3D mapa Bāneswar

Satelitní mapa Bāneswar

název bez diakritiky: Baneswar
správní zařazení: Bagmati, Central, Nepál, Asie
zeměpisná poloha: 27° 41' 0" North, 85° 20' 0" East

Bāneswar a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BaneswarVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bāneswar. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Baneswar, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bagmati, Central, Nepál, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 27° 41' 0" North, 85° 20' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bāneswar v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bāneswar

Hotely Bāneswar: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bāneswar: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bāneswar, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bāneswar Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bāneswar. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bāneswar

3D mapa Bāneswar v Google Earth

satelitní 3D mapa Bāneswar, Nepál

3D mapa BāneswarGoogle Earth – podívejte se na Bāneswar z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bāneswar dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bāneswar shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bāneswar, Nepál v Google Earth »

Letiště Bāneswar a okolí

Letiště ve městě Bāneswar a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bāneswar říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bāneswar (Nepál)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bāneswar a celou oblast Nepál. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bāneswar

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bāneswar: textový odkaz

satelitní mapu Bāneswar: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bāneswar

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bāneswar: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bāneswar: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bāneswar: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Majiaping v oblasti Danfeng, Shaanxi, Čína
  2. Pakiaba v oblasti Gazipur Zl, Dhaka Div, Bangladéš
  3. Kotatinggi v oblasti Pasaman, Sumatera Barat, Indonésie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.