loading

Mapa letiště Makurdi (Mil) Airport

Makurdi (Mil) Airport (MDI)

základní informace o letišti

název letiště: Makurdi (Mil) Airport, Makurdi Airport
zeměpisná poloha: 7° 42' 13" severní šířky, 8° 36' 50" východní délky
kód IATA: MDI
kód ICAO: DNMK

Mapa letiště Makurdi (Mil) Airport

Podrobná mapa letiště Makurdi (Mil) Airport (MDI) je zobrazena níže. Pro posun výřezu mapy a změnu měřítka použijte ovládání vlevo nahoře. Kliknutím na příslušná tlačíka můžete zvolit typ mapy: mapu ulic, satelitní mapu nebo mapu kombinovanou. Hledáte-li hotel blízko letiště Makurdi (Mil) Airport, Nigérie, využijte formulář umístěný pod mapou.

Mapa má pouze informativní charakter a je, stejně jako její obsah, poskytována bez záruky. Uživatel přebírá veškerá rizika spojená s jejím použitím, Maplandia.cz nenese žádnou odpovědnost za škodu nebo prodlení vyplývající z takového použití.

Hotely blízko letiště Makurdi (Mil) Airport: rezervace ubytování

Rezervuje si hotel u Makurdi (Mil) Airport on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Makurdi (Mil) Airport: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Online Hotel BookingMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů blízko letiště Makurdi (Mil) Airport, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů blízko letiště Makurdi (Mil) Airport

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování blízko letiště Makurdi (Mil) Airport Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely blízko letiště Makurdi (Mil) Airport. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.

Hotely blízko letiště Makurdi (Mil) Airport

Hotely ležící blízko letiště Makurdi (Mil) Airport jsou seřazeny podle vzdálenosti od letiště.

Místa v okolí letiště Makurdi (Mil) Airport

Makurdi (Mil) Airport je nejbližším letištěm při letu do následujících měst.Jak odkázat na Satelitní mapa letiště Makurdi (Mil) Airport

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si v následujícím přehledu a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní formulář pro hledání míst — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

Satelitní mapa letiště Makurdi (Mil) Airport: textový odkaz

Satelitní mapa letiště Makurdi (Mil) Airport: obrázkový odkaz

mapa letiště Makurdi (Mil) Airport

Formulář pro hledání míst

satelitní mapyUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

Satelitní mapa letiště Makurdi (Mil) Airport: malá mapa jako odkaz

Satelitní mapa letiště Makurdi (Mil) Airport: středně velká mapa jako odkaz

Satelitní mapa letiště Makurdi (Mil) Airport: velká mapa jako odkaz

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.