loading

Koblenz: hotely – rezervujte si hotel v oblasti Koblenz

Hotely Koblenz – nejoblíbenější cíle cest

Na tuto stránku jsme vybrali některá oblíbená města v oblasti Koblenz. Další města v oblasti Koblenz – viz mapa Koblenz.

Rezervujte si hotel Koblenz on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Uvádíme vybrané hotely v oblíbených městech oblasti Koblenz. Hotely v dalších městech můžete najít pomocí předchozího formuláře.

Hotely Cochem

Cochem leží v oblasti Cochem-Zell, Koblenz, Rheinland-Pfalz, Německo (viz mapa Cochem).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Cochem (navštivte průvodce hotely Cochem pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Cochem je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Cochem

další hotely Cochem »
Ferienhaus Erholung: fotografie

Ferienhaus Erholung

, Která leží přímo na promenádě řeky Mosely a nabízí pohodlné ubytování, tato rodina-run hotel se nachází 10-minutové chůze od Staroměstského Cochem a slavný Reichsburg hradu.

Ferienwohnung Am Moselufer: fotografie

Ferienwohnung Am Moselufer ****

Tento apartmán vyhraje jste se nad svým jedinečným panoramatickým umístění na slunné straně města Cochem. Přístup do bytu je možné, aniž by museli chodit po schodech, a využití našich podzemních garážích je zahrnuto v ceně pokoje.

Moselromantik Hotel Kessler Meyer: fotografie

Moselromantik Hotel Kessler Meyer ****

Tento 4-star superior hotel v obci Sehl nabízí elegantní pokoje, výtečná kuchyně a vynikající lázeňské domy, jen kousek od břehu řeky Moselle.

Hotely Bad Ems

Bad Ems leží v oblasti Rhein-Lahn-Kreis, Koblenz, Rheinland-Pfalz, Německo (viz mapa Bad Ems).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Bad Ems (navštivte průvodce hotely Bad Ems pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Bad Ems je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Bad Ems

další hotely Bad Ems »
La Fenice: fotografie

La Fenice

This family-run italský hotel se nachází v samém srdci lázní v Bad Ems, v Porýní-Falci, poblíž vlakového nádraží, lázeňské centrum a termální lázně.

Golfhotel Denzerheide: fotografie

Golfhotel Denzerheide ***

Tento 3-hvězdičkový hotel se nachází golfové podél jednoho z nejstarších golfových hřišť v Německu, nedaleko lázeňského města Bad Ems, ve spolkové zemi Porýní-Falcko.

Hotel-Restaurant Monomach: fotografie

Hotel-Restaurant Monomach ****

Tento elegantní, barokní-inspiroval 4-hvězdičkový hotel se nachází v lázeňském městě Bad Ems. 500 metrů od hlavního vlakového nádraží, nabízí bezplatné Wi-Fi připojení na internet, snídaně zdarma a bezplatné parkování.

Hotely Boppard

Boppard leží v oblasti Rhein-Hunsruck-Kreis, Koblenz, Rheinland-Pfalz, Německo (viz mapa Boppard).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Boppard (navštivte průvodce hotely Boppard pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Boppard je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Boppard

další hotely Boppard »
Hotel Rheinlust: fotografie

Hotel Rheinlust ***

Hotel má Rheinlust idylické místo v působivé scenérie přímo na Rheinpromenade v Boppard. Toto malé městečko se nachází jižně od Koblenz. Hotel se skládá z hlavní budovy a horský penzion.

Baudobriga Rheinhotel: fotografie

Baudobriga Rheinhotel ***

Vítejte v našem rodinném vlastnictví domu s naší vlastní vinohrad. Najdete náš hotel centrálně umístěné na promenádě Rýně. Nákupní oblast města Boppard je dosažitelná do dvou minut chůze.

Tannenheim: fotografie

Tannenheim ***

Tento tradiční hotel se nachází v Boppard, v blízkosti Boppard-Buchholz stanice, ve volné přírodě, romantická údolí vedle Rhein s mnoha hor, hrady a zámky.

Hotely Bad Bertrich

Bad Bertrich leží v oblasti Cochem-Zell, Koblenz, Rheinland-Pfalz, Německo (viz mapa Bad Bertrich).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Bad Bertrich (navštivte průvodce hotely Bad Bertrich pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Bad Bertrich je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Bad Bertrich

další hotely Bad Bertrich »
Parkhotel Bad Bertrich: fotografie

Parkhotel Bad Bertrich ****

Náš hotel je umístěn uprostřed, ale velmi tiché díky omezené dopravní zóny. Tento 280 roky staré klasické budově se nachází v krásné zahradě a je obklopen lesy.

