loading

Bernkastel-Wittlich: hotely – rezervujte si hotel v oblasti Bernkastel-Wittlich

Hotely Bernkastel-Wittlich – nejoblíbenější cíle cest

Na tuto stránku jsme vybrali některá oblíbená města v oblasti Bernkastel-Wittlich. Další města v oblasti Bernkastel-Wittlich – viz mapa Bernkastel-Wittlich.

Rezervujte si hotel Bernkastel-Wittlich on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Uvádíme vybrané hotely v oblíbených městech oblasti Bernkastel-Wittlich. Hotely v dalších městech můžete najít pomocí předchozího formuláře.

Hotely Morbach

Morbach leží v oblasti Bernkastel-Wittlich, Trier, Rheinland-Pfalz, Německo (viz mapa Morbach).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Morbach (navštivte průvodce hotely Morbach pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Morbach je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Morbach

další hotely Morbach »
Hotel St. Michael: fotografie

Hotel St. Michael ****

Když vkročil v hotelu St Michael, zadáte atmosféra inspirovala proslulého minulosti a dynamické modernosti.

Landhaus Am Kirschbaum: fotografie

Landhaus Am Kirschbaum ***

Naše známé pod vedením hotelu "Am Landhaus Kirschbaum" tiše se nachází daleko od všech hlučný provoz. Pro vaše dobře-je náš dům nabízí skvělé wellness.

Hotel Tannenhof: fotografie

Hotel Tannenhof

Hotel Tannenhof je obklopeno lesy a leží na okraji města Morbach. To je dobře-známý pro svou dobrou kuchyní a útulná a hezká zahrádka.

Hotely Zeltingen-Rachtig

Zeltingen-Rachtig leží v oblasti Bernkastel-Wittlich, Trier, Rheinland-Pfalz, Německo (viz mapa Zeltingen-Rachtig).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Zeltingen-Rachtig (navštivte průvodce hotely Zeltingen-Rachtig pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Zeltingen-Rachtig je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Zeltingen-Rachtig

další hotely Zeltingen-Rachtig »
Weinhotel St. Stephanus: fotografie

Weinhotel St. Stephanus ****

4 **** Weinhotel St Stephanus se nachází přímo na promenádě Moselle mezi Bernkastel-Kues a Traben-Trarbach, nedaleko od centra Zeltingen.

Zeltinger Hof: fotografie

Zeltinger Hof ***

Tento okouzlující hotel nabízí 3-hvězdičkové ubytování v malebném Superior Zeltingen. Leží 100 metrů od břehů řeky Mosely a 7 km od středověkého Bernkastel-Kues.

Deutschherrenhof: fotografie

Deutschherrenhof ***

Naše historie rodinný hotel se 10 minut od A1, 30 minut od letiště Frankfurt / Hahn, přímo u Mosel mezi dvě malé vesnice Bernkastel-Kues (9 km) a Traben-Trarbach (15 km).

Hotely Ürzig

Ürzig leží v oblasti Bernkastel-Wittlich, Trier, Rheinland-Pfalz, Německo (viz mapa Ürzig).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Urzig (navštivte průvodce hotely Ürzig pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Urzig je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Urzig

další hotely Ürzig »
Hotel Moselschild: fotografie

Hotel Moselschild ***

Obklopené vinice-pokryté kopce, je to family-run, 3-hvězdičkový hotel v obci Ürzig nastavit na břehu jednoho z nejkrásnějších částí řeky Moselle.

La Terrazza Pension***: fotografie

La Terrazza Pension*** ***

Tento penzion se nachází v kopcích u Mosely víno-rostoucí město Ürzig, 5-minut chůze od centra města. Nabízí panoramatický výhled, útulné pokoje a italské kuchyně.

Hotel Zehnthof: fotografie

Hotel Zehnthof ***

Obklopené vinicemi a výhledem na řece Mosele této klidné hotel nabízí komfortní ubytování a jejich ušlechtilá vína v malebné vesničce Ürzig, 10 km od středověkého Bernkastel-Kues.

Hotely Manderscheid

Manderscheid leží v oblasti Bernkastel-Wittlich, Trier, Rheinland-Pfalz, Německo (viz mapa Manderscheid).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Manderscheid (navštivte průvodce hotely Manderscheid pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Manderscheid je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Manderscheid

další hotely Manderscheid »
Hotel am Ceresplatz: fotografie

Hotel am Ceresplatz ***

Tento hotel se nachází v centru Manderscheid, přímo naproti, slavného Maarmuseum. Začněte den s vydatné snídani formou bufetu, zahrnuté v ceně pokoje.

