3D mapa Ire Ekiti

Satelitní mapa Ire Ekiti

název bez diakritiky: Ire Ekiti
správní zařazení: Ikole, Ondo, Nigérie, Afrika
zeměpisná poloha: 7° 45' 0" North, 5° 24' 0" East

Ire Ekiti a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ire EkitiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ire Ekiti. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ire Ekiti, administrativně je místo zařazeno do oblasti Ikole, Ondo, Nigérie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 7° 45' 0" North, 5° 24' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ire Ekiti v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ire Ekiti

Hotely Ire Ekiti: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ire Ekiti: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ire Ekiti, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ire Ekiti Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ire Ekiti. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ire Ekiti

3D mapa Ire Ekiti v Google Earth

satelitní 3D mapa Ire Ekiti, Nigérie

3D mapa Ire EkitiGoogle Earth – podívejte se na Ire Ekiti z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ire Ekiti dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ire Ekiti shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ire Ekiti, Nigérie v Google Earth »

Letiště Ire Ekiti a okolí

Letiště ve městě Ire Ekiti a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ire Ekiti říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ire Ekiti (Nigérie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ire Ekiti a celou oblast Nigérie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ire Ekiti

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ire Ekiti: textový odkaz

satelitní mapu Ire Ekiti: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ire Ekiti

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ire Ekiti: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ire Ekiti: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ire Ekiti: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kampong Machang v oblasti Kedah, Malajsie
  2. Kampong Dalam Kota v oblasti Kelantan, Malajsie
  3. Bultfontein v oblasti Venterstad, Eastern Cape, Jižní Afrika
  4. Justicia v oblasti Pelgrimsrus (O), Mpumalanga, Jižní Afrika

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.