loading

Dusseldorf: hotely – rezervujte si hotel v oblasti Dusseldorf

Hotely Dusseldorf – nejoblíbenější cíle cest

Na tuto stránku jsme vybrali některá oblíbená města v oblasti Dusseldorf. Další města v oblasti Dusseldorf – viz mapa Dusseldorf.

Rezervujte si hotel Dusseldorf on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Uvádíme vybrané hotely v oblíbených městech oblasti Dusseldorf. Hotely v dalších městech můžete najít pomocí předchozího formuláře.

Hotely Duisburg

Duisburg leží v oblasti Duisburg, Dusseldorf, Nordrhein-Westfalen, Německo (viz mapa Duisburg).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Duisburg (navštivte průvodce hotely Duisburg pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Duisburg je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Duisburg

další hotely Duisburg »
Hotel Regent: fotografie

Hotel Regent ***

Hotel Regent je moderní komfortní hotel, centrálně, ale přesto tiše se nachází v blízkosti parku Kant. Nabízí 68 pokojů s vlastní koupelnou (sprcha / WC), rádio, barva-TV a telefonem s přímou volbou.

Mercure Hotel Duisburg City: fotografie

Mercure Hotel Duisburg City ****

Krytý bazén, free Wi-Fi a mezinárodní restaurace, čekají vás tady, jen kousek od dálnice A59 a 5-minut chůze od hlavního vlakového nádraží v Duisburgu.

Grand City Hotel Duisburger Hof: fotografie

Grand City Hotel Duisburger Hof ****

Tento 4-hvězdičkový hotel leží přímo v srdci centra města Duisburg, vedle Deutschen Oper am Rhein (opera house) a 5-minut chůze od hlavního vlakového nádraží.

Hotely Essen

Essen leží v oblasti Essen, Dusseldorf, Nordrhein-Westfalen, Německo (viz mapa Essen).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Essen (navštivte průvodce hotely Essen pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Essen je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Essen

další hotely Essen »
Rüttenscheider Hof: fotografie

Rüttenscheider Hof **

Nachází se v hezké Rüttenscheid čtvrti jižně od centra města Essen, tento hotel nabízí útulné pokoje, tradiční kuchyně a snadný přístup na stadion a Grugahalle Grugapark výstaviště.

Sheraton Essen Hotel: fotografie

Sheraton Essen Hotel *****

Tento 5-hvězdičkový hotel se nachází v první třídy-umístění vedle parku Stadtgarten a Philharmonie Essen, a pouze 5-minut chůze od centra města a hlavní vlakové nádraží.

Welcome Hotel Essen: fotografie

Welcome Hotel Essen ****

Tento 4-hvězdičkový hotel se nachází vedle radnice v centru Essenu. Nachází se mezi Porscheplatz a Viehofer Platz, že nabízí snadný přístup k městské památky a obchodní centra.

Hotely Düsseldorf

Düsseldorf leží v oblasti Dusseldorf, Nordrhein-Westfalen, Německo (viz mapa Düsseldorf).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Dusseldorf (navštivte průvodce hotely Düsseldorf pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Dusseldorf je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Dusseldorf

další hotely Düsseldorf »
Hotel Schumann: fotografie

Hotel Schumann ***

Tento 3-hvězdičkový hotel se nachází ve čtvrti Düsseldorf v Holthausen, v blízkosti letiště, hlavní nádraží, a staré čtvrti s jeho barů a restaurací.

Domo Hotel Mondial: fotografie

Domo Hotel Mondial **

Užijte si domáckou atmosféru našeho hotelu, který se nachází v kosmopolitní město Düsseldorf.

Hotel NIKU: fotografie

Hotel NIKU **

Chlouba dobré dopravní spojení, tento moderní 2-hvězdičkový hotel v Düsseldorfu, je 20-ti minut chůze od hlavního vlakového nádraží v centru města, a slavné Königsallee nákupní bulvár.

Hotely Ratingen

Ratingen leží v oblasti Mettmann, Dusseldorf, Nordrhein-Westfalen, Německo (viz mapa Ratingen).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Ratingen (navštivte průvodce hotely Ratingen pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Ratingen je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Ratingen

další hotely Ratingen »
Holiday Inn Düsseldorf Airport Ratingen: fotografie

Holiday Inn Düsseldorf Airport Ratingen ****

Tento hotel se nachází ve městě Ratingen, 12 km severo-východně od Düsseldorfu, s vnitřní a venkovní bazén a výborné dálniční spojení.

