loading

Trier: hotely – rezervujte si hotel v oblasti Trier

Hotely Trier – nejoblíbenější cíle cest

Na tuto stránku jsme vybrali některá oblíbená města v oblasti Trier. Další města v oblasti Trier – viz mapa Trier.

Rezervujte si hotel Trier on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Uvádíme vybrané hotely v oblíbených městech oblasti Trier. Hotely v dalších městech můžete najít pomocí předchozího formuláře.

Hotely Zeltingen-Rachtig

Zeltingen-Rachtig leží v oblasti Bernkastel-Wittlich, Trier, Rheinland-Pfalz, Německo (viz mapa Zeltingen-Rachtig).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Zeltingen-Rachtig (navštivte průvodce hotely Zeltingen-Rachtig pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Zeltingen-Rachtig je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Zeltingen-Rachtig

další hotely Zeltingen-Rachtig »
Weinhotel St. Stephanus: fotografie

Weinhotel St. Stephanus ****

4 **** Weinhotel St Stephanus se nachází přímo na promenádě Moselle mezi Bernkastel-Kues a Traben-Trarbach, nedaleko od centra Zeltingen.

Zeltinger Hof: fotografie

Zeltinger Hof ***

Tento okouzlující hotel nabízí 3-hvězdičkové ubytování v malebném Superior Zeltingen. Leží 100 metrů od břehů řeky Mosely a 7 km od středověkého Bernkastel-Kues.

Deutschherrenhof: fotografie

Deutschherrenhof ***

Naše historie rodinný hotel se 10 minut od A1, 30 minut od letiště Frankfurt / Hahn, přímo u Mosel mezi dvě malé vesnice Bernkastel-Kues (9 km) a Traben-Trarbach (15 km).

Hotely Trier

Trier leží v oblasti Trier-Saarburg, Trier, Rheinland-Pfalz, Německo (viz mapa Trier).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Trier (navštivte průvodce hotely Trier pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Trier je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Trier

další hotely Trier »
Blesius Garten: fotografie

Blesius Garten ****

Obklopené vinohrady, tento tradiční hotel, který zaujímá zrekonstruovaný zámek, se může pochlubit vlastní mikro-pivovaru a je pouze 7-minut jízdy autobusem od krásné Trier, historického centra města.

Hotel Villa Hügel: fotografie

Hotel Villa Hügel ****

Tento atraktivní, secesní vila hotel z roku 1914, nabízí elegantní, 4-hvězdičkové ubytování a zařízení, včetně krytého bazénu. Leží pouhých 10-minutové chůze od centra města Trier.

pentahotel Trier Europahalle: fotografie

pentahotel Trier Europahalle ****

Nachází se v parku-jako prostředí, tento designový hotel v centru Trier, nejstarší město v Německu, je to jen pár minut 'chůze od historické památky a krásné centra města.

Hotely Daun

Daun leží v oblasti Daun, Trier, Rheinland-Pfalz, Německo (viz mapa Daun).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Daun (navštivte průvodce hotely Daun pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Daun je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Daun

další hotely Daun »
Romantik Schloßhotel Kurfürstliches Amtshaus Dauner Burg: fotografie

Romantik Schloßhotel Kurfürstliches Amtshaus Dauner Burg ****

Tento luxusní palace hotel stojí v areálu bývalého zámku hraběte von Daun, nedaleko vinic v Ahr, Rýn, Mosela a Saar.

Dorint Hotel & Resort Daun: fotografie

Dorint Hotel & Resort Daun ****

Tento 4-hvězdičkový, sportovní a rodinný hotel nabízí ubytování v prostorných nedaleko Daun. Set in 84 km ² rekreační park, to je ideálně situován přímo v srdci sopečného pohoří Eifel.

Hotel Stadt Daun: fotografie

Hotel Stadt Daun ***

Vítejte v hotelu Stadt Daun na "Vulkaneifel". V tomto krásném prostředí najdete klid a odpočinek a těšíme se na Vaši návštěvu.

Hotely Traben-Trarbach

Traben-Trarbach leží v oblasti Bernkastel-Wittlich, Trier, Rheinland-Pfalz, Německo (viz mapa Traben-Trarbach).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Traben-Trarbach (navštivte průvodce hotely Traben-Trarbach pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Traben-Trarbach je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Traben-Trarbach

další hotely Traben-Trarbach »
Trabener Hof: fotografie

Trabener Hof ***

Jen 20-ti minut jízdy od letiště Frankfurt Hahn, tento 3-hvězdičkový hotel umístěn v historické budově naproti staré radnice Traben-Trarbach, romantické, malebné městečko podél Mosely.

