loading

Nordrhein-Westfalen: hotely – rezervujte si hotel v oblasti Nordrhein-Westfalen

Levné hotely Nordrhein-Westfalen – nejoblíbenější cíle cest

Na tuto stránku jsme vybrali některá oblíbená města v oblasti Nordrhein-Westfalen. Další města v oblasti Nordrhein-Westfalen – viz mapa Nordrhein-Westfalen.

Rezervujte si levný hotel Nordrhein-Westfalen on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Uvádíme vybrané levné hotely v oblíbených městech oblasti Nordrhein-Westfalen. Levné hotely v dalších městech můžete najít pomocí předchozího formuláře.

Levné hotely Dortmund

Dortmund leží v oblasti Dortmund, Arnsberg, Nordrhein-Westfalen, Německo (viz mapa Dortmund).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané levné hotely Dortmund (navštivte průvodce levné hotely Dortmund pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Dortmund je na samostatné stránce.

Vybrané levné hotely Dortmund

další hotely Dortmund »
All Seasons Hotel Dortmund West Garni: fotografie

All Seasons Hotel Dortmund West Garni **

Tento nový hotel se nachází ve výhodné poloze na dálnici A40 a B1 silnici mezi Bochum a Dortmundu, krátké jízdy od výstaviště Westfalenhalle v Dortmundu.

A&O Dortmund Hauptbahnhof: fotografie

A&O Dortmund Hauptbahnhof **

3-minutové chůze od hlavního nádraží v Dortmundu a Konzerthaus Dortmund koncertní sál, & O nabízí pokoje s vlastní koupelnou, 24-hodinová recepce a výborné dopravní spojení po celém městě.

Hotel Restaurant Volksgarten Mengede: fotografie

Hotel Restaurant Volksgarten Mengede **

Tento rodinný hotel stojí na klidném místě v Mengede, 100 metrů od Volksgarten parku. Hotel Volksgarten Mengede nabízí bezplatné Wi-Fi, parkování zdarma a je 3 minuty jízdy od A1, A2 a A45 dálnice.

Levné hotely Essen

Essen leží v oblasti Essen, Dusseldorf, Nordrhein-Westfalen, Německo (viz mapa Essen).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané levné hotely Essen (navštivte průvodce levné hotely Essen pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Essen je na samostatné stránce.

Vybrané levné hotely Essen

další hotely Essen »
Rüttenscheider Hof: fotografie

Rüttenscheider Hof **

Nachází se v hezké Rüttenscheid čtvrti jižně od centra města Essen, tento hotel nabízí útulné pokoje, tradiční kuchyně a snadný přístup na stadion a Grugahalle Grugapark výstaviště.

Hotel Hoffmann: fotografie

Hotel Hoffmann **

Hotel Hoffmann byl rodinný podnik od roku 1965. Je umístěn v klidné vedlejší silnici, ale přesto centrální. Do centra města, lze veřejné koupaliště, různých divadlech, koňské farmy a zábavního parku snadno dostanete během několika minut.

B&B Hotel Essen: fotografie

B&B Hotel Essen **

Přímé jízdy metrem od centra města a Essen Essen hlavního nádraží, tento hotel nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Sky TV a Wi-Fi. Bezplatné parkování v místě je zajištěno.

Levné hotely Düsseldorf

Düsseldorf leží v oblasti Dusseldorf, Nordrhein-Westfalen, Německo (viz mapa Düsseldorf).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané levné hotely Dusseldorf (navštivte průvodce levné hotely Düsseldorf pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Dusseldorf je na samostatné stránce.

Vybrané levné hotely Dusseldorf

další hotely Düsseldorf »
Domo Hotel Mondial: fotografie

Domo Hotel Mondial **

Užijte si domáckou atmosféru našeho hotelu, který se nachází v kosmopolitní město Düsseldorf.

Hotel NIKU: fotografie

Hotel NIKU **

Chlouba dobré dopravní spojení, tento moderní 2-hvězdičkový hotel v Düsseldorfu, je 20-ti minut chůze od hlavního vlakového nádraží v centru města, a slavné Königsallee nákupní bulvár.

Hotel Ariana: fotografie

Hotel Ariana **

Pouhých 100 metrů od Düsseldorfu-Friedrichstadt město železniční stanice, tato rodina-run hotel nabízí prostorné pokoje, bezplatné Wi-Fi, a pestrá snídaně formou bufetu. Düsseldorf Hlavní nádraží je pouze jednou zastavení vlaku pryč.

Levné hotely Köln

Cologne leží v oblasti Koln, Koln, Nordrhein-Westfalen, Německo (viz mapa Köln).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané levné hotely Cologne (navštivte průvodce levné hotely Cologne pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Cologne je na samostatné stránce.

