3D satelitní mapa Schleich v Google Earth

název bez diakritiky: Schleich
správní zařazení: Trier-Saarburg, Trier, Rheinland-Pfalz, Německo, Evropa
zeměpisná poloha: 49° 49' 0" North, 6° 50' 0" East

Google Earth: Schleich a okolí

Google Earth – mapa SchleichVítejte na stránce věnované 3D satelitní mapě Schleich. Zobrazené místo je známé jako Schleich, administrativně se řadí do oblasti Trier-Saarburg, Trier, Rheinland-Pfalz, Německo, přesnou zeměpisnou polohu udávají souřadnice 49° 49' 0" North, 6° 50' 0" East.

Upozornění: v současnosti je plugin Google Earth pro zobrazení 3D mapy v prostředí webového prohlížeše dostupný pouze pro operační systémy Microsoft Windows XP a Vista.

Hotely Schleich: rezervace ubytování

Rezervuje si hotel Schleich on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Schleich: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Schleich, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Schleich Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Schleich. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Schleich v Google Earth

podívejte se na 3D mapu Schleich v aplikaci Google Earth

Google Earth – navštivte Schleich Díky pluginu Google Earth můžete nyní unikátní 3D satelitní mapu Schleich shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči. Podrobné satelitní snímky celé planety a mnoho užitečných funkcí nabízí aplikace Google Earth, kterou společnost Google poskytuje zdarma ke stažení. Pokud již máte program nainstalovaný, stačí jedno kliknutí na níže uvedený odkaz a rázem se ocitnete několik stovek metrů nad místem Schleich. Prohlížení vyžaduje připojení k internetu. Prozkoumejte Schleich a okolí z ptačí perspektivy!

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Schleich říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Schleich (Německo)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa4, včetně široké nabídky pro Schleich a celou oblast Německo. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších služeb. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.



náhodná místa

  1. Alam Shaikh v oblasti Loralai, Baluchistan, Pákistán
  2. La Roberie v oblasti Mortagne-au-Perche, Orne, Basse-Normandie, Francie
  3. Bouerik v oblasti M Bout, Gorgol, Mauretánie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.