loading

Kyllburg hotely: Bildungs- und Freizeitzentrum Stiftsberg hotel Kyllburg

Bildungs- und Freizeitzentrum Stiftsberg

základní informace

třída:
adresa hotelu: Auf dem Stift 6, 54655 Kyllburg
zeměpisná poloha: 50° 2' 9" severní šířky, 6° 35' 15" východní délky
oblast: Bitburg-Prum, Trier, Rheinland-Pfalz, Německo
počet pokojů: 33

popis hotelu

Kousek od hlavního vlakového nádraží v Kyllburg, tento hotel nabízí komfortní pokoje, konferenční místnosti a různé volnočasové aktivity. Je obklopen lesy v pohoří Eifel.


Bildungs- und Freizeitzentrum Stiftsberg hotel Kyllburg: rezervace ubytování

Rezervujte si pokoj v hotelu Bildungs- und Freizeitzentrum Stiftsberg hotel Kyllburg on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

Bildungs- und Freizeitzentrum Stiftsberg – podrobné informace & rezervace »

Bildungs- und Freizeitzentrum Stiftsberg hotel Kyllburg: nízké ceny, žádné rezervační poplatky.

Zadejte datum svého pobytu, abyste zjistili, zda není hotel v daný termín již obsazený.

datum příjezdu
datum odjezdu

Proč si rezervovat hotel Bildungs- und Freizeitzentrum Stiftsberg hotel Kyllburg u nás

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kyllburg, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouhou si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek (viz konkrétní podmínky na stránce hotelu) – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kyllburg. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu hotelu v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.

Hotel leží na adrese Auf dem Stift 6 ve městě Kyllburg, Bitburg-Prum, Trier, Rheinland-Pfalz, Německo – viz mapa Kyllburg ».

Hotely blízko hotelu Bildungs- und Freizeitzentrum Stiftsberg hotel Kyllburg

Hotely v okolí hotelu Bildungs- und Freizeitzentrum Stiftsberg hotel Kyllburg jsou seřazeny podle vzdálenosti od hotelu.

Další hotely ve městě Kyllburg

Velká letiště blízko hotelu Bildungs- und Freizeitzentrum Stiftsberg hotel Kyllburg

V následujícím seznamu jsou uvedena velká letiště ležící blízko hotelu Bildungs- und Freizeitzentrum Stiftsberg hotel Kyllburg. Letiště jsou jsou seřazena podle vzdálenosti od hotelu.

Další letiště v okolí hotelu Bildungs- und Freizeitzentrum Stiftsberg hotel Kyllburg

Letiště blízko hotelu Bildungs- und Freizeitzentrum Stiftsberg hotel Kyllburg, která nejsou uvedena v předchozím seznamu.

Tipy na výlety během pobytu v hotelu Bildungs- und Freizeitzentrum Stiftsberg hotel Kyllburg

V následujícím přehledu uvádíme města v okolí hotelu Bildungs- und Freizeitzentrum Stiftsberg hotel Kyllburg. Města jsou seřazena podle vzdálenosti vzdálenosti z centra do hotelu.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.