3D mapa Baitadī

Satelitní mapa Baitadī

název bez diakritiky: Baitadi
správní zařazení: Mahakali, Far West, Nepál, Asie
zeměpisná poloha: 29° 32' 0" North, 80° 26' 0" East

Baitadī a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BaitadiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Baitadī. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Baitadi, administrativně je místo zařazeno do oblasti Mahakali, Far West, Nepál, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 29° 32' 0" North, 80° 26' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Baitadī v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Baitadī

Hotely Baitadī: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Baitadī: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Baitadī, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Baitadī Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Baitadī. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Baitadī

3D mapa Baitadī v Google Earth

satelitní 3D mapa Baitadī, Nepál

3D mapa BaitadīGoogle Earth – podívejte se na Baitadī z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Baitadī dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Baitadī shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Baitadī, Nepál v Google Earth »

Letiště Baitadī a okolí

Letiště ve městě Baitadī a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Baitadī říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Baitadī (Nepál)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Baitadī a celou oblast Nepál. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Baitadī

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Baitadī: textový odkaz

satelitní mapu Baitadī: obrázkový odkaz

satelitní mapu Baitadī

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Baitadī: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Baitadī: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Baitadī: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Hidalgo v oblasti Jasper County, Illinois, Spojené státy americké
  2. Maputingbato v oblasti Camarines Sur, Region 5, Filipíny
  3. Khurd Kalna v oblasti Naogaon Zl, Rajshahi Div, Bangladéš

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.