3D mapa Pönitz am See

Satelitní mapa Pönitz am See

název bez diakritiky: Ponitz am See
správní zařazení: Ostholstein, Schleswig-Holstein, Schleswig-Holstein, Německo, Evropa
zeměpisná poloha: 54° 3' 0" North, 10° 42' 0" East

Pönitz am See a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ponitz am SeeVítejte na stránce věnované satelitní mapě Pönitz am See. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ponitz am See, administrativně je místo zařazeno do oblasti Ostholstein, Schleswig-Holstein, Schleswig-Holstein, Německo, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 54° 3' 0" North, 10° 42' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Pönitz am See v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Pönitz am See

Hotely Pönitz am See: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Pönitz am See: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Pönitz am See, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Pönitz am See Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Pönitz am See. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Pönitz am See

3D mapa Pönitz am See v Google Earth

satelitní 3D mapa Pönitz am See, Německo

3D mapa Pönitz am SeeGoogle Earth – podívejte se na Pönitz am See z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Pönitz am See dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Pönitz am See shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Pönitz am See, Německo v Google Earth »

Letiště Pönitz am See a okolí

Letiště ve městě Pönitz am See a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Pönitz am See říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Pönitz am See (Německo)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Pönitz am See a celou oblast Německo. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Pönitz am See

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Pönitz am See: textový odkaz

satelitní mapu Pönitz am See: obrázkový odkaz

satelitní mapu Pönitz am See

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Pönitz am See: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Pönitz am See: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Pönitz am See: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Gorishnyaya Slobodka v oblasti Ternopilska, Ukrajina
  2. Phumi Chambak v oblasti Sre Ambel, Koh Kong, Kambodža

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.