Bertricher Hof Superior: fotografie

Bertricher Hof Superior ***

This family-run, 3-star superior hotel má vynikající polohu v lázeňském městě Bad Bertrich, v pohoří Eifel v Porýní-Falcku.

Kurhotel Fürstenhof: fotografie

Kurhotel Fürstenhof *****

Pokojně se nachází v centru lázeňského letoviska Bad Bertrich, tento velkolepý 5-hvězdičkový hotel se může pochlubit gurmánské kuchyni, vynikající zdravotnických zařízení a vlastní 32 ° C, síran sodný lázně.

Hotely Zell an der Mosel

Zell leží v oblasti Cochem-Zell, Koblenz, Rheinland-Pfalz, Německo (viz mapa Zell an der Mosel).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Zell (navštivte průvodce hotely Zell pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Zell je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Zell

další hotely Zell an der Mosel »
Samantha Apartment: fotografie

Samantha Apartment

Tento atraktivní, apartmán-2 ložnice se může ubytovat až 5 osob a je umístěn v malebném Merl, přímo na břehu řeky Mosel, jen 2 km od Zell. The Samantha Byt se nachází ve druhém patře.

Ferienweingut Hallenbach: fotografie

Ferienweingut Hallenbach ****

Tento soukromě provozovat penzion se nachází v pěstování vína-město Zell v Moselle (Mosel), údolí, v Porýní-Falcku.

Haus Notenau / Haus Balduin / Haus Brandenburg: fotografie

Haus Notenau / Haus Balduin / Haus Brandenburg ***

Naše apartmány a dvoulůžkové pokoje jsou umístěny ve třech samostatných budovách, vezměte si vybrat z ubytování Moselle, nebo na pěší zóně v centru Zell.

Hotely Bad Neuenahr-Ahrweiler

Bad Neuenahr-Ahrweiler leží v oblasti Ahrweiler, Koblenz, Rheinland-Pfalz, Německo (viz mapa Bad Neuenahr-Ahrweiler).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Bad Neuenahr-Ahrweiler (navštivte průvodce hotely Bad Neuenahr-Ahrweiler pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Bad Neuenahr-Ahrweiler je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Bad Neuenahr-Ahrweiler

další hotely Bad Neuenahr-Ahrweiler »
Privat-Hotel Villa Aurora: fotografie

Privat-Hotel Villa Aurora ****

Nachází se v samém srdci lázeňského města Bad Neuernahr-Ahrweiler, tato rodina-run, 4-hvězdičkový hotel nabízí hostům zdarma využívat wellness areál s bazénem, saunou a jacuzzi.

Hotel Ahrbella: fotografie

Hotel Ahrbella ***

Nachází se v lázeňském městě a kasina Bad Neuenahr, v blízkosti vlakového nádraží, tento 3-hvězdičkový hotel nabízí přátelskou atmosféru a pohodlné ubytování s Wi-Fi internetové připojení.

Steigenberger Hotel Bad Neuenahr: fotografie

Steigenberger Hotel Bad Neuenahr ****

V rámci Ahrtal, nejsevernější víno-pěstování okres Německo, zjistíte, Bad Neuenahr-Ahrweiler se svými bílými domy, roubené domy a útulné víno-taverny.

Hotely Bruttig-Fankel

Bruttig-Fankel leží v oblasti Cochem-Zell, Koblenz, Rheinland-Pfalz, Německo (viz mapa Bruttig-Fankel).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Bruttig-Fankel (navštivte průvodce hotely Bruttig-Fankel pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Bruttig-Fankel je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Bruttig-Fankel

další hotely Bruttig-Fankel »
Ferienwohnung Jobelius: fotografie

Ferienwohnung Jobelius ****

Tito self-catering apartmán se nachází v různých místech, v okruhu 200 metrů od řeky Mosely. Apartmány jsou příjemně zařízené a jsou 2 ložnice a plně vybavenou kuchyň.

Moselstern Hotel Zum guten Onkel: fotografie

Moselstern Hotel Zum guten Onkel **

Tradiční hotel v Bruttig venkově, hosté zde mají rustikální restaurace, bowling a venkovní terasu. Je to jen 2 minuty chůze od malebné řeky Mosely.

