3D mapa Dogon Kade

Satelitní mapa Dogon Kade

název bez diakritiky: Dogon Kade
správní zařazení: Kaura-Na, Sokoto, Nigérie, Afrika
zeměpisná poloha: 12° 18' 0" North, 6° 46' 0" East

Dogon Kade a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Dogon KadeVítejte na stránce věnované satelitní mapě Dogon Kade. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Dogon Kade, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kaura-Na, Sokoto, Nigérie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 12° 18' 0" North, 6° 46' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Dogon Kade v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Dogon Kade

Hotely Dogon Kade: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Dogon Kade: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Dogon Kade, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Dogon Kade Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Dogon Kade. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Dogon Kade

3D mapa Dogon Kade v Google Earth

satelitní 3D mapa Dogon Kade, Nigérie

3D mapa Dogon KadeGoogle Earth – podívejte se na Dogon Kade z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Dogon Kade dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Dogon Kade shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Dogon Kade, Nigérie v Google Earth »

Letiště Dogon Kade a okolí

Letiště ve městě Dogon Kade a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Dogon Kade říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Dogon Kade (Nigérie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Dogon Kade a celou oblast Nigérie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Dogon Kade

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Dogon Kade: textový odkaz

satelitní mapu Dogon Kade: obrázkový odkaz

satelitní mapu Dogon Kade

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Dogon Kade: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Dogon Kade: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Dogon Kade: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Seventine v oblasti Machaze, Manica, Mozambik
  2. Rizovatovo v oblasti Pochinkovskiy rayon, Nizhegorodskaya Oblast, Rusko
  3. Mussengue v oblasti Mucaba, Uige, Angola
  4. Southwood v oblasti New Castle County, Delaware, Spojené státy americké
  5. Nazl Majid v oblasti Misan, Irák

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.