3D mapa Dandi

Satelitní mapa Dandi

název bez diakritiky: Dandi
správní zařazení: Bali, Taraba, Nigérie, Afrika
zeměpisná poloha: 7° 51' 0" North, 11° 1' 0" East

Dandi a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa DandiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Dandi. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Dandi, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bali, Taraba, Nigérie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 7° 51' 0" North, 11° 1' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Dandi v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Dandi

Hotely Dandi: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Dandi: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Dandi, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Dandi Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Dandi. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Dandi

3D mapa Dandi v Google Earth

satelitní 3D mapa Dandi, Nigérie

3D mapa DandiGoogle Earth – podívejte se na Dandi z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Dandi dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Dandi shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Dandi, Nigérie v Google Earth »

Letiště Dandi a okolí

Letiště ve městě Dandi a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Dandi říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Dandi (Nigérie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Dandi a celou oblast Nigérie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Dandi

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Dandi: textový odkaz

satelitní mapu Dandi: obrázkový odkaz

satelitní mapu Dandi

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Dandi: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Dandi: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Dandi: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kandegama v oblasti Central, Srí Lanka
  2. Pogorelka v oblasti Talitskiy rayon, Sverdlovskaya Oblast, Rusko
  3. Fairfield v oblasti Clarke County, Virginia, Spojené státy americké
  4. Changganglin v oblasti Yixing, Jiangsu, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.