loading

Nordrhein-Westfalen: hotely – rezervujte si hotel v oblasti Nordrhein-Westfalen

Luxusní hotely Nordrhein-Westfalen – nejoblíbenější cíle cest

Na tuto stránku jsme vybrali některá oblíbená města v oblasti Nordrhein-Westfalen. Další města v oblasti Nordrhein-Westfalen – viz mapa Nordrhein-Westfalen.

Rezervujte si luxusní hotel Nordrhein-Westfalen on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Uvádíme vybrané luxusní hotely v oblíbených městech oblasti Nordrhein-Westfalen. Luxusní hotely v dalších městech můžete najít pomocí předchozího formuláře.

Luxusní hotely Essen

Essen leží v oblasti Essen, Dusseldorf, Nordrhein-Westfalen, Německo (viz mapa Essen).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Essen (navštivte průvodce luxusní hotely Essen pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Essen je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Essen

další hotely Essen »
Sheraton Essen Hotel: fotografie

Sheraton Essen Hotel *****

Tento 5-hvězdičkový hotel se nachází v první třídy-umístění vedle parku Stadtgarten a Philharmonie Essen, a pouze 5-minut chůze od centra města a hlavní vlakové nádraží.

Schlosshotel Hugenpoet: fotografie

Schlosshotel Hugenpoet *****

Náš hotel se nachází jen 20 minut jízdy autem od města Düsseldorf a Essenu, stejně jako z Düsseldorf mezinárodní letiště.

Welcome Hotel Essen: fotografie

Welcome Hotel Essen ****

Tento 4-hvězdičkový hotel se nachází vedle radnice v centru Essenu. Nachází se mezi Porscheplatz a Viehofer Platz, že nabízí snadný přístup k městské památky a obchodní centra.

Luxusní hotely Düsseldorf

Düsseldorf leží v oblasti Dusseldorf, Nordrhein-Westfalen, Německo (viz mapa Düsseldorf).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Dusseldorf (navštivte průvodce luxusní hotely Düsseldorf pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Dusseldorf je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Dusseldorf

další hotely Düsseldorf »
Steigenberger Parkhotel Düsseldorf: fotografie

Steigenberger Parkhotel Düsseldorf *****

Tento 5-star superior hotel leží v horní části proslulého nákupní bulvár Königsallee v Düsseldorfu, hned vedle Deutsche Oper am Rhein operního domu a Hofgarten park.

InterContinental Hotel Düsseldorf: fotografie

InterContinental Hotel Düsseldorf *****

Tato důmyslná, 5-hvězdičkový hotel nabízí moderní ubytování v exkluzivní lokalitě na slavné nákupní bulvár Königsallee, v srdci centra města Düsseldorfs.

Breidenbacher Hof, a Capella Hotel: fotografie

Breidenbacher Hof, a Capella Hotel *****

Nachází se na známém bulváru Königsallee v centru Düsseldorfu, this 5-hvězdičkový hotel nabízí elegantní pokoje, stylová restaurace a pivnice snadný přístup do města špičkových památek.

Luxusní hotely Dortmund

Dortmund leží v oblasti Dortmund, Arnsberg, Nordrhein-Westfalen, Německo (viz mapa Dortmund).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Dortmund (navštivte průvodce luxusní hotely Dortmund pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Dortmund je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Dortmund

další hotely Dortmund »
Pullman Dortmund: fotografie

Pullman Dortmund ****

Tato důmyslná 4-hvězdičkový hotel nabízí moderně, vkusně zařízené ubytování v centru Dortmundu, v blízkosti Westfalenhallen Výstaviště a krátké jízdy od letiště.

Best Western Parkhotel Westfalenhallen: fotografie

Best Western Parkhotel Westfalenhallen ****

Parkhotel se nachází v idylickém růžové zahradě obklopené vysokými stromy. To je centrálně umístěný hned vedle obchodu Westfallenhalle veletrhu a Dortmundu výstaviště, naproti fotbalového stadionu a okolí pro všechny důležité dálnice ...

Ringhotel Drees: fotografie

Ringhotel Drees ****

This family-run hotel s atraktivni polohou v blízkosti centra města. Stejně jako v centru města, slavný "Westfalenhalle" výstavní centrum, Signal Iduna Park fotbalový stadion a sv Johannes nemocnice jsou všechny chůze ...

