3D mapa Tecomapa

Satelitní mapa Tecomapa

název bez diakritiky: Tecomapa
správní zařazení: Jinotepe, Carazo, Nikaragua, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 11° 39' 0" North, 86° 16' 0" West

Tecomapa a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa TecomapaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Tecomapa. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Tecomapa, administrativně je místo zařazeno do oblasti Jinotepe, Carazo, Nikaragua, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 11° 39' 0" North, 86° 16' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Tecomapa v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Tecomapa

Hotely Tecomapa: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Tecomapa: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Tecomapa, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Tecomapa Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Tecomapa. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Tecomapa

3D mapa Tecomapa v Google Earth

satelitní 3D mapa Tecomapa, Nikaragua

3D mapa TecomapaGoogle Earth – podívejte se na Tecomapa z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Tecomapa dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Tecomapa shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Tecomapa, Nikaragua v Google Earth »

Letiště Tecomapa a okolí

Letiště ve městě Tecomapa a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Tecomapa říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Tecomapa (Nikaragua)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Tecomapa a celou oblast Nikaragua. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Tecomapa

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Tecomapa: textový odkaz

satelitní mapu Tecomapa: obrázkový odkaz

satelitní mapu Tecomapa

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Tecomapa: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Tecomapa: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Tecomapa: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Gornje Selo v oblasti Republika Srpska, Bosna a Hercegovina
  2. Melikhovskaya v oblasti Ust-Donetskiy rayon, Rostovskaya Oblast, Rusko
  3. Gonge v oblasti Kasai-Occidental, Demokratická republika Kongo (Zair)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.