TRYP Düsseldorf Airport Hotel: fotografie

TRYP Düsseldorf Airport Hotel ****

Jen pár minut od mezinárodního letiště v Düsseldorfu, veletržní a kongresové centrum, tento moderní 4-hvězdičkový hotel v Ratingen nabízí stylové pokoje a vynikající mezinárodní kuchyní.

Mercure Düsseldorf Airport: fotografie

Mercure Düsseldorf Airport ****

Tento 4-hvězdičkový hotel má atraktivní polohu uprostřed klidném prostředí, v pohodlné dosah Düsseldorf letiště a výstavní centra Düsseldorfu a Essenu.

Hotely Mönchengladbach

Mönchengladbach leží v oblasti Monchengladbach, Dusseldorf, Nordrhein-Westfalen, Německo (viz mapa Mönchengladbach).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Monchengladbach (navštivte průvodce hotely Mönchengladbach pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Monchengladbach je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Monchengladbach

další hotely Mönchengladbach »
City Partner Hotel Amadeo: fotografie

City Partner Hotel Amadeo ***

Tento hotel v Mönchengladbach má centrální polohu a výborné spojení na veletrh komplexů a průmyslových parků. Těším se na prostorné pokoje funkční a moderní vybavení.

Holiday Inn Mönchengladbach: fotografie

Holiday Inn Mönchengladbach ****

Nachází se řídit několik minut 'od vlakového nádraží a 30-minut jízdy od centra konvence Düsseldorfs, tento hotel v Mönchengladbach nabízí skvělou kuchyni, bez lázeňských / fitness zařízení a rychlý přístup k dálnici.

Best Western Crown Hotel: fotografie

Best Western Crown Hotel ****

Nachází se 7 minut chůze od-Gladbach Abbey, to vítá 4-hvězdičkový hotel nabízí bezplatné parkování a volný WLAN. To má klidném místě u parku v centrální Mönchengladbach.

Hotely Oberhausen

Oberhausen leží v oblasti Oberhausen, Dusseldorf, Nordrhein-Westfalen, Německo (viz mapa Oberhausen).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Oberhausen (navštivte průvodce hotely Oberhausen pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Oberhausen je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Oberhausen

další hotely Oberhausen »
NH Oberhausen: fotografie

NH Oberhausen ****

Nabízí vynikající silniční a veřejné dopravy, propojení Tento 4-hvězdičkový hotel v centru Oberhausen na vás čeká s prostorných pokojů, restaurace a přivítání fitness. Relax ve vašem vzduch-conditioned room v NH Oberhausen.

Best Western Parkhotel Oberhausen: fotografie

Best Western Parkhotel Oberhausen ****

Nacházející se v lesoparku a sportovního areálu v Oberhausenu, to uvítá hotel nabízí bezplatnou kyvadlovou dopravu na místní zajímavosti a 3 km od centra volného času Centro.

TRYP Centro Oberhausen Hotel: fotografie

TRYP Centro Oberhausen Hotel ***

This 3-star, luxusní hotel leží přímo naproti Centro v Oberhausenu, volný čas a největší nákupní centrum v Evropě, a je snadno dostupný přes tramvajové a autobusové dopravy a hlavní silnice.

Hotely Xanten

Xanten leží v oblasti Wesel, Dusseldorf, Nordrhein-Westfalen, Německo (viz mapa Xanten).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Xanten (navštivte průvodce hotely Xanten pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Xanten je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Xanten

další hotely Xanten »
Hotel van Bebber: fotografie

Hotel van Bebber ****

Hotel van Bebber zaujímá budově v Xantenu am Niederrhein, která sahá až do roku 1785. Dnes, hotel nabízí hostům bezplatné Wi-Fi, dvě tradiční restaurací Dolní-Rýn speciality.

Haus Lüttingen am Schloss: fotografie

Haus Lüttingen am Schloss ****

Nachází se v oblasti ochrany přírody a pouze 5-minut jízdy od historického centra Xantenu Tento kouzelný chata-stylu apartmá s vlastní terasou přehlíží scénické luk a řeky Rýn.

Hotel Fürstenberger Hof: fotografie

Hotel Fürstenberger Hof ***

This family-run hotel se nachází v krásně zelené krajině v srdci přírodní rezervace, jen 1,5 km od centra historického města Xanten.