Luxusní hotely Köln

Cologne leží v oblasti Koln, Koln, Nordrhein-Westfalen, Německo (viz mapa Köln).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Cologne (navštivte průvodce luxusní hotely Cologne pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Cologne je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Cologne

další hotely Köln »
Cologne Marriott Hotel: fotografie

Cologne Marriott Hotel *****

Tento nový, upscale hotel se nachází jen kousek od historického centra Kolíně nad Rýnem, v okolí včetně svět-proslulé katedrály a hlavního nádraží.

Renaissance Cologne Hotel: fotografie

Renaissance Cologne Hotel *****

Chlouba moderní wellness a rafinované kuchyně, tento luxusní hotel v centru Kolína nad Rýnem nabízí snadný přístup k mnoha památek, obchodů a hlavní nádraží.

Hotel im Wasserturm: fotografie

Hotel im Wasserturm *****

Tento luxusní, návrhář 5-hvězdičkový hotel je historické budovy, sídlí v tom, co bylo kdysi největší evropské vodní věž, v nádherně centrální polohu v Kolíně nad Rýnem.

Luxusní hotely Bonn

Bonn leží v oblasti Bonn, Koln, Nordrhein-Westfalen, Německo (viz mapa Bonn).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Bonn (navštivte průvodce luxusní hotely Bonn pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Bonn je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Bonn

další hotely Bonn »
Kameha Grand Bonn: fotografie

Kameha Grand Bonn *****

Nabízí překrásný výhled na údolí Rýna a Siebengebirge kopce, to nádherné 5-hvězdičkový hotel v Bonnu nabízí gurmánské kuchyni a výborná lázeňských a rekreačních zařízení, včetně bazénu střešní terasu.

Ameron World Conference Hotel: fotografie

Ameron World Conference Hotel ****

Otevření v dubnu 2010 - Nachází se přímo na řece Rýn v Bonnu nové obchodní čtvrti, tento nový 4-star superior business hotel nabízí dobré spojení do veřejné dopravy, dálnice a Kolín nad Rýnem / Bonn Airport.

Hotel Continental: fotografie

Hotel Continental ****

Tento 4-hvězdičkový hotel nabízí moderní ubytování v centru Bonnu, jen pár kroků od hlavního vlakového nádraží, stanice metra a historického Bonner Münster kostela.

Luxusní hotely Münster

Münster leží v oblasti Munster, Munster, Nordrhein-Westfalen, Německo (viz mapa Münster).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Munster (navštivte průvodce luxusní hotely Münster pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Munster je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Munster

další hotely Münster »
Treff Hotel Münster City Centre: fotografie

Treff Hotel Münster City Centre ****

Otevření v říjnu 2009, tento moderní 4-hvězdičkový hotel se nachází v samotném srdci staré čtvrti v Münsteru. Hlavní vlakové nádraží a historické katedrály je jen 500 metrů od hotelu.

Mövenpick Hotel Münster: fotografie

Mövenpick Hotel Münster ****

Tento 4-hvězdičkový hotel se může pochlubit vynikající zeleně a blízkost Munsters nádherné jezero Aasee, zatím je pouze 15-minutové chůze od historického centra města, s jeho barokní stavby.

Hotel Conti Am Hauptbahnhof: fotografie

Hotel Conti Am Hauptbahnhof ****

Tento moderní 4-hvězdičkový hotel nabízí zvukotěsné místnosti, 24-hodinový room service, a 24-hour bistro přímo u hlavního vlakového nádraží v Münsteru, pouze 5-minut chůze od centra města.

Luxusní hotely Winterberg

Winterberg leží v oblasti Hochsauerlandkreis, Arnsberg, Nordrhein-Westfalen, Německo (viz mapa Winterberg).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Winterberg (navštivte průvodce luxusní hotely Winterberg pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Winterberg je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Winterberg

další hotely Winterberg »
Sonnenhotel Astenhof: fotografie

Sonnenhotel Astenhof ****

Tento hotel se nachází pouhých 6 kilometrů od zdravotní středisko Winterberg, a čeká vás nádherný panoramatický výhled na "země tisíce hor".

Hapimag Resort Winterberg: fotografie

Hapimag Resort Winterberg ****

S moderním apartmány a velký lázeňský areál s bazénem, tento hotel v Winterberg je ideální základnou pro aktivní přestávky ve všech ročních obdobích. Užijte si pestrou kuchyni a nádherné pohledy.