Vybrané levné hotely Cologne

další hotely Köln »
Hotel Alt Deutz City-Messe-Arena: fotografie

Hotel Alt Deutz City-Messe-Arena **

V centru Kolína nad Rýnem, tento hotel nabízí světlé pokoje s útulným interiérem a bezplatné Wi-Fi. Výstava Kölnmesse GmbH centrum a Lanxess Arena 4 minuty chůze od hotelu.

Hotel Madison am Dom: fotografie

Hotel Madison am Dom **

Our family-run hotel se nachází v centrální poloze, jen pár kroků do katedrály v Kolíně nad Rýnem a na hlavní nádraží s výhledem na druhé Kolíně nad Rýnem je nejstarší románský kostel sv Ursula.

Hotel ARDE: fotografie

Hotel ARDE **

Náš dobře běžet střední třídy hotel je ideálním výchozím bodem pro soukromé našich obchodních aktivit, a to prostřednictvím své centrální poloze.

Levné hotely Duisburg

Duisburg leží v oblasti Duisburg, Dusseldorf, Nordrhein-Westfalen, Německo (viz mapa Duisburg).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané levné hotely Duisburg (navštivte průvodce levné hotely Duisburg pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Duisburg je na samostatné stránce.

Vybrané levné hotely Duisburg

další hotely Duisburg »
Hotel Restaurant zum Löwen: fotografie

Hotel Restaurant zum Löwen **

Tato hotelová restaurace s nově zrekonstruované prostory se nachází v blízkosti hudebního divadla v Duisburgu a je v rámci 5-minut chůze od všech hlavních atrakcí města.

Hotel am Freihafen: fotografie

Hotel am Freihafen **

Jen 200 metrů od Port Duisport, to nekuřácký hotel v okrese Ruhrort Duisburg nabízí bezplatné Wi-Fi hotspot, denní snídaně formou bufetu, a snadné tramvajové spojení do Duisburgu nádraží.

Hotel am Stadion: fotografie

Hotel am Stadion **

Tento hotel leží jen 4-minutové chůze od Sportpark Wedau, kde se konají sportovní akce, a jen jeden-minut jízdy autem od dálnice A59-a 7 minut od centra v Duisburgu.

Levné hotely Bonn

Bonn leží v oblasti Bonn, Koln, Nordrhein-Westfalen, Německo (viz mapa Bonn).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané levné hotely Bonn (navštivte průvodce levné hotely Bonn pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Bonn je na samostatné stránce.

Vybrané levné hotely Bonn

další hotely Bonn »
Hotel Gross: fotografie

Hotel Gross **

Tento 2-hvězdičkový hotel se může pochlubit skvělým centrem v pěší zóně v Bonnu, jen kousek od stanice metra, Bonn katedrály a hlavního nádraží.

Hotel Garni Deutsches Haus: fotografie

Hotel Garni Deutsches Haus **

Tato okouzlující, soukromě provozovat hotel nabízí atraktivní ubytování a bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v srdci Bonnu, 5-minut chůze od obou centra města a řeky Rýn.

Ibis Bonn: fotografie

Ibis Bonn **

Jen pár minut od centra v Bonnu, to 2-hvězdičkový hotel se může pochlubit moderně vybavených pokojích, výborné dopravní spojení a snadný přístup do destinací, včetně Beethovenhalle konání akcí a opery.

Levné hotely Wuppertal

Wuppertal leží v oblasti Wuppertal, Dusseldorf, Nordrhein-Westfalen, Německo (viz mapa Wuppertal).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané levné hotely Wuppertal (navštivte průvodce levné hotely Wuppertal pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Wuppertal je na samostatné stránce.

Vybrané levné hotely Wuppertal

další hotely Wuppertal »
Silvio-Gesell-Tagungsstätte: fotografie

Silvio-Gesell-Tagungsstätte **

Severně od Wuppertalu, nastavit daleko od městského hluku v klidném idylickém prostředí vedle golfového klubu, tato konference hotel je ideální místo pro setkání a workshopy.

Ibis Hotel Wuppertal: fotografie

Ibis Hotel Wuppertal **

Ibis Wuppertal se nachází v centru města, pouhých 500 metrů od hlavního vlakového nádraží a 25 km od Düsseldorfu 's veletržní důvodů. To představuje ideální ubytování pro ty, kteří cestují do města na podnikání.