Romantik Jugendstilhotel Bellevue: fotografie

Romantik Jugendstilhotel Bellevue ****

Z roku 1903, this 4-star Superior, Art-Nouveau hotel nabízí atraktivní pokojích a apartmánech v malebném Traben-Trarbach. Leží přímo na břehu Mosely a funkcí-vybavení objektu lázní.

Hotel Moselschlösschen: fotografie

Hotel Moselschlösschen ****

Nachází se na břehu Mosely, pouze 5-minut chůze od stanice Traben, tento historický hotel v Traben-Trarbach je ideální pro relaxační dovolenou a ochutnávky vína.

Hotely Bernkastel-Kues

Bernkastel-Kues leží v oblasti Bernkastel-Wittlich, Trier, Rheinland-Pfalz, Německo (viz mapa Bernkastel-Kues).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Bernkastel-Kues (navštivte průvodce hotely Bernkastel-Kues pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Bernkastel-Kues je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Bernkastel-Kues

další hotely Bernkastel-Kues »
Märchenhotel Älteste Weinstube: fotografie

Märchenhotel Älteste Weinstube ****

Kombinující tradiční vkus a moderní vybavení, tato rodina-run hotel a restaurace vás přivítá na romantické vesnice Bernkastel na břehu řeky Moselle.

Hotel Moselpark Eventresort: fotografie

Hotel Moselpark Eventresort ****

Tento atraktivní, 4-hvězdičkový hotel se nachází v zahradě Kueser lázeňské plošině nad Bernkastel-Kues. Vyniká komfortní pokoje, skvělé jídlo a širokou nabídku sportovních a wellness zařízení.

Hotel zur Post: fotografie

Hotel zur Post ***

Tato okouzlující, 3-hvězdičkový hotel nabízí komfortní ubytování v centru středověkého Bernkastel-Kues, jen pár kroků od řeky Mosely a 10-minutové chůze od zříceniny hradu Burg Landshutu.

Hotely Wittlich

Wittlich leží v oblasti Bernkastel-Wittlich, Trier, Rheinland-Pfalz, Německo (viz mapa Wittlich).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Wittlich (navštivte průvodce hotely Wittlich pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Wittlich je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Wittlich

další hotely Wittlich »
Hotel Lindenhof: fotografie

Hotel Lindenhof ****

Tento 4-hvězdičkový hotel v Wittlich nabízí lázeňské centrum s krytým bazénem, bezplatné Wi-Fi, a restauraci, která nabízí kreativní grilování pokrmů. Je obklopen malebnou krajinou Porýní-Falc.

Bastgen Bed & Breakfast: fotografie

Bastgen Bed & Breakfast ****

Wittlich centrálně umístěný v blízkosti pohoří Eifel a řeky Mosel náš dům je ideálním výchozím bodem pro různé výlety. Bastgen Nocleh se snídaní se rozumí čistá relaxace a klidu.

Hotel Wittlicher Hof: fotografie

Hotel Wittlicher Hof ***

Tento 3-hvězdičkový hotel v centru města Wittlich nabízí bezplatné parkování a bezplatné Wi-Fi připojení na internet. Středomořská restaurace a bistro lze nalézt na webu. Všechny pokoje a apartmá v hotelu Wittlicher Hof patří satelitní TV a minibar.

Hotely Schalkenmehren

Schalkenmehren leží v oblasti Daun, Trier, Rheinland-Pfalz, Německo (viz mapa Schalkenmehren).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Schalkenmehren (navštivte průvodce hotely Schalkenmehren pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Schalkenmehren je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Schalkenmehren

další hotely Schalkenmehren »
Michels Landidyll-Wohlfühlhotel: fotografie

Michels Landidyll-Wohlfühlhotel ****

Nachází se na břehu jezera v idylické vesnici Schalkenmehren, ve vulkanické oblasti Eifel Tento 4-hvězdičkový hotel funkce útulné restauraci, výborné lázeňské centrum a krytý bazén.

Garni Hotel Kraterblick: fotografie

Garni Hotel Kraterblick ***

Toto mírumilovné 3-hvězdičkový hotel je nastaven na jiho-svazích s výhledem na jezero Vulkansee a nabízí atraktivní výhled na maar Schalkenmehren.

