loading

Rheinhessen-Pfalz: hotely – rezervujte si hotel v oblasti Rheinhessen-Pfalz

Hotely Rheinhessen-Pfalz – nejoblíbenější cíle cest

Na tuto stránku jsme vybrali některá oblíbená města v oblasti Rheinhessen-Pfalz. Další města v oblasti Rheinhessen-Pfalz – viz mapa Rheinhessen-Pfalz.

Rezervujte si hotel Rheinhessen-Pfalz on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Uvádíme vybrané hotely v oblíbených městech oblasti Rheinhessen-Pfalz. Hotely v dalších městech můžete najít pomocí předchozího formuláře.

Hotely Mainz

Mainz leží v oblasti Mainz, Rheinhessen-Pfalz, Rheinland-Pfalz, Německo (viz mapa Mainz).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Mainz (navštivte průvodce hotely Mainz pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Mainz je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Mainz

další hotely Mainz »
Hyatt Regency Mainz: fotografie

Hyatt Regency Mainz *****

Set na břehu řeky Rýna, jež tato nápadně 5-hvězdičkový hotel nabízí luxusní ubytování a stav-of-the-art wellness zařízení v blízkosti historického čtvrtletí Mainz.

Atrium Hotel Mainz: fotografie

Atrium Hotel Mainz ****

Nachází se v zelené čtvrti Finthen Mainz Tento 4-hvězdičkový hotel nabízí vkusné ubytování a vynikající vztahy s dálnice A60, pouhých 7 km západně od historického centra města.

InterCityHotel Mainz: fotografie

InterCityHotel Mainz ****

Otevírá své brány v listopadu 2008, tento moderní hotel se nachází v bezprostřední blízkosti centrálního Mainz na nádraží, jen pár kroků od centra města.

Hotely Ingelheim am Rhein

Ingelheim am Rhein leží v oblasti Mainz-Bingen, Rheinhessen-Pfalz, Rheinland-Pfalz, Německo (viz mapa Ingelheim am Rhein).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Ingelheim am Rhein (navštivte průvodce hotely Ingelheim am Rhein pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Ingelheim am Rhein je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Ingelheim am Rhein

další hotely Ingelheim am Rhein »
Fetzers Landhotel: fotografie

Fetzers Landhotel ****

Těší podivuhodně klidném místě uprostřed ovocných sadů Ingelheim je, zjistíte, chaty-style Hotel Fetzer. Užijte si naše přátelské pohostinnosti, stylovou atmosféru a výbornou kuchyní.

Hotel Erholung: fotografie

Hotel Erholung ***

Nachází se v samém srdci červené víno-produkovat města Ingelheim am Rhein, zjistíte, tato rodina-run nocleh se snídaní hotel. Naši hosté jsou nejen čísla, na nás, tady se můžete těšit na individuální a osobní služby.

Bergrestaurant und Pension Waldeck: fotografie

Bergrestaurant und Pension Waldeck ***

Tento 3-hvězdičkový-superior penzion se nachází u pěkné vinařské městečko Ingelheim. Pension Waldeck nabízí bezplatné Wi-Fi a elegantní restaurace s panoramatickým výhledem na Rhinehessen regionu.

Hotely Worms

Worms leží v oblasti Worms, Rheinhessen-Pfalz, Rheinland-Pfalz, Německo (viz mapa Worms).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Worms (navštivte průvodce hotely Worms pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Worms je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Worms

další hotely Worms »
Hotel Faber: fotografie

Hotel Faber ***

Tento tradiční, 3-hvězdičkový hotel v Worms má centrální polohu v blízkosti pěší zóny, slavná katedrála, a na řece Rýn. Rychlé dopravní spojení, budete mít nárok na určení, včetně železniční stanice.

Parkhotel Prinz Carl: fotografie

Parkhotel Prinz Carl ****

Zváni v elegantní a přátelskou 4 hvězdy města Parkhotel Prinz Carl s konferenční zařízení, restaurace a lobby (bar). V hotelu vyhlášky pohodlně zařízených pokojích, všechny jsou vybaveny moderním zařízením.

Hotel-Restaurant Kriemhilde: fotografie

Hotel-Restaurant Kriemhilde ***

Toto mírumilovné 3-hvězdičkový hotel v Worms má centrální polohu v blízkosti Heylscher Schlossgarten zahrady, v bezprostřední blízkosti slavné katedrály a Nibelungen muzea.

