loading

Niedersachsen: hotely – rezervujte si hotel v oblasti Niedersachsen

Hotely Niedersachsen – nejoblíbenější cíle cest

Na tuto stránku jsme vybrali některá oblíbená města v oblasti Niedersachsen. Další města v oblasti Niedersachsen – viz mapa Niedersachsen.

Rezervujte si hotel Niedersachsen on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Uvádíme vybrané hotely v oblíbených městech oblasti Niedersachsen. Hotely v dalších městech můžete najít pomocí předchozího formuláře.

Hotely Bremen

Bremen leží v oblasti Niedersachsen, Německo (viz mapa Bremen).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Bremen (navštivte průvodce hotely Bremen pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Bremen je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Bremen

další hotely Bremen »
Bed & Breakfast bei Hermann: fotografie

Bed & Breakfast bei Hermann

This family-run nocleh se snídaní se nachází v blízkosti klidně Brémy hodně-miloval rododendron park v botanické zahradě a jen pár minut od centra města městskou hromadnou dopravou.

Swissôtel Bremen: fotografie

Swissôtel Bremen *****

Chlouba nejlepší umístění v centru města, tento nový hotel nabízí velkoryse zařízené pokoje, skvělou kuchyni a rozlišovací atmosféru.

Park Hotel Bremen: fotografie

Park Hotel Bremen *****

Tento exkluzivní 5-hvězdičkový hotel se nachází v klidné a nádherné parky nastavení, jen 10-minutové chůze od centra Brém.

Hotely Hannover

Hannover leží v oblasti Hannover, Hannover, Niedersachsen, Německo (viz mapa Hannover).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Hannover (navštivte průvodce hotely Hannover pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Hannover je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Hannover

další hotely Hannover »
Gold Spring: fotografie

Gold Spring ***

Tento 3-hvězdičkový hotel s Wi-Fi je 1,5 km od Hannoveru výstaviště a 3,5 km od TUI Arena. Nabízí velké pokoje, parkování zdarma a 24-hodinová recepce.

Hotel Charlton: fotografie

Hotel Charlton

Vzhledem k centrální a výhodné poloze hotelu Charlton můžete snadno dosáhnout veletržního areálu. Stanice metra je v bezprostřední blízkosti. Pokud chcete projít, doporučujeme Herrenhaeuser Garten, Maschsee či ZOO.

Hotel Körner: fotografie

Hotel Körner ***

Hotel Körner se nachází v tiché boční ulici, jen několik málo minut 'od centra města. Většina památek v Hannoveru, univerzity a Herrenhauser Garten jsou v docházkové vzdálenosti.

Hotely Osnabrück

Osnabrück leží v oblasti Osnabruck, Weser-Ems, Niedersachsen, Německo (viz mapa Osnabrück).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Osnabruck (navštivte průvodce hotely Osnabrück pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Osnabruck je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Osnabruck

další hotely Osnabrück »
Hotel Westermann: fotografie

Hotel Westermann ***

Moderní a rodina vlastnila Westermann hotel se nachází v blízkosti centra města a na dálnici A30. V hotelu je malý důchod, který nabízí bohatou snídani formou bufetu v ranních hodinách.

Parkhotel Osnabrück: fotografie

Parkhotel Osnabrück ***

Vyhřívaný krytý bazén a velkou pivní zahrada nabízí v této chalupě ve stylu hotel. Leží vedle klidném parku, pouhých 10 minut jízdy od centra města Osnabrück.

advena Hotel Hohenzollern City Spa: fotografie

advena Hotel Hohenzollern City Spa ***

Přímo naproti Osnabrück centrální stanici najdete nedávno zrekonstruované a rozšířené Advena Hotel. Vychutnejte si jasnou atmosféru s jemnými barvami, moderní vybavení a přátelské služby.

