3D mapa Obono Okpodo

Satelitní mapa Obono Okpodo

název bez diakritiky: Obono Okpodo
správní zařazení: Ini, Akwalbom, Nigérie, Afrika
zeměpisná poloha: 5° 23' 0" North, 7° 40' 0" East

Obono Okpodo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Obono OkpodoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Obono Okpodo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Obono Okpodo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Ini, Akwalbom, Nigérie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 5° 23' 0" North, 7° 40' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Obono Okpodo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Obono Okpodo

Hotely Obono Okpodo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Obono Okpodo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Obono Okpodo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Obono Okpodo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Obono Okpodo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Obono Okpodo

3D mapa Obono Okpodo v Google Earth

satelitní 3D mapa Obono Okpodo, Nigérie

3D mapa Obono OkpodoGoogle Earth – podívejte se na Obono Okpodo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Obono Okpodo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Obono Okpodo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Obono Okpodo, Nigérie v Google Earth »

Letiště Obono Okpodo a okolí

Letiště ve městě Obono Okpodo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Obono Okpodo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Obono Okpodo (Nigérie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Obono Okpodo a celou oblast Nigérie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Obono Okpodo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Obono Okpodo: textový odkaz

satelitní mapu Obono Okpodo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Obono Okpodo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Obono Okpodo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Obono Okpodo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Obono Okpodo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Novochekhovo v oblasti Nizhneudinskiy rayon, Irkutskaya Oblast, Rusko
  2. Hemaruka v oblasti Division No. 4, Alberta, Kanada
  3. Goungourou v oblasti Gaoual, Labe, Guinea
  4. Phumi Boeng Nay v oblasti Prey Chhor, Kampong Cham, Kambodža
  5. Widensolen v oblasti Colmar, Haut-Rhin, Alsace, Francie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.