Hotely Ludwigshafen am Rhein

Ludwigshafen am Rhein leží v oblasti Ludwigshafen, Rheinhessen-Pfalz, Rheinland-Pfalz, Německo (viz mapa Ludwigshafen am Rhein).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Ludwigshafen am Rhein (navštivte průvodce hotely Ludwigshafen am Rhein pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Ludwigshafen am Rhein je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Ludwigshafen am Rhein

další hotely Ludwigshafen am Rhein »
Best Western Hotel Ludwigshafen: fotografie

Best Western Hotel Ludwigshafen ****

Nachází se centrálně, ale tiše, Best Western Hotel Ludwigshafen čeká podnikání, jakož i na služební cestě s elegantním komfort a individuální servis. 192 pokojů a apartmá jsou mezinárodní normy.

Europa Hotel: fotografie

Europa Hotel ****

Tento skvělý hotel je krásně nachází v centru města Ludwigshafen ve spolkové zemi Porýní-Falcko. Hotel je ideální pro obchodní cestující, nebo obecně pro turisty.

Hotel Excelsior Ludwigshafen: fotografie

Hotel Excelsior Ludwigshafen ***

Pouhých 100 metrů od hlavního vlakového nádraží, tento 3-hvězdičkový hotel v centru města Ludwigshafen nabízí komfortně zařízené pokoje, stylový bar a bezplatnou snídani formou bufetu.

Hotely Bad Dürkheim

Bad Dürkheim leží v oblasti Bad Durkheim, Rheinhessen-Pfalz, Rheinland-Pfalz, Německo (viz mapa Bad Dürkheim).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Bad Durkheim (navštivte průvodce hotely Bad Dürkheim pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Bad Durkheim je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Bad Durkheim

další hotely Bad Dürkheim »
Kurpark Hotel: fotografie

Kurpark Hotel ****

Tento atraktivní, 4-hvězdičkový lázeňský hotel nabízí komfortní ubytování a wellness zařízení. Přehlíží klidném lázeňském parku v centru Bad Dürkheim, jen 300 metrů od vlakového nádraží.

Mercure Hotel Bad Duerkheim An Den Salinen: fotografie

Mercure Hotel Bad Duerkheim An Den Salinen ****

Tento 4-hvězdičkový hotel se nachází přímo vedle lázní Bad Dürkheim zahrady a slané koupele, pouze 1 km od vlakového nádraží a 4 km od dálnice.

Sinneo am Park: fotografie

Sinneo am Park ****

Přímo v srdci idylické středisko centra Bad Duerkheim a na resort park, náš 4-hvězdičkový hotel nabízí svým hostům dovolenou a podnikání co nejlepší podmínky pro rekreační, uvolněně a informační dny.

Hotely Speyer

Speyer leží v oblasti Speyer, Rheinhessen-Pfalz, Rheinland-Pfalz, Německo (viz mapa Speyer).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Speyer (navštivte průvodce hotely Speyer pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Speyer je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Speyer

další hotely Speyer »
Lindner Hotel & Spa Binshof: fotografie

Lindner Hotel & Spa Binshof ****

Nachází se v blízkosti města Speyer, v srdci oblasti ochrany a obklopen krásnou jezer, tento hotel nabízí možnost odpočinout. The 4-star Lindner Hotel & Spa Binshof nabízí individuálně zařízené, prostorné pokoje.

Hotel Löwengarten: fotografie

Hotel Löwengarten ****

Enjoying centrální polohu v rámci několika minut chůze 'v srdci historického města Speyer, tato rodina-run 3-hvězdičkový hotel nabízí bezplatné Wi-Fi internetové připojení.

Hotel Domhof: fotografie

Hotel Domhof ***

Kdo vstoupí v hotelu Domhof, zjistíte, atmosféra mezi historií a živý dárek. Zde jsou splněny vaše náročné požadavky o komfort a služby.

Hotely Landstuhl

Landstuhl leží v oblasti Kaiserslautern, Rheinhessen-Pfalz, Rheinland-Pfalz, Německo (viz mapa Landstuhl).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Landstuhl (navštivte průvodce hotely Landstuhl pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Landstuhl je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Landstuhl

další hotely Landstuhl »
airhotel ROYAL: fotografie

airhotel ROYAL ****

The Air-Hotel Royal se nachází mezi námi nemocnici a letecké základny Ramstein v poměrně vedlejší silnici z Landstuhl. Dálnici může být dosaženo do 2 minut. Centrálního nádraží a autobusové nádraží jsou v docházkové vzdálenosti.

Hotel Restaurant Ölmühle: fotografie

Hotel Restaurant Ölmühle ***

Tato rodina-run hotel je ze 17. století-budova v hezkém městě Landstuhl. Nabízí klidné pokoje, země-styl kuchyně a bezplatné Wi-Fi připojení na internet.

