburg-Vorpommern – žádné rezervační poplatky, garance nejnižší ceny

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů v oblasti Mecklenburg-Vorpommern, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů v oblasti Mecklenburg-Vorpommern.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování v oblasti Mecklenburg-Vorpommern Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Recenze hotelů Mecklenburg-Vorpommern – viz záložka "Hodnocení hostů" prezentace jednotlivých hotelů. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely v oblasti Mecklenburg-Vorpommern. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.