Eifel Kulinarisch Hotel Schneider am Maar: fotografie

Eifel Kulinarisch Hotel Schneider am Maar ***

This family-run hotel se nachází v kouzelně krásné krajiny regionu Vulkaneifel ve městě Schalkenmehren. Vítáme Vás v moderním prostředí s příjemnou obsluhou, čerstvé a zdravé kuchyně a relaxační balíčky.

Hotely Neumagen-Dhron

Neumagen-Dhron leží v oblasti Trier-Saarburg, Trier, Rheinland-Pfalz, Německo (viz mapa Neumagen-Dhron).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Neumagen-Dhron (navštivte průvodce hotely Neumagen-Dhron pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Neumagen-Dhron je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Neumagen-Dhron

další hotely Neumagen-Dhron »
Osteria-Romana: fotografie

Osteria-Romana

Nachází se na řece Mosele a obklopený vinicemi, tento hotel leží jen 200 metrů od Romana Neumargen vinné loď. Je vybaven restaurace, která nabízí německé a italské kuchyně.

Hotel Zum Anker: fotografie

Hotel Zum Anker ***

Tato rodina-run hotel v Neumagen-Dhorn nabízí parkování zdarma, bezplatné Wi-Fi a nádherným výhledem na řeku Moselle. Regionální jídla a vína se podávají v restauraci s terasou. Všechny pokoje v hotelu Zum Anker jsou vybaveny koupelnou, TV a rádio.

Weingut & Gästehaus Stephan Kohl: fotografie

Weingut & Gästehaus Stephan Kohl ***

Tento penzion má velkou terasu s krásným výhledem na údolí Dhrontal. Leží v tradiční vinařské oblasti v Neumagen-Dhron, a nabízí vína z vinic na místě.

Hotely Ürzig

Ürzig leží v oblasti Bernkastel-Wittlich, Trier, Rheinland-Pfalz, Německo (viz mapa Ürzig).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Urzig (navštivte průvodce hotely Ürzig pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Urzig je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Urzig

další hotely Ürzig »
Hotel Moselschild: fotografie

Hotel Moselschild ***

Obklopené vinice-pokryté kopce, je to family-run, 3-hvězdičkový hotel v obci Ürzig nastavit na břehu jednoho z nejkrásnějších částí řeky Moselle.

La Terrazza Pension***: fotografie

La Terrazza Pension*** ***

Tento penzion se nachází v kopcích u Mosely víno-rostoucí město Ürzig, 5-minut chůze od centra města. Nabízí panoramatický výhled, útulné pokoje a italské kuchyně.

Hotel Zehnthof: fotografie

Hotel Zehnthof ***

Obklopené vinicemi a výhledem na řece Mosele této klidné hotel nabízí komfortní ubytování a jejich ušlechtilá vína v malebné vesničce Ürzig, 10 km od středověkého Bernkastel-Kues.

Hotely Manderscheid

Manderscheid leží v oblasti Bernkastel-Wittlich, Trier, Rheinland-Pfalz, Německo (viz mapa Manderscheid).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Manderscheid (navštivte průvodce hotely Manderscheid pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Manderscheid je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Manderscheid

další hotely Manderscheid »
Hotel am Ceresplatz: fotografie

Hotel am Ceresplatz ***

Tento hotel se nachází v centru Manderscheid, přímo naproti, slavného Maarmuseum. Začněte den s vydatné snídani formou bufetu, zahrnuté v ceně pokoje.

Hotel Zens: fotografie

Hotel Zens ***

Krytý bazén a sauna jsou nabízeny ve Tento rodinný hotel se nachází pouhých 200 metrů od Maar muzea v Manderscheid centru města. Zdarma parkování v místě je zajištěno.

Heidsmühle: fotografie

Heidsmühle ***

Nachází se na úpatí hory Mosenberg a obklopené lesy, uvítací Heidsmühle poskytuje základ pro mírové výlety a výlety po celém regionu Vulkaneifel.

Hotely Trier: rezervace ubytování

Poloha oblasti Trier

– viz mapa Trier »

Trier leží v oblasti Rheinland-Pfalz, Německo.

Rezervace ubytování: Trier – žádné rezervační poplatky, garance nejnižší ceny

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů v oblasti Trier, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů v oblasti Trier.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování v oblasti Trier Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Recenze hotelů Trier – viz záložka "Hodnocení hostů" prezentace jednotlivých hotelů. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely v oblasti Trier. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.