A-ECON Hotel Wittenstein: fotografie

A-ECON Hotel Wittenstein **

Tento hotel se nachází v blízkosti historického centra ve Wuppertalu, 5-minut chůze od Opera House Wuppertalu. Nabízí bezplatné parkování a dobré spojení do A1 a A46 silnice.

Levné hotely Aachen

Lichtenbusch leží v oblasti Aachen, Koln, Nordrhein-Westfalen, Německo (viz mapa Aachen).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané levné hotely Lichtenbusch (navštivte průvodce levné hotely Lichtenbusch pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Lichtenbusch je na samostatné stránce.

Vybrané levné hotely Lichtenbusch

další hotely Aachen »
Ibis Hotel Aachen Normaluhr: fotografie

Ibis Hotel Aachen Normaluhr **

Tento hotel nabízí klimatizované pokoje, 24-hodinová bar a internet zdarma v lobby. Je to 5 minut chůze od vlakového nádraží Aachen a nabízí bezpečné garáže pro osobní automobily.

Ibis Aachen Marschiertor (Aix-la-Chapelle): fotografie

Ibis Aachen Marschiertor (Aix-la-Chapelle) **

Tento hotel nabízí 24-hodinová bar, soukromé parkoviště a internet zdarma v lobby. Je to 5 minut chůze od vlakového nádraží v Aachen a stojí naproti parku.

all seasons Aachen City: fotografie

all seasons Aachen City **

Tento hotel nabízí bezplatné Wi-Fi, bez vody / teplé nápoje a bezplatné telefonní hovory v rámci Německa. Je to 10-minutové chůze od katedrály Aachen a radnice, a 1-minutu chůze od autobusů.

Levné hotely Bochum

Bochum leží v oblasti Bochum, Arnsberg, Nordrhein-Westfalen, Německo (viz mapa Bochum).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané levné hotely Bochum (navštivte průvodce levné hotely Bochum pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Bochum je na samostatné stránce.

Vybrané levné hotely Bochum

další hotely Bochum »
DJH-Gästehaus Bermuda3Eck: fotografie

DJH-Gästehaus Bermuda3Eck **

Jen 800 metrů od hlavního nádraží Bochum Tento centrální hotel se nachází vedle oblíbeného Bermudský trojúhelník oblasti. Nabízí 24-hodinová recepce, denní snídaně formou bufetu a snack bar.

Hotel City West: fotografie

Hotel City West **

This family-run hotel se nachází v klidném prostředí nedaleko silnice do centra Bochumi, kde mnoha obchody a kulturní památky jsou v nabídce. Služeb veřejné dopravy (autobus, tramvaj, městské dopravy) jsou do 600 metrů od hotelu.

Pension Bella Vista: fotografie

Pension Bella Vista **

Tento klidný penzion se nachází v Bochumi v Günnigfeld okres má světlé pokoje a velkou terasu. Bezplatné parkování a bezplatné Wi-Fi ve veřejných prostorách je k dispozici.

Levné hotely Frechen

Frechen leží v oblasti Erftkreis, Koln, Nordrhein-Westfalen, Německo (viz mapa Frechen).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané levné hotely Frechen (navštivte průvodce levné hotely Frechen pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Frechen je na samostatné stránce.

Vybrané levné hotely Frechen

další hotely Frechen »
Hotel Dynamit: fotografie

Hotel Dynamit **

Nachází se 30-minut jízdy od centra města Kolínská a výstaviště, tento hotel nabízí zdarma on-site parking a světlé, prostorné pokoje až pro 4 osoby.

Ibis Hotel Köln West Frechen: fotografie

Ibis Hotel Köln West Frechen **

Air-stabilizuje pokoje s plochou obrazovkou-TV a parkování zdarma na vás čekají v této moderní hotel, vedle dálnice Köln West křižovatka. Stadion Köln Arena se nachází pouhé 3 km.

B&B Hotel Köln Frechen: fotografie

B&B Hotel Köln Frechen **

Nachází se kousek od dálnice A1 a A4, tato rodina-přátelské zvukotěsné hotel nabízí pokoje s WLAN. Kolín nad Rýnem centrální může být dosaženo do 20 minut jízdy autem.

Levné hotely Nordrhein-Westfalen: rezervace ubytování

Poloha oblasti Nordrhein-Westfalen

– viz mapa Nordrhein-Westfalen »

Nordrhein-Westfalen leží ve státě Německo.

Rezervace ubytování: Nordrhein-Westfalen – žádné rezervační poplatky, garance nejnižší ceny

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů v oblasti Nordrhein-Westfalen, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled levných hotelů v oblasti Nordrhein-Westfalen.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování v oblasti Nordrhein-Westfalen Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely v oblasti Nordrhein-Westfalen. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.