Hotel Zens: fotografie

Hotel Zens ***

Krytý bazén a sauna jsou nabízeny ve Tento rodinný hotel se nachází pouhých 200 metrů od Maar muzea v Manderscheid centru města. Zdarma parkování v místě je zajištěno.

Heidsmühle: fotografie

Heidsmühle ***

Nachází se na úpatí hory Mosenberg a obklopené lesy, uvítací Heidsmühle poskytuje základ pro mírové výlety a výlety po celém regionu Vulkaneifel.

Hotely Traben-Trarbach

Traben-Trarbach leží v oblasti Bernkastel-Wittlich, Trier, Rheinland-Pfalz, Německo (viz mapa Traben-Trarbach).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Traben-Trarbach (navštivte průvodce hotely Traben-Trarbach pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Traben-Trarbach je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Traben-Trarbach

další hotely Traben-Trarbach »
Trabener Hof: fotografie

Trabener Hof ***

Jen 20-ti minut jízdy od letiště Frankfurt Hahn, tento 3-hvězdičkový hotel umístěn v historické budově naproti staré radnice Traben-Trarbach, romantické, malebné městečko podél Mosely.

Romantik Jugendstilhotel Bellevue: fotografie

Romantik Jugendstilhotel Bellevue ****

Z roku 1903, this 4-star Superior, Art-Nouveau hotel nabízí atraktivní pokojích a apartmánech v malebném Traben-Trarbach. Leží přímo na břehu Mosely a funkcí-vybavení objektu lázní.

Hotel Moselschlösschen: fotografie

Hotel Moselschlösschen ****

Nachází se na břehu Mosely, pouze 5-minut chůze od stanice Traben, tento historický hotel v Traben-Trarbach je ideální pro relaxační dovolenou a ochutnávky vína.

Hotely Kröv

Kröv leží v oblasti Bernkastel-Wittlich, Trier, Rheinland-Pfalz, Německo (viz mapa Kröv).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Krov (navštivte průvodce hotely Kröv pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Krov je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Krov

další hotely Kröv »
Hotel Reichsschenke "Zum Ritter Götz": fotografie

Hotel Reichsschenke "Zum Ritter Götz" ***

Tento 3-hvězdičkový hotel se nachází ve vinařské-rostoucí města Krov, 150 metrů od řeky Mosely. Hotel Reichsschenke má země-stylová restaurace, která slouží německé a francouzské regionální kuchyně. Hotel Zum Ritter Reichsschenke Götz pochází z ...

Weinhof Gassen: fotografie

Weinhof Gassen

Tato rodina-spustit penzion v obci Krov nabízí ochutnávky vín, dětské hřiště, a snadný přístup k turistické trasy krajiny Moselle.

Hotel Karolingerhof Dormitorium: fotografie

Hotel Karolingerhof Dormitorium

Tato rodina-run hotel se nachází v víno-rostoucí města Krov, 200 metrů od Mosely. To má velké pokoje s ploché obrazovky-TV. Wi-Fi je zdarma všude v hotelu.

Hotely Wittlich

Wittlich leží v oblasti Bernkastel-Wittlich, Trier, Rheinland-Pfalz, Německo (viz mapa Wittlich).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Wittlich (navštivte průvodce hotely Wittlich pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Wittlich je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Wittlich

další hotely Wittlich »
Hotel Lindenhof: fotografie

Hotel Lindenhof ****

Tento 4-hvězdičkový hotel v Wittlich nabízí lázeňské centrum s krytým bazénem, bezplatné Wi-Fi, a restauraci, která nabízí kreativní grilování pokrmů. Je obklopen malebnou krajinou Porýní-Falc.

Bastgen Bed & Breakfast: fotografie

Bastgen Bed & Breakfast ****

Wittlich centrálně umístěný v blízkosti pohoří Eifel a řeky Mosel náš dům je ideálním výchozím bodem pro různé výlety. Bastgen Nocleh se snídaní se rozumí čistá relaxace a klidu.

Hotel Wittlicher Hof: fotografie

Hotel Wittlicher Hof ***

Tento 3-hvězdičkový hotel v centru města Wittlich nabízí bezplatné parkování a bezplatné Wi-Fi připojení na internet. Středomořská restaurace a bistro lze nalézt na webu. Všechny pokoje a apartmá v hotelu Wittlicher Hof patří satelitní TV a minibar.