Alte Winzerschenke: fotografie

Alte Winzerschenke **

Tento rodinný hotel na řece Moselle má vlastní vinici a vinný bar. Jen 10 minut jízdy od Cochem a Reichsburg hradu, nabízí klasicky zařízené pokoje s TV se satelitním příjmem.

Hotely Koblenz

Koblenz leží v oblasti Koblenz, Koblenz, Rheinland-Pfalz, Německo (viz mapa Koblenz).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Koblenz (navštivte průvodce hotely Koblenz pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Koblenz je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Koblenz

další hotely Koblenz »
Diehl's Hotel: fotografie

Diehl's Hotel ****

Představovat atraktivní wellness zařízení to family-run, 4-hvězdičkový hotel v Koblenz těší malebné pohledy na-UNESCO uvedených Horní údolí Rýna s jeho slavným soutoku Deutsches Eck.

Mercure Hotel Koblenz: fotografie

Mercure Hotel Koblenz ****

Nachází se na břehu řeky Rýn v srdci Koblenz Tento 4-hvězdičkový hotel nabízí moderní ubytování v blízkosti zámku Schloss Kurfürstliches a Rhein-Mosel-Halle Kongresového centra.

Hotel Hamm: fotografie

Hotel Hamm ***

This family-run, 3-hvězdičkový hotel zaujímá hlavní místo v centru historické Koblenz, pouhých 500 metrů od vlakového nádraží a na březích řeky Rýn.

Hotely Bad Kreuznach

Bad Kreuznach leží v oblasti Bad Kreuznach, Koblenz, Rheinland-Pfalz, Německo (viz mapa Bad Kreuznach).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Bad Kreuznach (navštivte průvodce hotely Bad Kreuznach pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Bad Kreuznach je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Bad Kreuznach

další hotely Bad Kreuznach »
Domina Hotel Kurhaus & Conference Park: fotografie

Domina Hotel Kurhaus & Conference Park ****

Nachází se v lázeňském městě Bad Kreuznach vedle řeky Nahe Tento 4-hvězdičkový hotel nabízí elegantní ubytování a volný vstup do sousedních Crucenia Thermen termální lázně.

Sympathie-Hotel Fürstenhof: fotografie

Sympathie-Hotel Fürstenhof ****

Tento hotel nabízí komfortní ubytování v centru historického lázeňského města Bad Kreuznach, v těsné blízkosti Starého Města, a jen 15-minutové chůze od vlakového nádraží.

Hotel Michel Mort: fotografie

Hotel Michel Mort ***

Naše tradiční dům má historii, která pokrývá století a je situován přímo u "Eiermarkt" (vejce na trhu), v centru starého města Bad Kreuznach.

Hotely Ellenz-Poltersdorf

Ellenz-Poltersdorf leží v oblasti Cochem-Zell, Koblenz, Rheinland-Pfalz, Německo (viz mapa Ellenz-Poltersdorf).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Ellenz-Poltersdorf (navštivte průvodce hotely Ellenz-Poltersdorf pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Ellenz-Poltersdorf je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Ellenz-Poltersdorf

další hotely Ellenz-Poltersdorf »
Ferienweingut Klaus Thiesen Gästezimmer und Apartments: fotografie

Ferienweingut Klaus Thiesen Gästezimmer und Apartments ****

The Ferienweingut Klaus Thiesen nabízí útulné pokoje a apartmány v klidném místě přímo na břehu řeky Moselle. Romantické městečko révy Ellenz se nachází v samém srdci "Cochemer Moselkrampen".

Ferienweingut Arnold Fuhrmann & Sohn: fotografie

Ferienweingut Arnold Fuhrmann & Sohn ****

Tento hotel je zasazen do půvabné místo v Ellenz-Polterdorf, v srdci Cochem-Zell okres Porýní-Falcko.

Ferienweingut Villa Hausmann: fotografie

Ferienweingut Villa Hausmann ****

Ferienweingut Villa Hausmann se nachází v centru Ellenz, pouhých 50 metrů od hlavní silnice a řeky Moselle.

Hotely Koblenz: rezervace ubytování

Poloha oblasti Koblenz

– viz mapa Koblenz »

Koblenz leží v oblasti Rheinland-Pfalz, Německo.

Rezervace ubytování: Koblenz – žádné rezervační poplatky, garance nejnižší ceny

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů v oblasti Koblenz, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů v oblasti Koblenz.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování v oblasti Koblenz Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Recenze hotelů Koblenz – viz záložka "Hodnocení hostů" prezentace jednotlivých hotelů. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely v oblasti Koblenz. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.