AVITAL Resort: fotografie

AVITAL Resort ****

Tento 4-hvězdičkový hotel v Winterberg nabízí velké wellness centrum, bezplatné Wi-Fi a 2 restaurace. Je 100 metrů od zastávky skibusu a 300 metrů od cross-country-tratí.

Luxusní hotely Aachen

Lichtenbusch leží v oblasti Aachen, Koln, Nordrhein-Westfalen, Německo (viz mapa Aachen).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Lichtenbusch (navštivte průvodce luxusní hotely Lichtenbusch pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Lichtenbusch je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Lichtenbusch

další hotely Aachen »
Pullman Aachen Quellenhof: fotografie

Pullman Aachen Quellenhof *****

Tento 5-hvězdičkový hotel v Cáchách nabízí elegantní pokoje, wellness centrum s bazénem a parkování v místě. To je propojené na Eurogress Kongresové centrum, 1 km od Aachen je radnice.

Novotel Aachen City: fotografie

Novotel Aachen City ****

Střeše tělocvičny s parní lázní, zvukotěsné pokoje s čaj / káva zařízení, a podzemní parkoviště jsou nabízeny v tomto hotelu. Aachen katedrála a Eurogress Kongresové centrum je 700 metrů.

Holiday Inn Aachen: fotografie

Holiday Inn Aachen ****

V historickém lázeňském městě Aachen Tento 4-hvězdičkový hotel se nachází v blízkosti dálnice A4 a může se pochlubit dobré dopravní spojení do centra města a ICE vlakového nádraží.

Luxusní hotely Schmallenberg

Schmallenberg leží v oblasti Hochsauerlandkreis, Arnsberg, Nordrhein-Westfalen, Německo (viz mapa Schmallenberg).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Schmallenberg (navštivte průvodce luxusní hotely Schmallenberg pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Schmallenberg je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Schmallenberg

další hotely Schmallenberg »
Hotel Deimann: fotografie

Hotel Deimann *****

Užijte si osobní atmosféru této sofistikované pěší-,-lázně a golf hotel se nachází u lesa a blízko vody.

Hotel Jagdhaus Wiese: fotografie

Hotel Jagdhaus Wiese ****

Buďte vítáni v hotelu Jagdhaus Wiese v Schmallenberg / Sauerland. Rodiny owend čtyřhvězdičkový hotel nabízí svým hostů pohodlné pokoje a apartmány a nádherný wellness s krytým bazénem, saunou a parní lázeň.

Hotel Gnacke: fotografie

Hotel Gnacke ****

V nadmořské výšce 620 metrů, tento půvabný hotel v klimatické lázně Nordenau se pyšní nádhernými výhledy do kraje Schmallenberger Sauerland a je ideální pro odpočinkovou dovolenou.

Luxusní hotely Ratingen

Ratingen leží v oblasti Mettmann, Dusseldorf, Nordrhein-Westfalen, Německo (viz mapa Ratingen).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Ratingen (navštivte průvodce luxusní hotely Ratingen pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Ratingen je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Ratingen

další hotely Ratingen »
Holiday Inn Düsseldorf Airport Ratingen: fotografie

Holiday Inn Düsseldorf Airport Ratingen ****

Tento hotel se nachází ve městě Ratingen, 12 km severo-východně od Düsseldorfu, s vnitřní a venkovní bazén a výborné dálniční spojení.

TRYP Düsseldorf Airport Hotel: fotografie

TRYP Düsseldorf Airport Hotel ****

Jen pár minut od mezinárodního letiště v Düsseldorfu, veletržní a kongresové centrum, tento moderní 4-hvězdičkový hotel v Ratingen nabízí stylové pokoje a vynikající mezinárodní kuchyní.

Mercure Düsseldorf Airport: fotografie

Mercure Düsseldorf Airport ****

Tento 4-hvězdičkový hotel má atraktivní polohu uprostřed klidném prostředí, v pohodlné dosah Düsseldorf letiště a výstavní centra Düsseldorfu a Essenu.

Luxusní hotely Nordrhein-Westfalen: rezervace ubytování

Poloha oblasti Nordrhein-Westfalen

– viz mapa Nordrhein-Westfalen »

Nordrhein-Westfalen leží ve státě Německo.

Rezervace ubytování: Nordrhein-Westfalen – žádné rezervační poplatky, garance nejnižší ceny

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů v oblasti Nordrhein-Westfalen, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled luxusních hotelů v oblasti Nordrhein-Westfalen.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování v oblasti Nordrhein-Westfalen Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely v oblasti Nordrhein-Westfalen. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.