Hotely Mülheim

Mülheim leží v oblasti Bernkastel-Wittlich, Trier, Rheinland-Pfalz, Německo (viz mapa Mülheim).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Mulheim (navštivte průvodce hotely Mülheim pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Mulheim je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Mulheim

další hotely Mülheim »
Weinromantikhotel Richtershof: fotografie

Weinromantikhotel Richtershof ****

Stanovené ve vlastním krásném důvody, v blízkosti řeky Mosely, tato cena-vítězné 4-star superior hotel je historická budova nabízí vynikající kuchyně, kvalitních vín a luxusní lázeňské léčby.

Das Bärenhaus: fotografie

Das Bärenhaus ****

Obchodník s vínem starý dům z roku 1891, tato 4-hvězdičkový hotel nabízí romantické ubytování v Mülheim na řece Mosele, 4 km od středověkého Bernkastel-Kues a 40 km od Trier.

Hotel Weisser Bär: fotografie

Hotel Weisser Bär ****

Nastavte v krásném údolí ve městě Mülheim mezi řeky Mosely a vinice objevíte klasickou eleganci tohoto hotelu.

Hotely Bernkastel-Kues

Bernkastel-Kues leží v oblasti Bernkastel-Wittlich, Trier, Rheinland-Pfalz, Německo (viz mapa Bernkastel-Kues).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Bernkastel-Kues (navštivte průvodce hotely Bernkastel-Kues pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Bernkastel-Kues je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Bernkastel-Kues

další hotely Bernkastel-Kues »
Märchenhotel Älteste Weinstube: fotografie

Märchenhotel Älteste Weinstube ****

Kombinující tradiční vkus a moderní vybavení, tato rodina-run hotel a restaurace vás přivítá na romantické vesnice Bernkastel na břehu řeky Moselle.

Hotel Moselpark Eventresort: fotografie

Hotel Moselpark Eventresort ****

Tento atraktivní, 4-hvězdičkový hotel se nachází v zahradě Kueser lázeňské plošině nad Bernkastel-Kues. Vyniká komfortní pokoje, skvělé jídlo a širokou nabídku sportovních a wellness zařízení.

Hotel zur Post: fotografie

Hotel zur Post ***

Tato okouzlující, 3-hvězdičkový hotel nabízí komfortní ubytování v centru středověkého Bernkastel-Kues, jen pár kroků od řeky Mosely a 10-minutové chůze od zříceniny hradu Burg Landshutu.

Hotely Wintrich

Wintrich leží v oblasti Bernkastel-Wittlich, Trier, Rheinland-Pfalz, Německo (viz mapa Wintrich).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Wintrich (navštivte průvodce hotely Wintrich pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Wintrich je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Wintrich

další hotely Wintrich »
Weinhaus Simon: fotografie

Weinhaus Simon ****

Objevte víno a kulturu překrásného regionu Moselle z této útulné, 4-hvězdičkový hotel, který se nachází v malebném městečku Wintrich, poblíž Piesport (6 km) a Bernkastel-Kues (10 km).

Weingutshotel St. Michael: fotografie

Weingutshotel St. Michael ***

Tiše se nachází na 400-rok-staré víno-pěstování kombi, tohoto tradičního, rodina-run 3-hvězdičkový hotel se může pochlubit à la carte restaurace, lázeňské centrum a vinný terasou přímo podél řeky Moselle. The Weingutshotel St

Pension Martinerhof: fotografie

Pension Martinerhof

Nabízí domácí vína, malebné zahrady s terasou a prostorné pokoje s dřevěným dekorem, je to historický penzion v centru města v obci Wintrich na řece Mosele.

Hotely Bernkastel-Wittlich: rezervace ubytování

Poloha oblasti Bernkastel-Wittlich

– viz mapa Bernkastel-Wittlich »

Bernkastel-Wittlich leží v oblasti Trier, Rheinland-Pfalz, Německo.

Rezervace ubytování: Bernkastel-Wittlich – žádné rezervační poplatky, garance nejnižší ceny

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů v oblasti Bernkastel-Wittlich, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů v oblasti Bernkastel-Wittlich.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování v oblasti Bernkastel-Wittlich Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Recenze hotelů Bernkastel-Wittlich – viz záložka "Hodnocení hostů" prezentace jednotlivých hotelů. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely v oblasti Bernkastel-Wittlich. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.