3D mapa Heidesheim

Satelitní mapa Heidesheim

název bez diakritiky: Heidesheim
správní zařazení: Mainz-Bingen, Rheinhessen-Pfalz, Rheinland-Pfalz, Německo, Evropa
zeměpisná poloha: 50° 0' 0" North, 8° 7' 34" East

Heidesheim a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa HeidesheimVítejte na stránce věnované satelitní mapě Heidesheim. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Heidesheim, administrativně je místo zařazeno do oblasti Mainz-Bingen, Rheinhessen-Pfalz, Rheinland-Pfalz, Německo, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 50° 0' 0" North, 8° 7' 34" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Heidesheim v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Heidesheim

Hotely Heidesheim: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Heidesheim: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Heidesheim, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Heidesheim Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Heidesheim. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Heidesheim

3D mapa Heidesheim v Google Earth

satelitní 3D mapa Heidesheim, Německo

3D mapa HeidesheimGoogle Earth – podívejte se na Heidesheim z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Heidesheim dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Heidesheim shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Heidesheim, Německo v Google Earth »

Letiště Heidesheim a okolí

Letiště ve městě Heidesheim a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Heidesheim říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Heidesheim (Německo)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Heidesheim a celou oblast Německo. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Heidesheim

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Heidesheim: textový odkaz

satelitní mapu Heidesheim: obrázkový odkaz

satelitní mapu Heidesheim

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Heidesheim: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Heidesheim: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Heidesheim: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Watarkhoi v oblasti Baramula (Kashmir North), Jammu and Kashmir, Indie
  2. Viola v oblasti Lincoln County, Wyoming, Spojené státy americké
  3. Guidel-Plage v oblasti Lorient, Morbihan, Bretagne, Francie
  4. Surmino v oblasti Dmitrovskiy rayon, Moscovskaya Oblast, Rusko
  5. Chanique v oblasti Caylloma, Arequipa, Peru

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.