3D mapa Ogbodu Aba

Satelitní mapa Ogbodu Aba

název bez diakritiky: Ogbodu Aba
správní zařazení: Isi-Uzo, Enugu, Nigérie, Afrika
zeměpisná poloha: 6° 50' 0" North, 7° 36' 0" East

Ogbodu Aba a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ogbodu AbaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ogbodu Aba. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ogbodu Aba, administrativně je místo zařazeno do oblasti Isi-Uzo, Enugu, Nigérie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 6° 50' 0" North, 7° 36' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ogbodu Aba v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ogbodu Aba

Hotely Ogbodu Aba: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ogbodu Aba: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ogbodu Aba, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ogbodu Aba Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ogbodu Aba. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ogbodu Aba

3D mapa Ogbodu Aba v Google Earth

satelitní 3D mapa Ogbodu Aba, Nigérie

3D mapa Ogbodu AbaGoogle Earth – podívejte se na Ogbodu Aba z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ogbodu Aba dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ogbodu Aba shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ogbodu Aba, Nigérie v Google Earth »

Letiště Ogbodu Aba a okolí

Letiště ve městě Ogbodu Aba a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ogbodu Aba říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ogbodu Aba (Nigérie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ogbodu Aba a celou oblast Nigérie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ogbodu Aba

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ogbodu Aba: textový odkaz

satelitní mapu Ogbodu Aba: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ogbodu Aba

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ogbodu Aba: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ogbodu Aba: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ogbodu Aba: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ta-nyaung v oblasti Salin, Magwe, Barma
  2. Slobodka v oblasti Sumska, Ukrajina
  3. Rekichka v oblasti Veliko Tarnovo, Bulharsko
  4. Pingxuzhen v oblasti Huainan Shiqu, Anhui, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.