3D mapa Bango

Satelitní mapa Bango

název bez diakritiky: Bango
správní zařazení: Gummi, Sokoto, Nigérie, Afrika
zeměpisná poloha: 11° 40' 0" North, 4° 38' 0" East

Bango a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BangoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bango. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bango, administrativně je místo zařazeno do oblasti Gummi, Sokoto, Nigérie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 11° 40' 0" North, 4° 38' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bango v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bango

Hotely Bango: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bango: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bango, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bango Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bango. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bango

3D mapa Bango v Google Earth

satelitní 3D mapa Bango, Nigérie

3D mapa BangoGoogle Earth – podívejte se na Bango z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bango dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bango shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bango, Nigérie v Google Earth »

Letiště Bango a okolí

Letiště ve městě Bango a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bango říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bango (Nigérie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bango a celou oblast Nigérie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bango

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bango: textový odkaz

satelitní mapu Bango: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bango

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bango: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bango: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bango: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Constance (historical) v oblasti Chicot County, Arkansas, Spojené státy americké
  2. Marirong v oblasti Iloilo, Region 6, Filipíny
  3. Goth Bakhsho Khaskheli v oblasti Tharparkar, Sind, Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.