loading

Rheinland-Pfalz: hotely – rezervujte si hotel v oblasti Rheinland-Pfalz

Hotely Rheinland-Pfalz – nejoblíbenější cíle cest

Na tuto stránku jsme vybrali některá oblíbená města v oblasti Rheinland-Pfalz. Další města v oblasti Rheinland-Pfalz – viz mapa Rheinland-Pfalz.

Rezervujte si hotel Rheinland-Pfalz on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Uvádíme vybrané hotely v oblíbených městech oblasti Rheinland-Pfalz. Hotely v dalších městech můžete najít pomocí předchozího formuláře.

Hotely Mainz

Mainz leží v oblasti Mainz, Rheinhessen-Pfalz, Rheinland-Pfalz, Německo (viz mapa Mainz).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Mainz (navštivte průvodce hotely Mainz pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Mainz je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Mainz

další hotely Mainz »
Hyatt Regency Mainz: fotografie

Hyatt Regency Mainz *****

Set na břehu řeky Rýna, jež tato nápadně 5-hvězdičkový hotel nabízí luxusní ubytování a stav-of-the-art wellness zařízení v blízkosti historického čtvrtletí Mainz.

Atrium Hotel Mainz: fotografie

Atrium Hotel Mainz ****

Nachází se v zelené čtvrti Finthen Mainz Tento 4-hvězdičkový hotel nabízí vkusné ubytování a vynikající vztahy s dálnice A60, pouhých 7 km západně od historického centra města.

InterCityHotel Mainz: fotografie

InterCityHotel Mainz ****

Otevírá své brány v listopadu 2008, tento moderní hotel se nachází v bezprostřední blízkosti centrálního Mainz na nádraží, jen pár kroků od centra města.

Hotely Kaiserslautern

Kaiserslautern leží v oblasti Kaiserslautern, Rheinhessen-Pfalz, Rheinland-Pfalz, Německo (viz mapa Kaiserslautern).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Kaiserslautern (navštivte průvodce hotely Kaiserslautern pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Kaiserslautern je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Kaiserslautern

další hotely Kaiserslautern »
Hotel-Restaurant Fröhlich: fotografie

Hotel-Restaurant Fröhlich ***

Nachází se 5 km od centra v Kaiserslauternu a 1 km od přírodního parku, který byl v tomto hotelu řídí její rodina vlastníků o pět generací.

Apartment-Hotel Kaiserslautern: fotografie

Apartment-Hotel Kaiserslautern **

Tento byt hotel poblíž centra podpory generálního Kaiserslautern nabízí výborné autobusové spojení do všech oblastí města a univerzity.

Hotel-Restaurant Barbarossahof: fotografie

Hotel-Restaurant Barbarossahof ***

Rodiny Flockerzie se hrdě Barbarassahof vlastnil hotel a restaurace na téměř 140 let. Hotel, na okraji Kaiserslautern, má své kouzlo.

Hotely Bad Neuenahr-Ahrweiler

Bad Neuenahr-Ahrweiler leží v oblasti Ahrweiler, Koblenz, Rheinland-Pfalz, Německo (viz mapa Bad Neuenahr-Ahrweiler).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Bad Neuenahr-Ahrweiler (navštivte průvodce hotely Bad Neuenahr-Ahrweiler pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Bad Neuenahr-Ahrweiler je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Bad Neuenahr-Ahrweiler

další hotely Bad Neuenahr-Ahrweiler »
Privat-Hotel Villa Aurora: fotografie

Privat-Hotel Villa Aurora ****

Nachází se v samém srdci lázeňského města Bad Neuernahr-Ahrweiler, tato rodina-run, 4-hvězdičkový hotel nabízí hostům zdarma využívat wellness areál s bazénem, saunou a jacuzzi.

Hotel Ahrbella: fotografie

Hotel Ahrbella ***

Nachází se v lázeňském městě a kasina Bad Neuenahr, v blízkosti vlakového nádraží, tento 3-hvězdičkový hotel nabízí přátelskou atmosféru a pohodlné ubytování s Wi-Fi internetové připojení.

Steigenberger Hotel Bad Neuenahr: fotografie

Steigenberger Hotel Bad Neuenahr ****

V rámci Ahrtal, nejsevernější víno-pěstování okres Německo, zjistíte, Bad Neuenahr-Ahrweiler se svými bílými domy, roubené domy a útulné víno-taverny.