Hotely Neuss

Neuß leží v oblasti Neuss, Dusseldorf, Nordrhein-Westfalen, Německo (viz mapa Neuss).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Neuss (navštivte průvodce hotely Neuß pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Neuss je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Neuss

další hotely Neuss »
City Hotel Amadeo: fotografie

City Hotel Amadeo ***

Tento moderní business hotel v centru Neuss pyšní bezprostřední blízkosti hlavního nádraží a snadný přístup k pulzující město Düsseldorf. Po snídani se těšit na hádka-volný den podnikání nebo okružní.

Novotel Düsseldorf Neuss Am Rosengarten: fotografie

Novotel Düsseldorf Neuss Am Rosengarten ****

Set uprostřed krásných růžových zahrad Tento 4-hvězdičkový hotel ve městě Neuss nabízí moderní ubytování a mezinárodní restaurace, jen 8 km od centra města Düsseldorf.

Holiday Inn Düsseldorf Neuss: fotografie

Holiday Inn Düsseldorf Neuss ****

Jen 6 km od centra města Düsseldorf Tento 4-hvězdičkový hotel v Neuss nabízí komfortně zařízené pokoje, pozvat restaurace s terasou, a velkou vazby na dálnici A57.

Hotely Wuppertal

Wuppertal leží v oblasti Wuppertal, Dusseldorf, Nordrhein-Westfalen, Německo (viz mapa Wuppertal).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Wuppertal (navštivte průvodce hotely Wuppertal pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Wuppertal je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Wuppertal

další hotely Wuppertal »
Lindner Golfhotel Juliana: fotografie

Lindner Golfhotel Juliana ****

Nachází se na klidném předměstí Wuppertalu, obklopené scenérie z Bergisches Land, tento hotel nabízí dobré spojení na A46, A43 a dálnice A1.

Amical Hotel: fotografie

Amical Hotel ****

Nachází se v samém srdci Wuppertalu tento elegantní 4-hvězdičkový hotel nabízí perfektní kombinaci moderního designu a přátelské atmosféře s individuálně navržen interiéry a moderní vybavení.

Art Fabrik Hotel: fotografie

Art Fabrik Hotel ****

Chlouba nápadný design a působivá umělecká díla, tato elegantní 4-hvězdičkový hotel nabízí vkusně zařízené pokoje a klidné lokalitě v okrese Heckinghausen ve Wuppertalu.

Hotely Mülheim an der Ruhr

Mülheim an der Ruhr leží v oblasti Mulheim, Dusseldorf, Nordrhein-Westfalen, Německo (viz mapa Mülheim an der Ruhr).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Mulheim an der Ruhr (navštivte průvodce hotely Mülheim an der Ruhr pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Mulheim an der Ruhr je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Mulheim an der Ruhr

další hotely Mülheim an der Ruhr »
Hotel Kocks am Mühlenberg: fotografie

Hotel Kocks am Mühlenberg ****

Tento 4-hvězdičkový hotel v Mülheim an der Ruhr nabízí malebné výhledy, snídaně zdarma a zdarma lázně. Schloss Broich palác a koncert Stadthalle konání je 7-minut chůze.

Haus Kastanienhof: fotografie

Haus Kastanienhof

The privat běh Haus Kastanienhof se nachází poblíž dálnice a přístavy 28 moderně vybavených pokojů. Náš dům má k dispozici zahradní terasa a louka. Takže si můžete opravdu vychutnat znovu a znovu.

Villa am Ruhrufer Golf & Spa: fotografie

Villa am Ruhrufer Golf & Spa *****

Tento 5-hvězdičkový hotel je konec 19. století vila nabízí bezplatné Wi-Fi, 2 soukromé golfové hřiště a exkluzivní lázně s bazénem, ​​posilovnou a saunou. Villa am Ruhrufer je 10 minut chůze od centra města Mülheim.

Hotely Dusseldorf: rezervace ubytování

Poloha oblasti Dusseldorf

– viz mapa Dusseldorf »

Dusseldorf leží v oblasti Nordrhein-Westfalen, Německo.

Rezervace ubytování: Dusseldorf – žádné rezervační poplatky, garance nejnižší ceny

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů v oblasti Dusseldorf, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů v oblasti Dusseldorf.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování v oblasti Dusseldorf Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Recenze hotelů Dusseldorf – viz záložka "Hodnocení hostů" prezentace jednotlivých hotelů. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely v oblasti Dusseldorf. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.