Hotely Bad Zwischenahn

Bad Zwischenahn leží v oblasti Ammerland, Weser-Ems, Niedersachsen, Německo (viz mapa Bad Zwischenahn).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Bad Zwischenahn (navštivte průvodce hotely Bad Zwischenahn pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Bad Zwischenahn je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Bad Zwischenahn

další hotely Bad Zwischenahn »
Meer Hotel: fotografie

Meer Hotel

Tento moderní hotel se nachází v lázeňské čtvrti Bad Zwischenahn, jen pár kroků od idylické jezero Zwischenahner Meer. The Meer Hotel je klidné základnu, z níž k prozkoumání Dolním Sasku, zdravotní středisko Bad Zwischenahn.

Appartementhaus La Mer: fotografie

Appartementhaus La Mer ***

Tento hotel v Bad Zwischenahn nabízí klidné apartmány s bezplatným parkováním. Velká zahrada a krytý bazén jsou k dispozici, a Zwischenahner Meer jezero je 8-minutové chůze.

Gästehaus am Kamin: fotografie

Gästehaus am Kamin ***

Nachází se v centru regionu Ammerland, tato rodina-přátelský hotel v Bad Zwischenahn na vás čeká s krytým bazénem a individuálně zařízené pokoje s bezplatné bezdrátové připojení k internetu.

Hotely Braunschweig

Braunschweig leží v oblasti Braunschweig, Braunschweig, Niedersachsen, Německo (viz mapa Braunschweig).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Braunschweig (navštivte průvodce hotely Braunschweig pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Braunschweig je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Braunschweig

další hotely Braunschweig »
Autohotel: fotografie

Autohotel **

This privately run hotel leží na severním okraji Braunschweig (Brunswick), v blízkosti továrny Volkswagen, jezero Ölpersee a letiště (3,8 km) a má výborné dálniční spojení.

Hotel & Restaurant Zum Starenkasten: fotografie

Hotel & Restaurant Zum Starenkasten ***

Tento 3-hvězdičkový hotel a restaurace na okraji Braunschweigu je jen 3-minut jízdy autem z dálnice A39, který nabízí rychlý přístup k veletržní město Hannover.

Hotel nord und Restaurant: fotografie

Hotel nord und Restaurant ***

Chlouba snadno dostupném místě v Braunschweigu, tato rodina-run hotel tě čeká prostorné, světlé místnosti a uvítá restaurace.

Hotely Bad Harzburg

Bad Harzburg leží v oblasti Goslar, Braunschweig, Niedersachsen, Německo (viz mapa Bad Harzburg).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Bad Harzburg (navštivte průvodce hotely Bad Harzburg pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Bad Harzburg je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Bad Harzburg

další hotely Bad Harzburg »
Michels Kurhotel Vier Jahreszeiten: fotografie

Michels Kurhotel Vier Jahreszeiten ****

Centrálně umístěný v lázeňském městě Bad Harzburg Tento 4-hvězdičkový hotel nabízí řadu bezplatných zařízení. Relaxovat v lázních s bazénem nebo si vychutnat večer v hotelu kasino.

Pension Haus Hanseatic: fotografie

Pension Haus Hanseatic ***

Nachází se v blízkosti lázeňské středisko Bad Harzburg je to klidné penzion se těší nabízí snadný přístup k cyklotras a lyžařských tratí v pohoří Harz.

Wellnesshotel Germania Harz: fotografie

Wellnesshotel Germania Harz ****

Náš romantický, rodina-run hotel přímo na lázeňský park a cesta vede přes lázeňské městečko Bad Harzburg, vítá vás prozkoumat venkov Harz. Náš stylový a elegantním designem se setkají se svým veškerá očekávání.

Hotely Goslar

Goslar leží v oblasti Goslar, Braunschweig, Niedersachsen, Německo (viz mapa Goslar).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Goslar (navštivte průvodce hotely Goslar pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Goslar je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Goslar

další hotely Goslar »
Hotel Restaurant Haus Gosetal: fotografie

Hotel Restaurant Haus Gosetal **

Hotelu "Haus Gosetal" se nachází v klidné a tiché prostředí, mimo brány Starého města Goslar je. Historické náměstí s jeho slavným zvonkohry je jen pár minut. Útulné pokoje jsou útulně zařízené.

Henry's Hotel: fotografie

Henry's Hotel

Nachází se v centru města Goslars, přímo v historické tržiště, tento hotel zaujímá chráněná budova, která je stylový základnu, z níž k prozkoumání tohoto města a regionu.