Hotely Speyer

Speyer leží v oblasti Speyer, Rheinhessen-Pfalz, Rheinland-Pfalz, Německo (viz mapa Speyer).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Speyer (navštivte průvodce hotely Speyer pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Speyer je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Speyer

další hotely Speyer »
Lindner Hotel & Spa Binshof: fotografie

Lindner Hotel & Spa Binshof ****

Nachází se v blízkosti města Speyer, v srdci oblasti ochrany a obklopen krásnou jezer, tento hotel nabízí možnost odpočinout. The 4-star Lindner Hotel & Spa Binshof nabízí individuálně zařízené, prostorné pokoje.

Hotel Löwengarten: fotografie

Hotel Löwengarten ****

Enjoying centrální polohu v rámci několika minut chůze 'v srdci historického města Speyer, tato rodina-run 3-hvězdičkový hotel nabízí bezplatné Wi-Fi internetové připojení.

Hotel Domhof: fotografie

Hotel Domhof ***

Kdo vstoupí v hotelu Domhof, zjistíte, atmosféra mezi historií a živý dárek. Zde jsou splněny vaše náročné požadavky o komfort a služby.

Hotely Cochem

Cochem leží v oblasti Cochem-Zell, Koblenz, Rheinland-Pfalz, Německo (viz mapa Cochem).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Cochem (navštivte průvodce hotely Cochem pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Cochem je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Cochem

další hotely Cochem »
Ferienhaus Erholung: fotografie

Ferienhaus Erholung

, Která leží přímo na promenádě řeky Mosely a nabízí pohodlné ubytování, tato rodina-run hotel se nachází 10-minutové chůze od Staroměstského Cochem a slavný Reichsburg hradu.

Ferienwohnung Am Moselufer: fotografie

Ferienwohnung Am Moselufer ****

Tento apartmán vyhraje jste se nad svým jedinečným panoramatickým umístění na slunné straně města Cochem. Přístup do bytu je možné, aniž by museli chodit po schodech, a využití našich podzemních garážích je zahrnuto v ceně pokoje.

Moselromantik Hotel Kessler Meyer: fotografie

Moselromantik Hotel Kessler Meyer ****

Tento 4-star superior hotel v obci Sehl nabízí elegantní pokoje, výtečná kuchyně a vynikající lázeňské domy, jen kousek od břehu řeky Moselle.

Hotely Bad Bertrich

Bad Bertrich leží v oblasti Cochem-Zell, Koblenz, Rheinland-Pfalz, Německo (viz mapa Bad Bertrich).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Bad Bertrich (navštivte průvodce hotely Bad Bertrich pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Bad Bertrich je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Bad Bertrich

další hotely Bad Bertrich »
Parkhotel Bad Bertrich: fotografie

Parkhotel Bad Bertrich ****

Náš hotel je umístěn uprostřed, ale velmi tiché díky omezené dopravní zóny. Tento 280 roky staré klasické budově se nachází v krásné zahradě a je obklopen lesy.

Bertricher Hof Superior: fotografie

Bertricher Hof Superior ***

This family-run, 3-star superior hotel má vynikající polohu v lázeňském městě Bad Bertrich, v pohoří Eifel v Porýní-Falcku.

Kurhotel Fürstenhof: fotografie

Kurhotel Fürstenhof *****

Pokojně se nachází v centru lázeňského letoviska Bad Bertrich, tento velkolepý 5-hvězdičkový hotel se může pochlubit gurmánské kuchyni, vynikající zdravotnických zařízení a vlastní 32 ° C, síran sodný lázně.

Hotely Boppard

Boppard leží v oblasti Rhein-Hunsruck-Kreis, Koblenz, Rheinland-Pfalz, Německo (viz mapa Boppard).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Boppard (navštivte průvodce hotely Boppard pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Boppard je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Boppard

další hotely Boppard »
Hotel Rheinlust: fotografie

Hotel Rheinlust ***

Hotel má Rheinlust idylické místo v působivé scenérie přímo na Rheinpromenade v Boppard. Toto malé městečko se nachází jižně od Koblenz. Hotel se skládá z hlavní budovy a horský penzion.

Baudobriga Rheinhotel: fotografie

Baudobriga Rheinhotel ***

Vítejte v našem rodinném vlastnictví domu s naší vlastní vinohrad. Najdete náš hotel centrálně umístěné na promenádě Rýně. Nákupní oblast města Boppard je dosažitelná do dvou minut chůze.

