3D mapa Ijebu Ife

Satelitní mapa Ijebu Ife

název bez diakritiky: Ijebu Ife
správní zařazení: IjebuEast, Ogun, Nigérie, Afrika
zeměpisná poloha: 6° 47' 0" North, 4° 2' 0" East

Ijebu Ife a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ijebu IfeVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ijebu Ife. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ijebu Ife, administrativně je místo zařazeno do oblasti IjebuEast, Ogun, Nigérie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 6° 47' 0" North, 4° 2' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ijebu Ife v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ijebu Ife

Hotely Ijebu Ife: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ijebu Ife: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ijebu Ife, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ijebu Ife Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ijebu Ife. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ijebu Ife

3D mapa Ijebu Ife v Google Earth

satelitní 3D mapa Ijebu Ife, Nigérie

3D mapa Ijebu IfeGoogle Earth – podívejte se na Ijebu Ife z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ijebu Ife dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ijebu Ife shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ijebu Ife, Nigérie v Google Earth »

Letiště Ijebu Ife a okolí

Letiště ve městě Ijebu Ife a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ijebu Ife říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ijebu Ife (Nigérie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ijebu Ife a celou oblast Nigérie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ijebu Ife

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ijebu Ife: textový odkaz

satelitní mapu Ijebu Ife: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ijebu Ife

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ijebu Ife: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ijebu Ife: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ijebu Ife: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ruh Kandi v oblasti East Azarbayejan, Írán
  2. Oroyek v oblasti Srednekanskiy rayon, Magadanskaya Oblast, Rusko
  3. Fultonham v oblasti Muskingum County, Ohio, Spojené státy americké
  4. Songgin v oblasti Morobe, Papua Nová Guinea

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.