3D mapa Naré Keyna

Satelitní mapa Naré Keyna

název bez diakritiky: Nare Keyna
správní zařazení: Dosso Canton, Dosso, Niger, Afrika
zeměpisná poloha: 13° 7' 0" North, 3° 24' 0" East

Naré Keyna a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Nare KeynaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Naré Keyna. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Nare Keyna, administrativně je místo zařazeno do oblasti Dosso Canton, Dosso, Niger, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 13° 7' 0" North, 3° 24' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Naré Keyna v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Naré Keyna

Hotely Naré Keyna: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Naré Keyna: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Naré Keyna, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Naré Keyna Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Naré Keyna. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Naré Keyna

3D mapa Naré Keyna v Google Earth

satelitní 3D mapa Naré Keyna, Niger

3D mapa Naré KeynaGoogle Earth – podívejte se na Naré Keyna z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Naré Keyna dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Naré Keyna shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Naré Keyna, Niger v Google Earth »

Letiště Naré Keyna a okolí

Letiště ve městě Naré Keyna a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Naré Keyna říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Naré Keyna (Niger)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Naré Keyna a celou oblast Niger. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Naré Keyna

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Naré Keyna: textový odkaz

satelitní mapu Naré Keyna: obrázkový odkaz

satelitní mapu Naré Keyna

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Naré Keyna: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Naré Keyna: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Naré Keyna: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Luis Carlos Manso v oblasti Alfenas, Minas Gerais, Brazílie
  2. Garhi Mawaz Khan v oblasti Kohat, N.W.F.P., Pákistán
  3. Kimui v oblasti Maluku Tengah, Maluku, Indonésie
  4. Torlakovici v oblasti Republika Srpska, Bosna a Hercegovina

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.