Tannenheim: fotografie

Tannenheim ***

Tento tradiční hotel se nachází v Boppard, v blízkosti Boppard-Buchholz stanice, ve volné přírodě, romantická údolí vedle Rhein s mnoha hor, hrady a zámky.

Hotely Koblenz

Koblenz leží v oblasti Koblenz, Koblenz, Rheinland-Pfalz, Německo (viz mapa Koblenz).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Koblenz (navštivte průvodce hotely Koblenz pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Koblenz je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Koblenz

další hotely Koblenz »
Diehl's Hotel: fotografie

Diehl's Hotel ****

Představovat atraktivní wellness zařízení to family-run, 4-hvězdičkový hotel v Koblenz těší malebné pohledy na-UNESCO uvedených Horní údolí Rýna s jeho slavným soutoku Deutsches Eck.

Mercure Hotel Koblenz: fotografie

Mercure Hotel Koblenz ****

Nachází se na břehu řeky Rýn v srdci Koblenz Tento 4-hvězdičkový hotel nabízí moderní ubytování v blízkosti zámku Schloss Kurfürstliches a Rhein-Mosel-Halle Kongresového centra.

Hotel Hamm: fotografie

Hotel Hamm ***

This family-run, 3-hvězdičkový hotel zaujímá hlavní místo v centru historické Koblenz, pouhých 500 metrů od vlakového nádraží a na březích řeky Rýn.

Hotely Bernkastel-Kues

Bernkastel-Kues leží v oblasti Bernkastel-Wittlich, Trier, Rheinland-Pfalz, Německo (viz mapa Bernkastel-Kues).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Bernkastel-Kues (navštivte průvodce hotely Bernkastel-Kues pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Bernkastel-Kues je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Bernkastel-Kues

další hotely Bernkastel-Kues »
Märchenhotel Älteste Weinstube: fotografie

Märchenhotel Älteste Weinstube ****

Kombinující tradiční vkus a moderní vybavení, tato rodina-run hotel a restaurace vás přivítá na romantické vesnice Bernkastel na břehu řeky Moselle.

Hotel Moselpark Eventresort: fotografie

Hotel Moselpark Eventresort ****

Tento atraktivní, 4-hvězdičkový hotel se nachází v zahradě Kueser lázeňské plošině nad Bernkastel-Kues. Vyniká komfortní pokoje, skvělé jídlo a širokou nabídku sportovních a wellness zařízení.

Hotel zur Post: fotografie

Hotel zur Post ***

Tato okouzlující, 3-hvězdičkový hotel nabízí komfortní ubytování v centru středověkého Bernkastel-Kues, jen pár kroků od řeky Mosely a 10-minutové chůze od zříceniny hradu Burg Landshutu.

Hotely Trier

Trier leží v oblasti Trier-Saarburg, Trier, Rheinland-Pfalz, Německo (viz mapa Trier).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Trier (navštivte průvodce hotely Trier pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Trier je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Trier

další hotely Trier »
Blesius Garten: fotografie

Blesius Garten ****

Obklopené vinohrady, tento tradiční hotel, který zaujímá zrekonstruovaný zámek, se může pochlubit vlastní mikro-pivovaru a je pouze 7-minut jízdy autobusem od krásné Trier, historického centra města.

Hotel Villa Hügel: fotografie

Hotel Villa Hügel ****

Tento atraktivní, secesní vila hotel z roku 1914, nabízí elegantní, 4-hvězdičkové ubytování a zařízení, včetně krytého bazénu. Leží pouhých 10-minutové chůze od centra města Trier.

pentahotel Trier Europahalle: fotografie

pentahotel Trier Europahalle ****

Nachází se v parku-jako prostředí, tento designový hotel v centru Trier, nejstarší město v Německu, je to jen pár minut 'chůze od historické památky a krásné centra města.

Hotely Rheinland-Pfalz: rezervace ubytování

Poloha oblasti Rheinland-Pfalz

– viz mapa Rheinland-Pfalz »

Rheinland-Pfalz leží ve státě Německo.

Rezervace ubytování: Rheinland-Pfalz – žádné rezervační poplatky, garance nejnižší ceny

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů v oblasti Rheinland-Pfalz, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů v oblasti Rheinland-Pfalz.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování v oblasti Rheinland-Pfalz Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Recenze hotelů Rheinland-Pfalz – viz záložka "Hodnocení hostů" prezentace jednotlivých hotelů. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely v oblasti Rheinland-Pfalz. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.