Hotel Der Achtermann: fotografie

Hotel Der Achtermann ****

Centrálně umístěný v historické čtvrti Staré Město Goslar Tento 4-hvězdičkový hotel nabízí elegantní pokoje a vynikající zařízení pro volný čas, jen 200 metrů od hlavního vlakového nádraží.

Hotely Braunlage

Braunlage leží v oblasti Goslar, Braunschweig, Niedersachsen, Německo (viz mapa Braunlage).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Braunlage (navštivte průvodce hotely Braunlage pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Braunlage je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Braunlage

další hotely Braunlage »
Romantik Hotel Zur Tanne: fotografie

Romantik Hotel Zur Tanne ****

Tiše se nachází v srdci Braunlage je rodina-run Romantik Hotel. Hosté mohou využívat celou řadu zařízení, jejichž cílem je zajistit i-pohody a relaxace.

Hotel Askania: fotografie

Hotel Askania **

Nabízí klidné místnosti, to soukromě provozovat, 2-hvězdičkový hotel slibuje odpočinkovou dovolenou v klimatické lázně v Braunlage, uprostřed idylické lesy v národním parku Harz.

Maritim Berghotel Braunlage: fotografie

Maritim Berghotel Braunlage ****

Set uprostřed malebné strom-lemované krajinou národního parku Harz Tento 4-hvězdičkový hotel v Braunlage nabízí moderní a elegantní ubytování na úpatí hory Wurmberg.

Hotely Celle

Celle leží v oblasti Celle, Luneburg, Niedersachsen, Německo (viz mapa Celle).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Celle (navštivte průvodce hotely Celle pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Celle je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Celle

další hotely Celle »
Hotel Utspann: fotografie

Hotel Utspann ***

Hotel Utspann vás čeká s vkusnou, uvítací pokojů, v nichž se objevují starožitný nábytek. Relax v naší vinárna nebo v našem idylickém nádvoří. Sauna, solárium, sluneční terasa kompletní zařízení této okouzlující hotel.

Nowak & Domino: fotografie

Nowak & Domino

Toto malé, soukromě provozovat hotel v historickém centru města Celle to je nastavena v bezprostřední blízkosti francouzské zahrady a pěší zóna s barevnými obchody a restauracemi.

Fürstenhof Celle: fotografie

Fürstenhof Celle *****

Nachází se ve středověké město Celle, this 5-hvězdičkový hotel nabízí luxusní ubytování a Michelin-oblíbená restaurace, jen 30 km od centra města Hannoveru a výstaviště.

Hotely Borkum

Borkum leží v oblasti Aurich, Weser-Ems, Niedersachsen, Německo (viz mapa Borkum).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Borkum (navštivte průvodce hotely Borkum pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Borkum je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Borkum

další hotely Borkum »
Hotel Atlantik: fotografie

Hotel Atlantik

Postaven v roce 1895, tento hotel ve středisku Severního moře Borkum nabízí klidné ubytování v městské pěší části, pouhých 250 metrů od pláže promenády.

Dünenhotel Borkum: fotografie

Dünenhotel Borkum ***

Tento non-smoking hotel leží v národním parku na východ Frisian ostrov Borkum, v blízkosti letiště ostrovy a do 10-minutové chůze od pobřeží Severního moře.

Hotel Weisse Düne: fotografie

Hotel Weisse Düne ***

Okupační stylové secesní vila, tento hotel leží v samém srdci města, jen pár minut 'kroků od hlavní pláže a vlakového nádraží.

Hotely Niedersachsen: rezervace ubytování

Poloha oblasti Niedersachsen

– viz mapa Niedersachsen »

Niedersachsen leží ve státě Německo.

Rezervace ubytování: Niedersachsen – žádné rezervační poplatky, garance nejnižší ceny

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů v oblasti Niedersachsen, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů v oblasti Niedersachsen.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování v oblasti Niedersachsen Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Recenze hotelů Niedersachsen – viz záložka "Hodnocení hostů" prezentace jednotlivých hotelů. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely v oblasti Niedersachsen. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.