3D mapa Krefeld

Satelitní mapa Krefeld

název bez diakritiky: Krefeld
správní zařazení: Krefeld, Dusseldorf, Nordrhein-Westfalen, Německo, Evropa
zeměpisná poloha: 51° 20' 0" North, 6° 34' 0" East

Krefeld a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KrefeldVítejte na stránce věnované satelitní mapě Krefeld. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Krefeld, administrativně je místo zařazeno do oblasti Krefeld, Dusseldorf, Nordrhein-Westfalen, Německo, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 51° 20' 0" North, 6° 34' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Krefeld v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Krefeld

Hotely Krefeld: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Krefeld: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Krefeld, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Krefeld Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Krefeld. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Krefeld

3D mapa Krefeld v Google Earth

satelitní 3D mapa Krefeld, Německo

3D mapa KrefeldGoogle Earth – podívejte se na Krefeld z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Krefeld dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Krefeld shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Krefeld, Německo v Google Earth »

Letiště Krefeld a okolí

Letiště ve městě Krefeld a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Krefeld říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Krefeld (Německo)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Krefeld a celou oblast Německo. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Krefeld

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Krefeld: textový odkaz

satelitní mapu Krefeld: obrázkový odkaz

satelitní mapu Krefeld

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Krefeld: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Krefeld: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Krefeld: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Sedaw v oblasti Natogyi, Mandalay, Barma
  2. Drum v oblasti Sligo, North West, Irsko
  3. Gumbo v oblasti Kogi, Kogi, Nigérie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.