3D mapa Igbo Olo

Satelitní mapa Igbo Olo

název bez diakritiky: Igbo Olo
správní zařazení: Shagamu, Ogun, Nigérie, Afrika
zeměpisná poloha: 6° 45' 0" North, 3° 38' 0" East

Igbo Olo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Igbo OloVítejte na stránce věnované satelitní mapě Igbo Olo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Igbo Olo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Shagamu, Ogun, Nigérie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 6° 45' 0" North, 3° 38' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Igbo Olo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Igbo Olo

Hotely Igbo Olo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Igbo Olo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Igbo Olo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Igbo Olo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Igbo Olo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Igbo Olo

3D mapa Igbo Olo v Google Earth

satelitní 3D mapa Igbo Olo, Nigérie

3D mapa Igbo OloGoogle Earth – podívejte se na Igbo Olo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Igbo Olo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Igbo Olo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Igbo Olo, Nigérie v Google Earth »

Letiště Igbo Olo a okolí

Letiště ve městě Igbo Olo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Igbo Olo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Igbo Olo (Nigérie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Igbo Olo a celou oblast Nigérie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Igbo Olo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Igbo Olo: textový odkaz

satelitní mapu Igbo Olo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Igbo Olo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Igbo Olo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Igbo Olo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Igbo Olo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Mehrenkamp v oblasti Cloppenburg, Weser-Ems, Niedersachsen, Německo
  2. Mfanta v oblasti Mt. Fletcher, Eastern Cape, Jižní Afrika
  3. Nongpur v oblasti W. Khasi Hills (Nongst.), Meghalaya, Indie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.