3D mapa Namangoma

Satelitní mapa Namangoma

název bez diakritiky: Namangoma
správní zařazení: Tambawal, Sokoto, Nigérie, Afrika
zeměpisná poloha: 12° 29' 0" North, 4° 48' 0" East

Namangoma a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa NamangomaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Namangoma. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Namangoma, administrativně je místo zařazeno do oblasti Tambawal, Sokoto, Nigérie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 12° 29' 0" North, 4° 48' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Namangoma v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Namangoma

Hotely Namangoma: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Namangoma: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Namangoma, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Namangoma Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Namangoma. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Namangoma

3D mapa Namangoma v Google Earth

satelitní 3D mapa Namangoma, Nigérie

3D mapa NamangomaGoogle Earth – podívejte se na Namangoma z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Namangoma dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Namangoma shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Namangoma, Nigérie v Google Earth »

Letiště Namangoma a okolí

Letiště ve městě Namangoma a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Namangoma říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Namangoma (Nigérie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Namangoma a celou oblast Nigérie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Namangoma

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Namangoma: textový odkaz

satelitní mapu Namangoma: obrázkový odkaz

satelitní mapu Namangoma

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Namangoma: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Namangoma: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Namangoma: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Les Chapelles v oblasti Sens, Yonne, Bourgogne, Francie
  2. Pongda v oblasti Dengqen, Xizang Zizhiqu (Tibet), Čína
  3. Goth Bakhsh Naich v oblasti Sukkur, Sind, Pákistán
  4. Radarzai Kili v oblasti Zhob, Baluchistan, Pákistán
  5. Tao v oblasti Tchaudjo, Centre, Togo

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.