Hotel Kurvilla Sickingen: fotografie

Hotel Kurvilla Sickingen ***

Toto krásné vily se nachází pod Nanstein středověký hrad, v srdci Landstuhl, v pohodlné pěší vzdálenosti od centra města a železniční stanice na Kurvilla Sickingen nabízí prostorné a pohodlné pokoje s a. ..

Hotely Bacharach

Bacharach leží v oblasti Mainz-Bingen, Rheinhessen-Pfalz, Rheinland-Pfalz, Německo (viz mapa Bacharach).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Bacharach (navštivte průvodce hotely Bacharach pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Bacharach je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Bacharach

další hotely Bacharach »
Hotel Pension Steeger Tal: fotografie

Hotel Pension Steeger Tal ***

Tato šarmantní 3-hvězdičkový hotel nabízí útulné ubytování v listové okraji Bacharach-Steeg na Blízkém údolí Rýna, necelý kilometr od zříceniny hradu Burg Ståhlberg.

Bacharacher Hof: fotografie

Bacharacher Hof ***

Pouhých 200 metrů od řeky Rýn, tento hotel nabízí bezplatné Wi-Fi a volný vstup svých bazénu a sauny. Nachází se v historické části města Bacharach a nabízí bezplatné parkování.

Hotel am Markt: fotografie

Hotel am Markt

Tento hotel se nachází pouhých 38 km od letiště Hahn. The láskyplně restaurována roubený dům, postavený v roce 1900, má centrální dosud poklidném místě přímo na náměstí Marktplatz Alten do světového kulturního dědictví města Bacharach.

Hotely Neustadt an der Weinstraße

Neustadt an der Weinstraße leží v oblasti Neustadt an der Weinstrasharpe, Rheinhessen-Pfalz, Rheinland-Pfalz, Německo (viz mapa Neustadt an der Weinstraße).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Neustadt an der Weinstrasse (navštivte průvodce hotely Neustadt an der Weinstraße pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Neustadt an der Weinstrasse je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Neustadt an der Weinstrasse

další hotely Neustadt an der Weinstraße »
Ramada Hotel Neustadt: fotografie

Ramada Hotel Neustadt ***

Jen 5-minut chůze od hlavního vlakového nádraží a historického centra, a to 3-hvězdičkový hotel v Neustadtu nabízí moderní ubytování v krásném Německá vinná cesta.

Hotel Tenner: fotografie

Hotel Tenner ***

Uprostřed vinic, Hotel pětku nabízí i-vybavené pokoje, volný přístup k internetu a každodenní snídaně. Je umístěn v Neustadt an der Weinstraße v Pfälzer Wald přírodní park.

Panorama Hotel am Rosengarten: fotografie

Panorama Hotel am Rosengarten ***

Nachází se na okraji Neustadtu na německé Wine Road to 3-hvězdičkový hotel nabízí komfortní ubytování, panoramatické pohledy, a výborné spojení s dálnice A65.

Hotely Kaiserslautern

Kaiserslautern leží v oblasti Kaiserslautern, Rheinhessen-Pfalz, Rheinland-Pfalz, Německo (viz mapa Kaiserslautern).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Kaiserslautern (navštivte průvodce hotely Kaiserslautern pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Kaiserslautern je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Kaiserslautern

další hotely Kaiserslautern »
Hotel-Restaurant Fröhlich: fotografie

Hotel-Restaurant Fröhlich ***

Nachází se 5 km od centra v Kaiserslauternu a 1 km od přírodního parku, který byl v tomto hotelu řídí její rodina vlastníků o pět generací.

Apartment-Hotel Kaiserslautern: fotografie

Apartment-Hotel Kaiserslautern **

Tento byt hotel poblíž centra podpory generálního Kaiserslautern nabízí výborné autobusové spojení do všech oblastí města a univerzity.

Hotel-Restaurant Barbarossahof: fotografie

Hotel-Restaurant Barbarossahof ***

Rodiny Flockerzie se hrdě Barbarassahof vlastnil hotel a restaurace na téměř 140 let. Hotel, na okraji Kaiserslautern, má své kouzlo.

Hotely Rheinhessen-Pfalz: rezervace ubytování

Poloha oblasti Rheinhessen-Pfalz

– viz mapa Rheinhessen-Pfalz »

Rheinhessen-Pfalz leží v oblasti Rheinland-Pfalz, Německo.

Rezervace ubytování: Rheinhessen-Pfalz – žádné rezervační poplatky, garance nejnižší ceny

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů v oblasti Rheinhessen-Pfalz, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů v oblasti Rheinhessen-Pfalz.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování v oblasti Rheinhessen-Pfalz Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Recenze hotelů Rheinhessen-Pfalz – viz záložka "Hodnocení hostů" prezentace jednotlivých hotelů. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely v oblasti Rheinhessen-Pfalz. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.